Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Кожни метастазинови [re: N O6O6]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано02.02.15 22:18



Наденце, изпращам ти обич. Споделяй тук, споделяй, не трупай в себе си, изкарвай и болка и страх и гняв. Мълчанието и задържането в себе си тежи ужасно.
Моляте направи консултация с Тимчева в Надежда. Тя не отказва помощ и съвет, вярвам, че няма да остане безучастна към теб, а все пак тя е тясно специализирана с РМЖ. Може да те насочи нанякъде.
Прегръщам те



Тема Re: Кожни метастазинови [re: nelly_83]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано03.02.15 10:51



Обич, слънце ! Ако мога да помогна с нещо... колкото и да е дребно.



Тема Re: Малко отчет от меннови [re: veselin.tonev-215432]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано05.02.15 14:27



Започнах Доцетаксел, решиха го след дълго мъдрувяне. Правила съм го 3 пъти досега - през 2008 г. без никакъв ефект, през 2011 и 2012 с добър ефект, сега ще ми е четвърти път, косата ми ще опада за шести път. Но много се проточиха нещата във времето, цял месец съм без назначено лечение и нещата бързо прогресират. Това, което започна като обрив е вече по-голямо от яйце и се сля със старото. Горкият ми мъж се чуди как вече да ме превръзва. Лошото е, че започва да се разпространява и към подмишницата. Питах д-ра за някои от медикаментите, които тук ми препоръчахте, той каза да не прилагам нищо.
Доцетакса е тежко лечение, но поне е на 21 дни и се надявам да имам и „светли периоди”

. За центъра за лечение на рани се записах за 29.02., дано там ми дадат съвет специалисти.
Начина на записване ще опиша начина в отделен постинг.



Тема Re: Център за лечение на рани/ Пироговнови [re: *jull**]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано05.02.15 14:30



На телефона, посочен в сайта никой не ми вдигна. Вчера отидох на място. Центърът се намира на булеварда /не се сещам името му/, вдясно от Детско спешно отделение. Жената на рецепцията ми каза, че консултациите стават със записване, но тя не може да ме запише, трябва по тел. от 10 до 12 ч. Самите специалисти консултират в Центъра вторник и четвъртък от 8-12 ч., те са от Гнойно-септичното на V ет.
Отново днес звъня на този тел, най-накрая ми се обади една жена и ми каза друг тел. за записване – 0878253321, от 10-12 ч. отговарят на него. Записаха ме за по-следващата седмица, искат талон № 3 – код 25 хирургия и да се носят епикризи и всякаква мед.документация. В медицинския център за лечение на рани каб. № 4.



Тема Re: Център за лечение на рани/ Пироговнови [re: N O6O6]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано05.02.15 21:18



Наде, много си мисля за теб, искам искренно да ти помогна с каквото мога. Прочети това, пък и всеки който се интерисува от алтернативна медицина която работи.


Моля те, намери начин да си купиш този лаптоп в който е инсталирана резонансната програма на д-р Райф. Има програми за различни видове рак, също и много други заболявания, 800 вида заболявания, и никога не забравяй, че лекарите лекуват симптомите, а не причината за заболяването. Това е вълшебна машина която ние ползваме вкъщи и виждаме ефекта й. Това което разказваше дядо Владо Бошнаков е на принципа на този метод, но той го прави много сложно и по неговия си начин, тук всичко е съвременно и единственото което правиш е да си избереш болест която искаш да лекуваш и да включиш копчето което автоматично ти прехвърля резонансите необходими за дадена програма. Имат различно време, от няколко минути до един час. Можеш с малка почивка от 10 минути да правиш по две различни вида терапия на ден. Ефекта е впечатляващ.

Ето на български език всичко което трябва да прочетеш



и повече инфо



цената

това е най-ниската цена на основния компютър, има далеч по скъпи с допълнителни уреди за лечение, приспособления, иначе на всеки компютър инсталираната програма е една и съща. Цената е 661,51 щатски долара. Доставката се заплаща отделно, в зависимост каква поръчка искаш. Препоръчвам ти и сутиен, който се заплаща допълнително, той е специален за рак на гърдата, прави се терапия с него. Може и магнити да си поръчаш, въпрос на собствени виждания и разбирания.

Conductive Breast Electrodes (1 pair)
NZ$19.95
Approx USD$14.75

ето и цената на компютъра:

Rife/Crane Pro Mark 9 Basic
NZ$895.00
Approx USD$661.51



Като приятел ти казвам, подреди приоритетите си и инвестирай в здравето си. Извинението, че нямаш финансови средства тук не важи, само пиша, не съм казала, че си го казвала някъде, здравето е най-важно, то е безценно и никакви сравнения не може да има когато става въпрос за него. Дай шанс с друга терапия на измъченото си тяло, не виждаш ли, че по пътя, по който си тръгнала медицината е безсилна да ти помогне и ти се луташ в лабиринти, от които няма излизане. Ако това те успокоява и ти дава надежда прави го, но не пропускай и това, което истински работи за теб. Не ти знам стадия и подробности от заболяването, но никога не е късно човек да опита доказани методи за лечение дори и в последен стадий, ако тялото все още има добри жизнени сили и показатели, за да се справи, не чакай да рухнеш. Ако се чувстваш объркана, може да споделиш това с алтернативната си лекарка и да работите заедно в метода.

Само искам да добавя, че се лекуват и много други заболявания свързани с вируси, микроби, паразити, инфекции, грипове различни щампове, за поддържане на здравето има програма за детокс, за чакрите, безкрайно много комбинации... В този период се помага на тялото да се отърси от токсините чрез лека храна с много течности, като смутита и салатки, чайове от джиндър или друго, ядково мляко с куркума, органични бульони... и ежедневна клизма с кафе, иначе токсините се задържат в тялото и тровят допълнително и без това отровеното тяло. Ако тези токсини не се изхвърлят ежедневно могат да те убият. Минава се и през лечебна криза изразена по различен начин за всеки. Не знам при теб след толкова години химия и токсичност какво ще стане, какво ще предизвика, страхувам се, че си прекалено натъпкана с отрови, за това си помисли как и колко ще натиснеш тялото да се чисти, че и бързото чистене не е препоръчително, винаги съм казвала, че малкото е по-добре и тук важи с пълна сила. За теб специално трябва да има консултант лекарско лице, присъствие, ежедневно, да те наблюдава, ако трябва през ден да се прави терапията, ако трябва по разредено, или ускорено, това вече е въпрос за преценка според мен. Знам, че хората избягват да ти дават съвети, защото е рисково, че даже и лекарите стоят с наведена глава пред теб, безсилни са, същото го правя и аз - страхувам се, но с мълчанието си нищо не допринасям, можеше и да не го правя, но искам искрено да споделя това, което правим ние вкъщи и виждам добрия ефект. Прецени сама, ти най-добре си знаеш. Аз само пиша, че съществуват и други методи на лечение за всички, които четат тук, иначе решението за живота си го взима всеки. Аз винаги съм била дива и смела и залагам на алтернативите, но вие не правете като мен, ако не сте убедени, че това е вашия път. Винаги залагам според ситуацията на момента, но ползвам и традиционната медицина без нея не може, в повечето случаи за изясняване на диагнозата.

И да уточня, че не съм дистрибутор, нито имам някакъв финансов интерес да ви го предлагам, само искам да помогна на хора които вярват, че съществуват и други методи на лечение и сами, вкъщи могат да положат усилия да се лекуват. Иначе си ходете при лекарите, правете си тестове, това не пречи, дори помага, за да се лекува човек по-качествено.

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от *jull** на 06.02.15 08:46.



Тема продължениенови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано05.02.15 21:21



на български език




виждам, че автоматично си отива на оригинала, но горе в ляво има копче ЛЕНГУИЧ - език - и кликни на български, автоматично се обръща и четеш спокойно, и това за всички които немогат самостоятелно да се справят с чужди езици.

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от kaloyana_-177704 на 05.02.15 21:25.



Тема рмжнови [re: Tia maria]  
Автор veras (непознат )
Публикувано06.02.15 20:09



Някой може ли да ми каже защо не може да се правят вливания във вените на ръката от страната на проблемната гърда? Дори кръв за изследванията не вземат от тази ръка, а и не дават смислен отговор.
Пожелавам на всички здраве.



Тема Re: Център за лечение на рани/ Пироговнови [re: N O6O6]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано20.02.15 16:29



Момичета, нямам възможност много да пиша, само да кажа за посещението ми в Център Пирогов. Ами то и за там точно не съм, но поне ми дадоха някои препоръки. Препоръчаха ми марлите със сребро, за които Руми е писала по-горе, да се поставят директно върху раната и отгоре други абсорбиращи като дамски превръзки. Сребърната марля сама по себе си дезинфекцира мястото, така че не е нужно да се използва друго. Също ми казаха, че мога не само да го мокря, но и лекичко със сапунче да измивам мястото преди превръзка. Досега имах противоречиви мнения и за това.
Когато мога пак ще пиша. Прегръщам ви!



Тема Re: РАК НА ГЪРДАТА № 6нови [re: *jull**]  
Автор panayota (новак)
Публикувано25.03.15 08:28



Здравейте на всички,
Включвам се да обновя информацията за състоянието на майка ми - за съжаление асцитът се увеличи отново, вдигнаха и дозата кселода и общо взето казаха, че не могат нищо да променят - докато издържи. Чудя се дали има следваща линия лечение?


Основният проблем е страничният ефект от кселодата - рани по ходилата, а от скоро и по ръцете. Каза ми, че болката е непоносима, почти не може да стъпва. Ходилата й са лилави в момента. Мазала ги е с много неща - антибиотични пасти, масло от ший, родопско чудо, дефламол и не знам още какво, но не помагат. Някой има ли опит с подобна ситуация?
На 2 април прави точно 3 години на постоянна химиотерапя :(

Моля ако някой има идея с какво да се третират ходилата, да сподели.

Поздрави на всички!



Тема Re: Център за лечение на рани/ Пироговнови [re: N O6O6]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано04.04.15 23:55



Наде, мила, как си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.