Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добър ден!нови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано07.11.17 11:44



Хубав ден и от мен!
Бубе, дано всичко е ок с внучето. Моето от вчера е на детска.Беше цяла седмица с температура, но добре, че не кашля много, че дъщеря ми се задушава от кашлица.



Тема Re: Добър ден!нови [re: iliana.k]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано07.11.17 12:12



Добър и слънчев да е денят! Аз изкарах нещо като вирусче май - силни болки в гърлото за 2 дни и ужасна хрема - за още толкова, като цяло от петък вечер до днес.
Увеличих си дозата на котешкия нокът и герисана и много чай с мед.



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Добър ден!нови [re: kras4o_k]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано07.11.17 14:44



Искрено съчувствам на болничките и им желая бързо оздравяване.
Аз също имам ниско кръвно и оттам ускорен пулс ,събужда ме нощем та чак ме ,,повдига " от леглото понякога до сутринта не успявам да заспя.Ако някой ползяа нещо за ниско кръвно моля да пише.Айрян не дтава защото напоследък имам невероятни киселини- от млечни ,кафе ,домати и сладкиши



Тема Re: Добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.11.17 17:07



Май хората с ниско кръвно са доста по-малко. Преди години моето беше сравнително ниско, но не ми е създавало проблеми. По-късно започна да се вдига, но като цяло успях да го стабилизирам и сега много рядко се налагат корекции. Затова не мога да дам съвет от личен опит, но може би има някоя народна рецепта от нета, която да ти свърши работа. Сподели, ако откриеш нещо, което ти помага.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: *jull**]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано09.11.17 17:31



Здравейте,
във фейсбук има една група"Лечение на онкологични заболявания". Модератор е Айдън Мустафов, който дава съвети и рецепти за лечение с билки. Много хора му благодарят и са доволни. Някой възползвал ли се е от тези съвети? Дали помагат?



Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: feniks_m]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.11.17 10:14



Привет в неделя.


Днес ще го давам мързеливо. Спокоен ден от мен.

Феникс, не познавам човек, който се е възползвал от съветите на Айдън Мустафов.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема РАЗДУМКА № 105нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано13.11.17 09:09



Успешна седмица от мен.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано13.11.17 11:13



Прекрасна седмица и от мен! Минах и втората химия и този път по-леко мина. Надявам се и страничните ефекти да са по-малко. Желая ви здраве и хубав ден!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано13.11.17 14:07



Е ,аз съм в групата на Айдън ,наистина са добри отзивите.Но нищо не съм го питала засега .
За киселини - помага ми зелена ябълка ,или парче кашкавал .Но най - помага Гастроцид ,пия го в момента ,накар че той води до запек, извинявайте,а оттам крака ми се надува страшно Не зная каква е връзката но я има



Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: mammita63]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано14.11.17 10:36



Мамитка, тези дни си мислех, че май е дошло време за втората химия. Радвам се, че ти понася добре, доколкото е възможно. Ама и ти си мъжко момиче и не се оплакваш много много.


Фенкис, как са нещата при теб. Предприе ли вече нещо? Направи ли консултации? Стискам палци и те прегръщам.

На всички желая хубав ден и поздрави от Пловдив!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.