Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 11.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: annynik]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано26.05.14 08:44



В онкото в кой град работи д-р Бонева?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: Buba67]  
Автор annynik (непознат )
Публикувано27.05.14 20:25



в София в Младост, 108 кабинет - намерих я, утре ще й звънна



Някой, който да взима Тамоксифена веднъж на ден?

Редактирано от *jull** на 17.07.14 20:31.



Тема Инфо от 16 май 2014 г.нови [re: annynik]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано28.05.14 20:28



На мен ми изпратиха тази информация, а аз я изпращам на вас. Преведете си я сами, това е много прясна информация

Не пренебрегвайте пробиотиците и ензимите в лечението на рак. От важно значение са за лечението, въпреки, че много хора ги смятат за ненужни.




Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Инфо от 16 май 2014 г.нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор veselin.tonev-215432 (непознат )
Публикувано18.06.14 19:13



Здравейте момичета,
Днес бяхме на 4та химиотерапия и сега ни е малко лошо.Говорих с доктора ,ще бъдем на 6 курса химиотерапия,а този показател е HER(-),доктора каза че е добре.Насрочиха ни дата 18.08 за лъчетерапия. Трябвало сега защото имало много хора които чакат и трябвало да се минат няколко дни от последната химия.
Това е за сега ,иначе Ние си продължаваме с правилно и рационално хранене/колкото можем и знаем/,даже се записа и вече 1 м. ходи и на Йога/всеки Понеделник и Сряда/.
С Пожелание за здраве на всички!



Тема Re: Инфо от 16 май 2014 г.нови [re: veselin.tonev-215432]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.06.14 21:43



Благодаря ти, че ни информираш и стискаме палци всичко да е наред!
Поздравления и за желанието да се борите с промяна начина на живот.
Това е правилният път.
УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Инфо от 16 май 2014 г.нови [re: *jull**]  
Автор veselin.tonev-215432 (непознат )
Публикувано30.06.14 20:59



Днес излезе тумор маркера който направихме на 19.юни.
Показателя е 20, доктора каза че е в норма.



Тема Re: Инфо от 16 май 2014 г.нови [re: veselin.tonev-215432]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано30.06.14 21:10



Абсолютно си е в норма, поздравления!





Тема Re: За компресите с хуманови [re: N O6O6]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано17.07.14 15:24



Ще пиша тук, че не ми се открива нова тема пък и не е нещо оптимистично.
Бях споделила с някои от вас, че използвам лапи от хума за гръдната стена. Първоначално образуванието ми беше твърдо, но с гладка повърхност, но от миналата година претърпя промяна – стана грапаво, неравно и набръчкано с вдлъбнатини, някаш съм рязана там и на цвят, сякаш е изгорено. Затова реших да приложа нещо външно и се спрях на хумата. Една приятелка ми даде 5 пак. зелена хума, като я свърших си поръчах от един сайт, двете изглеждаха съвършенно различни и се разтваряха във вода по различен начин!?! Третия път си купих от пазара още по-различна. Използвам я от началото на април, като всеки ден правя лапа с консистенцията на пластилин и я държа в продължение на 3 часа. Намерих начин да я прикрепям с фолио за свежо съхранение. За този период да съм пропуснала 5-6 пъти, даже по време на почивката си я правех, като се захвана с нещо съм доста стриктна. От всички чудеса, които изчетох за хумата, че е излекувала много хора, искам да ви кажа, че при мен не виждам никакъв ефект. Очаквах за 3 м. приложение поне леко да се изглади повърхността или и аз не знам какво точно, но не се случи нищо. Ще я използвам 6 месеца съм решила. Ако някой е правил такива лапи и или знае нещо да ми пише.



Тема Re: За компресите с хуманови [re: N O6O6]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано17.07.14 19:34



Наденце, от това което съм чела и това което аз правя, хумена лапа не се държи повече от 2 часа, защото - в първите два часа хумата дърпа токсините, а следващите ги връща обратно. Това и в книгите го пише и в много предавания на Мермерски хората казват, че не се държи повече от 2 часа хумена лапа където и да е по тялото. Значи, ако искаш повече време или повече процедури да направиш на един ден, след втория час изхвърляш на далеч от къщата веднага лапата, измиваш се и ако искаш слагаш нова за 2 часа още, може и много пъти, но на всеки два часа се сменя и измива. Хумата се нагрява на слънце много пъти преди да се сложи, моята си стои постоянно на слънце, прибирам я вечер след залез и сутрин пак я слагам. Аз я забърквам с вода и така я слагам на слънцето, малко по рядка смес, но после се изпарява и става добре, после я слагам на марля достатъчно голяма за да я загъна като пакетче и тогава я слагам на найлон и после кърпа, да стане като компрес. Също в една керамична тава съм си сложи ла и хума която не е разтворена, а на прах да се пече на слънцето и от време на време с една дървена лъжица я бъркам. Когато правя смес в купа с вода бъркам само с дървена лъжица, метала окислява предполагам, че го знаеш това. Зелената хума, така наречения бентонит е хубаво да се пие и с вода, при нас се продава приготвена смес в бутилка и аз направо от нея си разтварям с вода и пия, но ти трябва да прочетеш как да я пиеш, може би една лъжичка се разтваря в чаша с вода и така поне 3 пъти на ден преди хранене. Тази смес абсорбира токсините от тялото и ги изхвърля безпроблемно. Ама знам, чела съм, че се прави на почивки, например 10 пиеш, после 10 дни почиваш, до колко е вярно - чети по гугала.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: За компресите с хуманови [re: kaloyana_-177704]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано19.07.14 22:25



Калоянче, и аз като теб хумата си я държа на слънце, стои между стъклата на прозореца, правя както си ми писала, само че я държа 3 часа, защото навсякъде,където четох пишеше така. Нямам възможност да правя по-чести компреси, на работа съм. Сега видях в един сайт гел от зелена хума, т.е. приготвена само да се сложи на марлята, ще поръчам и от там. За пиене не съм мислила, не че е сложно, ама пия много други неща. Сега ще започна пак котешка стъпка, която ми прати една дама от Шумен. Всяка година се каня да пия и клеева тинктура, даже преди 2 години си бях направила клея със спирт, само че разни хора ми се примолват за пчелен клей /аз старателно го събирам/, но и накрая си дадох и тинктурата...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.