Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро!нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.10.17 11:22



Страхотна си, Маммитка! Имаш прекрасно чувство за хумор, несломим дух и вярвам, че те ще са най-силното лекарство за теб!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро!нови [re: mammita63]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано17.10.17 11:29



Пази го Маммитка - то виното колкото по-отлежало, толкова по-хубаво! Прегръдки!



Тема Re: Добро утро!нови [re: viara6767]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано17.10.17 12:12



Само най-доброто за прекрасните хора в този клуб!

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добро утро!нови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано18.10.17 09:44



Добро утро момичета-кокичета. Топличко,слънчево да се радваме докато не се е застудило. Ей какви стихии бушуват из света,Боже опази ни,че ако тук се случи нещо такова.....няма да ни има. Днес продължавам да си чадя чесънче,спанак и кромидче за пролетта да си имам. Започнах да бера и райската си ябълка абе имам си работа затова чао засега.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро!нови [re: flora bg]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано18.10.17 21:55



И аз садих салати и марули днес. Лукът съм го засадила преди две-три седмици и вече поникна. Остава да сложа чесъна. Всичко е в парника, той не е голям, но и с това едва се справям. Имам и малка зеленчукова градина, но... трудна работа...още не са махнати тревите от нея,чакам да завали дъжд, че земята да става за обработване и тогава възлагам задачката на сина ми





Тема Re: Добро утро!нови [re: viara6767]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано22.10.17 16:36



Ех...зсщо ли човек бяга от училище ? Ами за да не се занимава със квадратни уравнения и подобни.Така поне се надявах ,но плановете на мишките и хората .
Рсдвам се че материала за 7 кл. не ми се опира .Но ми е тъжно - ако бях кандидатствала с математика ..
Похабен талант !.



Тема Re: Добър вечернови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано22.10.17 20:19



Дзак, баба е малко болна. Малкият беше на екскурзия в сряда, щастлив от срещите с динозаврите в парка в Пазарджик. И в четвъртък червено гърло, хрема, след него и баба. Та такива ми ти работи. Ще се гледаме от утре. Лека вечер.

И Тиа Мариа, не си похабила таланта. Можеш да си докараш приходи, ако помагаш на ученици, като порасне Антония де.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добър вечернови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано22.10.17 21:22



Бубе, внучевцето ще е доволно от неочакваната ваканция, а от теб се иска творчество за забавление на детенце!Бързо възстановяване!





Тема Re: Добър вечернови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.10.17 11:52



Приятно е, че паркът ни доби популярност



Бубенце, оправяй се бързо!

Нещо пак ни наплашиха със страшни грипове, та трябва да се пазим!



Тема Re: Добър вечернови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано23.10.17 12:03



Прекрасна и успешна седмица, милички! Внуците си отидоха и сега ми е малко кофти. Те ми вдъхнаха сила. Бубе, оправяй се бързо! Дано ми се размине, че с тази химия...А вие бъдете здрави и щастливи!



Всеки изживян ден е една малка победа!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.