Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:27 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: feniks_m]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.11.17 17:12



От кой край са ти корените Феникс?


Я ми припомни, и внимавай в картинката, защото съм готова за наритване. Изкуствените уретри се поставят на три години, лапароскопски. Хидронефрозата се овладява.
Между другото много помогна на Ефи Георги Петров от Радуил.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: *jull**]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано07.11.17 17:52



професорката видя уголемяване на лимфни възли доста в сравнение с предния скенер, видя лезии в костите, лезии в гръдната стена, някакви нодули по плеврата....
ужас





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: Ekna]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано07.11.17 17:53



Не се знае защо имам стеснение на пикоч.пътища,. Предстои ми консултация с нефролог и после с всички резултати при онколога.





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: Buba67]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано07.11.17 17:56



Корените ми са от Врачанския край. Не се страхувам от поставянето на уретрите, страх ме е от другите неща и от предстоящи диагнози, лечения и т.н.





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: feniks_m]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано07.11.17 18:35



Феникс, знаеш, че и аз от скоро съм в твоето положение. Трябва да приемаме нещата по-спокойно. Аз вече започнах терапия, сега пък го няма още новото лекарство, постоянно притеснения за нещо. Ще се справим и с тези препятствия! Успех и целувки!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: mammita63]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано07.11.17 18:47







Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.11.17 23:10





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано15.11.17 11:21



Момичета много ви обичам и искрено ви желая пълна и окончателна победа над гадината !Позволявам си да напомня...аз това зная ,това си бая.Имайте предвид ,че не е необходимо да вярвате в прераждането за да бъде лечението резултатно.Достатъчно е да сте откъм светлата страна.
Обърнете внимание на мехлема от живовлек.Преди месец се засякохме с една млада жена във Фейса - същата рецепта ,на нея дадена от билкарка ,а аз съм я чела при Кейси.Подобно нещо открих за рецептата с алое на падре Заго ,която препоръчва и нашия лечител П.Димков.





Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.11.17 01:54



Фениксче, нещо ново покрай теб? Мисля те, мила, и ти стискам палци!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: *jull**]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано21.11.17 11:28



Благодаря ти че мислиш за мен!
За сега още нищо... Не съм ходила при онколога защото нещо ми се защипа на гръбнака и не съм много подвижна и болката е голяма. Мисля утре вече да мога да отида.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.