Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: *jull**]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано02.09.17 11:54



Здравейте, хора! Къде сте?

Аз от днес съм в отпуск чак до 13.09., но ще ви следя колко не сте активни и ще има наказания .



Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: iliana.k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.09.17 15:36



КУКЛИЧКИ,ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН. ЕТО, ЧЕ СЕ ПОЯВИХ И АЗ. ГОСТИТЕ МИ СИ ОТИДОХА,ИЗЧИСТИХ СИ КЪЩАТА И ПАК СЕДНАХ ПРЕД МОНИТОРААААА.ДА БЪРЗО МИНА ТОВА ЛЯТО...НО МИ ХАРЕСВА САМО ЗАРАДИ НАВАЛЯНЕТО НА ГОРЕЩИНИТЕ - ЕЙ ЕДВА СЕ ИЗДЪРЖАШЕ.БУБЕ И НИЕ С ДЪЩЕРЯТА ПОДНОВИХМЕ ИЗЦЯЛО СТАЯТА НА ВНУКА И БОЯДИСАХМЕ. НАЛИ ЩЕ Е АБИТЮРЕНТ....ВНОСНИТЕ МИ МЪНИЧЕТА МИ МЕ ПОДЛУДИХА НО СЕГА МИ Е МЪЧНО ЗА ТЯХ.

Е ТАКА ВСЕКИ СИ Е ВЕЧЕ ПО-МЕСТАТА И ЖИВОТА СИ ПРОДЪЛЖАВА.СМЯТАМ КЪМ КРАЯ НА ОКТОМВРИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ НА КУПОНЧЕ В ПЛОВДИВ А - КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ?

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: flora bg]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано02.09.17 21:40



Привет и от мен! Минаха Юни, Юли и Август и вече ми е едно Септемврийско, подредихме и подвързахме учебниците с малчо, разчистих гардероба от отеснелите панталони..и изпаднах в шок- подарих 3 чифта чисто нови дънки от пролетта и ризка, хвърлих тениски и така... Нека си расте всъщност


Флорче, живот и здраве и ние си имаме абитуриент, взе си Кеймбридж сертификата и сега остава да реши последно къде ще кандидатства

Искам да споделя как съдбата си знае работата и винаги ми праща сигнали- снощи ми се развали зарядното на лаптопа и днес, отивайки във фирмата на мой познат се видях с него. Подари ми една книга "Кармичен мениджмънт" / ще седна да я чета утре, но като цяло идеята, която всички знаем - "Дай , за да получиш" / и дълго си говорихме за неговия клуб по йога. Също така ми и подари и олио 100% чист вит. Б17 от кайсиеви ядки от Хималаите. Ако някой се интересува ще му го покажа.
Заредих се много положително

Желая на всички много здраве и яснота със себе си ! Цунки!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: kras4o_k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.09.17 14:43



Да разбрах Краси,да ви е жив и здрав.Но не го пращай в Америката,виж Англия,
Швейцария...Америка вече е несигурна като природа...не рискувай. А за кайсиевите ядки това олио за мазане ли е за пиене ли е? Използвай го полезно е. Аз вече трета година пия по три месеца капсули с чист кайсиев прах от ядки - сина ми ги купува от Англия. Доволна съм.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: flora bg]  
Автор kras4ok ()
Публикувано04.09.17 20:56



Флорче, капките се пият, сутрин и вечер преди лягане. Аз досега съм взимала само на капсули на Amigos, но скоро четох сравнителна таблица и не беше даден с терапевтичен ефект/слаб бил/.

Но все пак може и да е реклама на другия продукт-Амигдалина на Ситофарма, Мексико, който беше към 150 долара.
А иначе съм си купила кайсиеви ядки и хапвам като се сетя. Преди това редовно, но нещо ми се "натърти" от тези ядки.

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: kras4ok]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано07.09.17 07:09



Много хубава новина за момчето на Краси !Щастливи родители !

Антония вече не иска с рисуване ( тя не е и много
добра ,честно казано ), но се метна към Немската с най - висок бал в София.Още по неподходящо.Майка й казс ,че трябвало аз ,да я подготвя.Мисия невъзможна .Кога ли ще отпраша към Плевен ори приятелки и купони.


Та като написах купон....дайте да определим дата за да планувам едни неща.Във Пл.ще трябва да седя поне 2 седмици и така да ги избера ,че да не притичвам насам - натам.



Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано07.09.17 10:28



Ами то е още рано но ако ви устройват 21 или 22.10. 17 г. събота или неделя от 12.00 часа на същото заведение в Пловдив заповядайте.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано07.09.17 10:29



Кали,миличка пиши какво става при вас с тези урагани.пИШИ ОТ ПЪРВА РЪКА ,ЧЕ ТЕ ТУК САМО ОКСЪДНИ НОВИНИ И ЧОВЕК СЕ ЧУДИ ДАЛИ ДА ИМ ВЯРВА.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: flora bg]  
Автор viara67 (член)
Публикувано08.09.17 18:55



Да се разпиша и аз тук


Мина лятото, някак много бързо, не го усетих, дори на вилата не успяхме да отидем и един път... Пътувах насам-натам и за пореден път се убеждавам, че лятото е много кратко. Вече съм на линия - на работа, вкъщи, дворът. Градината и най-вече цветята ме зареждат и доставят ми истинска наслада, а есента е много красив сезон. Обичам това време на годината!
Краси и аз подреждах гардероби, същото положение - много умалели дрехи, направо нови, добре, че имам една жена от малцинствата, която ми помага за чистенето, та на нея давам всичко.
За срещата - очаквам я с нетърпение. Не е ли късно края на октомври, може една-две седмици по-рано, да е по-хубаво времето.



Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: viara67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано09.09.17 11:34



Прекрасни почивни дни на всички! Радвам се за вас, че сте прекарали чудесно лятото. Аз не мога да се похваля със същото. Два месеца в къщи, никакво излизане..., но вече се оправям и трябва да наваксам пропуснатото. Изпуснах и екскурзийки, а много ги обичам... На всички с ученици пожелавам успешна учебна година и много успехи!



Всеки изживян ден е една малка победа!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.