Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИТЕнови [re: embadem]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано07.01.11 21:20



Подкрепям мнението на ембадем за д-р Койнов, но за съжаление и за д-р Великова. Тя все не е в настроение, аз просто я избягвам.
Ембадем, не му е тук мястото, ама не знам къде и как да те попитам - координати за чстен прием на д-р Койнов?



Тема Клиника по "Костна патология"нови [re: vesi_65]  
Авторkala (Нерегистриран)
Публикувано08.01.11 15:45



Пиша, за да похваля доктора, който прави оперативната биопсия на баща ми - доц. Стоков. Той е шеф на клиниката по Костна патология в ортопедията в Г. Баня. Направи му бърза и ефикасна операция /биопсия и почистване на тумора/, възстановяването беше стравнително бързо. А самият доцент не е само лекар, но и страхотен човек - питаше, интересуваше се, обръщаше ни внимание, отговаряше на въпросите ни.



Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: *jull**]  
Автор axellcom (непознат )
Публикувано10.01.11 20:10



нека и аз да кажа няколко думи за някои лекари например за белодробна клиника света София ,ако се наложи на някой да бъде излекуван от д-р Халил просто го избегнете може да ви съсипе живота или на близките ви то е онколог,същата болница има един страхотен специалист д-р д.Костадинов хирург на който може да се разчита 100%,за 5 скенера в Варна има много добро мнение там екипа е наистина е за най белия списък хората са толкова любезни че ако се наложи да чакате дълго време не го усещате щото те наистина те предразполагат като нуждаещ се от помощ и те ти помагат с каквото могат



Тема Искат регистър за лекарските грешки у наснови [re: kala]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано11.01.11 08:43







Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИТЕнови [re: vesi_65]  
Авторжy (Нерегистриран)
Публикувано18.01.11 12:05



Искам да добавя в белия списък доц. Ангел Милев от Онкологията - заради топлото му и професионално отношение при "разчитане" на клетки от бронхоскопия. Истински лекар и човек.



Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИТЕнови [re: жy]  
Автор inzi_n (непознат )
Публикувано18.01.11 13:25



в софия ли в коя болница



Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИТЕнови [re: inzi_n]  
Авторжy (Нерегистриран)
Публикувано25.01.11 12:01



Да, София, Национален Онкологичен Медицински Център (Националната специализирана болница за активно лечение по онкология)



Тема Re: ПРЕЛОЖЕНИЕ ЗА ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИТЕ, КАКТнови [re: миa]  
Автор ivan4o17 (непознат )
Публикувано25.01.11 13:37



За д-р Атанасова имах две крайно противоречиви впечатления - първоначално ужасно и след това много добро.



В първия момент когато ме пратиха при нея изтръпнах, защото дотогава познат лекар и близки ме държаха в неведение, че имам разсейки в корема и аз си мислех, че всичко приключва с операцията на тестисите. И правилно - да се държа и да съм спокоен до операцията.
Истината ми я каза д-р Атанасова като ми разгледа изследванията и скенера и хубаво ми се накара, че идвам толкова късно - а за това съм си виновен само аз наистина.
Обаче аз останах с впечатление, че тя едва ли не ме отписва и ми причерня

Сега тя ми е лекуващия лекар - за химиотерапия - оказа се много свястна и точна. Дори направи нещо, което в урологичното отделение преди това отказваха - даде ми по собствена инициатива качествено обезболяващо, веднага щом чу че имам болки. Преди това просто не ме обезболяваха в тая болница, защото ми даваха слаби неща, без никакъв ефект и направо издивях, не можех да спя и да ям от болките сума време.

Да - емоционална е, защото в отделението за химиотерапия наистина е страшно напрегнато и са претрупани. Често се кара, обаче това е само в началото, когато приема и се чуди кой къде и кога да вмести. Не е тайна, че всички от цяла България напират за химиотерапия в това отделение. Наистина не е лош човек! А към пациентите си е изключително внимателна и любезна.

Преди винаги съм имал крайно лошо отношение към лекарите и към цялата им гилдия - обаче истината си е истина - има и много свестни хора, убедих се. В Раковата лош лекар просто не съм срещнал.

Редактирано от ivan4o17 на 25.01.11 13:48.



Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИТЕнови [re: жy]  
Автор inzi (непознат )
Публикувано26.01.11 19:14



какъв е вашия проблем



Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИТЕ [re: жy]  
Авторbebedes (Нерегистриран)
Публикувано04.03.11 13:34



Искам да добавя към " БЕЛИЯ СПИСЪК " :
1. Доц. Г. Калайджиев - гръден хирург в болницата в Дървеница.
2. Д- р Чилингиров - завеждащ онкологията в Стара Загора.
3. Д- р Монир - кабинет за бронхоскопии към 5-то вътрешно -гр. Ст. Загора.

И към " Черния списък "
1. Д-р Илиева - зав. отелението по химиотерапия - гр. Ст. Загора - с една забележка , че не коментирам професионалните и качества , а недопустимото и ,крайно неморално и нечовешко отношение към пациентите !!! Тази жена е забравила ,4е е човек !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.