Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 28.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: tatovoto mom4e Go6ko [re: ГOCПOД]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано21.06.04 14:50



Абе незнам какво уважение да имам към него като не е показал нищо.И като е токова млад и се учи от къде извадиха тоя син звер,и отделно още 2 други субарута.И Щерев със Палиото още се учи ма виж го как кара,а Гвоздейков не кара ли.И е ебати гъзара.А Дунев не видяхте ли ко направи.Много добро каране направи момчето и Цецо Илиев кра добре.Разбрах,че седмица преди ралито е бил всеки ден на Белмекен да тренира и е изтъркалял неговото Г60 и после е взел на жена му Голфа.А пък тоя Янакиев,просто не мога да го коментирам щото живота няма да ми стигне



Тема Re: прав си!!! [re: sla]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано21.06.04 15:27



Бате Влади,прав си,ебати вчерашния пикльо,тоя за много велик се мисли,няма да карам ако не съм с ноемр 111,тоя да не е с победите на Валентино Роси който кара с 46 та да се прави на толко важен.Не ние няма да го направиме новия Царски,той си е,просто да не се прави на толко важен и няма да го плюваме.Е виж го Крум Дончев,ебати пича е,нито се надува нито нищо,а е 10 класи над Танев и Ясен е като Крум.Абе има си интелигентни момчета има си и неможещи гъзета.Ясен,Крум,Митко и още много спадат към първите,а Танев,Царски,Топлодолски и още спадат към вторите.



Тема Re: прав си!!! [re: K_Power]  
Автор Paлaджия ()
Публикувано21.06.04 15:27



Топодолеца пък щто го намеси там ????



Тема Кой си ти.... [re: K_Power]  
Автор sla ()
Публикувано21.06.04 15:28



... че да даваш такива определения и класификаций?????



Тема Re: прав си!!! [re: Paлaджия]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано21.06.04 15:59



Топодолеца на некоя писта преди години беше казал на чичо ми - "ти знаеш ли кой съм аз".Еми и той знаем че е голем пияндур.На рали България ако му бяха направили тест за алкохол съсигурност щеше да е положителен



Тема Re: Кой си ти.... [re: sla]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано21.06.04 16:05



Абе К-Поуър поуспокой се малко. Няма смисъл тъй да ги засипваш с определения. То се вижда на етапите кой колко струва. А това, че Танев си е много надут се вижда от километри, не му прави чест, но явно така се зарибяват гаджетата, явно всички трябва да вземем по 2 сини Субарута и глей кво става.

Boyla Automotorsport

Тема Re: tatovoto mom4e Go6ko [re: K_Power]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано21.06.04 16:23



не си прав за Янакиев - може да е син на дъртия, може да е всякакъв, но следва сериозна програма и определено мисля, че има много сериозен напредък момчето. Ако не беше тая спукана гума, щеше да бъде с мнооого по-добро представяне.


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Кой си ти....нови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано21.06.04 16:55



Ма верно е така,сигурно момчето не може да си намери гадже та е прибягнал до това-да се състезава.



Тема Re: Кой си ти....нови [re: K_Power]  
Автор s w r t (Ф Е Н)
Публикувано21.06.04 18:09



Що трябва да си показвате зависта тук бре?Има бол пари-естествено ще е надувко.Много по-богат е всички пилоти в БГ.,така че нормално е да бъде по-надут от тях.За гаджетата само недейте да ми споменавате,че като го виждах по Рила с неговата......Нека дойде другия сезон,да го видим кво ще направи,па тогава пишете мнения за резултатите му.Кажете ми едно лице от горе споменатите,което е направило нещо в първите си 5/6 състезания.
Май нема такова.
Нали?



Тема Re: Кой си ти....нови [re: s w r t]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано21.06.04 19:27



За резултатите и състезанията съм съгласен.Резултати не се дават не в първите 5-6,а поне в първите 20-тина-)
Колкото до парите-не смятам,че те са определящи,да не говорим,че въобще не ги смятам за качество и черта,определяща някой човек като Човек.Относно надуването-винаги е било и ще бъде въпрос на характер,навици,комплекси и прочее.
Самото обсъждане на подобен род поведение води до още по-голямо "надуване".В този смисъл-не обсъждай надувката,за да не стане още по-голяма.:-)
А за гаджетата.....май е относително.:-)))




Не е важно да си безсмъртен,важното е да не умреш от скука!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.