Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: veselin.tonev]  
Автор veselin.tonev-215432 (непознат )
Публикувано30.09.14 16:07



Здравейте,
Не съм писал от дълго време,но имах и Аз проблеми.
Съпругата ми в момента е на лъчетерапия,останаха и още 9 облъчвания. През това време и изписаха да пие Нолвадек и на всеки 28 дни ще и слагат някаква подкожна инжекция в корема. Продължаваме да се стремим да живеем по здравословно,изключихме от менюто си доста храни като: Захар,пшенично брашно и производните му, нат.сокове,газирани напитки ,консерви , колбаси.
Наблягаме на Фрешове ежедневно, салати, бобови храни/фасул,леща,нахут и др./
От м.Март сутрин пие почити ежедненво с изклщчение на дните в които имаше вливки сок от Цвекло,морков и ябълки. Колко време може да се пие този тип сок.
вече минаха почити 6 м. дали ще е проблем ,ако продължи да го пие.
Иначе се чувства добре , химиотерапията я прие добре , всички изследвания след нея бяха ОК , Кръвни, скенери ,ехограф.
Та такива му работи. Успех на всички!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: veselin.tonev-215432]  
Автор anetoh (новак)
Публикувано05.10.14 19:54



Браво! Обичам добрите новини!

Всичко ще бъде наред!
Надявам се, че и твоите проблеми вече са в миналото!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: anetoh]  
Автор veselin.tonev-215432 (непознат )
Публикувано22.11.14 15:42



Здравейте на всички.
Оня ден във Вторник ни беше първата профилактика /1м./след дългото лечение.Минахме на Хирург ,после кръвни изследвания и ренген.Всичко слаба богу беше ОК.Съпругата ми вече има и коса ,ходи даже на фризьор.Вече сме без перука ,но с доста къса коса за жена,всички я гледат доста странно/но на нея хич вече не и пука за хорското мнение/.
Пожелавам на всички здраве и пак здраве ,колкото и да е тревиално това пожелание,но има хора които знаят как да го оценят.



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: veselin.tonev-215432]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано22.11.14 16:10



Браво на вас! От тук нататък всичко ще е наред. А косата бързо расте. Направо това си е за "Добрата новина". Здраве и успех!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: mammita63]  
Автор Веско (непознат )
Публикувано07.12.14 20:30



Косата и в момента е точно като когато е била бебе. Доста къдрава!
Чак тя не може да повярва. Но всеки който я види с къса коса,казва недей си пуска повече дълга !?!



Тема Нутришън 2000нови [re: TNBC]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано16.12.14 18:37



Лечение на рак с природни продукти и индивидуална програма, дори и метастазирал рак.

СПОДЕЛЕТЕ НАДЕЖДАТА СЪС СВЕТА

SHARE THE HOPE WITH THE WORLD
We have recently experienced great success in designing protocols to address breast cancer and other cancers as well. We are further experiencing great strides in our protocols for metastasized cancers.
Please share this message of HOPE to those who would otherwise be hopeless.





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Кожни метастазинови [re: kaloyana_-177704]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано20.01.15 13:41



Вече имам и кожни метастази. Бях ви писала, че лятото получих ново образувание на гр.стена, което беше по-различно – по-прозрачно, като балон, пълен с течност и опасенията ми, че ще протече се оправдаха. Казах на онколога, питах го как да третираме тази рана, той каза с пудричка „Немибацин” /между другото тя не се произвежда вече и взехме производна/. Съпругът ми прави превръзки, той настояваше да ме види специалист – хирург, за да ми каже как да се третира, защото залепва марлята. Ами хора – никой не иска да го погледне! Медицински лица ми дават различни препоръки – с йодасепт, с кислородна вода, ама никой не иска да го види. Накрая приятелка ме заведе при близък хирург, който го погледна много бегло, като леко открехна превръзката и беше много директен – както и да го третирате няма да се оправи. Ами то и аз това го знам, че локално лечение в случая не е ефективно, ама все пак как да действаме да не се инфектира например. Преди около месец по-надолу, на мястото на операцията се получи лек обрив, малки пъпчици, също така прозрачни и твърди, които бързо нараснаха и се сляха – т.е. образува се още една кожна мета. Скоро двете образувания ще се слеят. Междувременно, още преди празниците, д-р изказа предположение – така и не ме погледна, че това са кожни мети и трябва да сменим лечението. От началото на месеца чакам да ме разгледат, професора беше месец и половина в болнични, събрали са се много пациенти за разглеждане, а моя случай е с дълга ИЗ и съвсем се е лесен за разрешаване. В другия вторник ще ходя за Херцептин и тогава трябва да са ми оформени протоколите за новото лечение, много бързо се развиват нещата и излизат извън контрол! От ежедневните превръзки, използваме антиалергични лепенки, специални уж незалепващи марли, но кожата наоколо се възпалява, сърби, боли и не мога място да си намеря.
Съпругът ми все ме ръчка да търся информация вкл. и тук от вас, от някой, минал през това, но около мен няма никой с толкова „дълъг стаж” на лечение, 6 г. нон стоп на химиотерапии, с почивки от Зомета и Херцептин – няма друго такова животно!
Между другото, преди 2 м. си направих ехокардиография, поради кардиотоксичността на херцептина /6 г. си е много време/ - сърцето ми е много добре. Понякога ми се иска да получа някой инфаркт и да се свърши с всичко, ама де тоз късмет!
Извинете за мрънкането, но друго си е човек като сподели, може пък някой да има някаква идея, дано не ви натоварвам много.



Тема Re: Кожни метастазинови [re: N O6O6]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.01.15 14:11



Наде, резюмирай историята на заболяването /доколкото е възможно/ и пейст в темата Въпроси към лекарите. PRN влиза редовно, силно се надявам да измисли нещо.
Прегръдка от мен.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Кожни метастазинови [re: N O6O6]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано20.01.15 15:14



Наде, миличка,
Знаеш колко много те обичаме всички!
Веднага ще поровя в нета за лечение на кожни метастази.
Аз съм на вълна "ароматна кализия" - билка, която дава добри резултати при рак на гърдата, кожни проблеми и мн. др. Чета книга за кализията. Ще проверя дали не пише нещо и за кожни метастази.
Жената, от която купих кализия в саксия ми даде телефон на лекарка с голям опит в прилагането на рецепти с кализия. Ще попитам и нея.
Искам да те чуя на телефон, ако не възразяваш. Изпрати ми номера си.
Прегръщам те!



Тема Re: Кожни метастазинови [re: Buba67]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано21.01.15 08:25



Наде, мила!
Говорили сме си доста, сега ако с нещо мога да помогна, само се обади. Прегръщам те!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.