Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re:БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: anetoh]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано22.02.14 23:50



Споделям мнението ти, Anetoh. Доктор Марков и мен оперира. Добре се отнася с пациентите и не ми е искал пари. За мен той е велик лекар и винаги ще съм му благодарна, че ме спаси. Дълбок поклон пред такива лекари с голямо сърце.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re:БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: mammita63]  
Автор anetoh (непознат )
Публикувано23.02.14 00:07



Д-р Марков не само не ми е искал пари, ами ми обясни какво направление да вземам, за да не плащам в частния му кабинет.



Тема Re:БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: anetoh]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано23.02.14 00:16



Значи не съм само аз доволна от него. Чула съм и от други хора добри отзиви. Трябва да има повече такива добри лекари.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re:БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: mammita63]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано24.02.14 14:44



Д-р Марков оперира и мама. Перфектна операция, макар и много радикална, но може би така е трябвало. Въпреки, че ние направихме избор на екип, прие ни за операция само за 1 седмица, не сме плащали никакви пари. Чудесен човек и чудесен лекар.


Само една мъничка забележка: Нас той не ни насочи какво следва след операцията. Не ни беше обяснено, че трябва да се изследват ХЕР, рецептори, че трябва да се запишем на онкокомитет. Тези неща аз ги разбрах от форума.
Благодаря на д-р Марков и на всички приятели тук във форума!

Редактирано от nelly_83 на 24.02.14 14:51.



Тема Re: БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: nelly_83]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.03.14 07:56



Постингът е на karinate:

"Баща ми се лекува в Централ Онко Хоспитал - Пловдив вече 1година. В началото беше диспансеризиран в Онкологията на ВМИ Пловдив, но в момента, в който открих тази клиника, веднага отидохме там и останахме. Във ВМИ правихме лъчетерапията, тъй като в Онко Хоспитал правят химиотерапия, но не и лъче. Тъй като съм навсякъде с него, търся клиниките, търся лекарите и разговарям с тях, виждам как се чувства той и най-вече и резултатите, и за това ще споделя своите наблюдения.
Условията в клиниката са много добри - ново, чисто, приветливо и подредено. Стаите са светли, с климатик и телевизор. В отделението се чувства спокоен и обгрижван. Храната е много добра, разнообразна и достатъчно количество. Медицинските сестри са бързи, експедитивни и най-важното отзивчиви. Относно лекарите - д-р Минчев, д-р Котева, д-р Мурджев - мога да кажа, че си разбират изключително от работата и знаят какво и как да направят, внимателни са, обясняват и отговарят на въпроси, които задаваш. Пациентите ги търсят много и държат да разговарят с тях.
До сега не сме плащали абсолютно за нищо, включително и болкоуспокояващите за съответните месеци ни ги дават от клиниката. Лекарства винаги има.
С всеки изминал месец, като ходим, виждам, че пациентите се увеличават все повече и повече. А и откриха ново крило на клиниката и увеличиха леглата. Надявам се да задържат качеството и нивото, защото там усещаш, че си на правилното място и борбата не я водиш сам.

Тук искам да спомена и за още трима изключителни, за мен, лекари. Отново ги знам покрай баща ми, но тези хора са част от тези, които имат принос за доброто му състояние днес.

Д-р Акабалиева, кардиолог в Болница Медлайн Пловдив - тя беше тази, която ми обърна внимание. Не знам кой поред лекар питах, просто вървях от врата на врата. Изслуша ме и ни насочи, когато баща ми се задушаваше и оттичаше и много други "лекари" не можеха да кажат сърцето ли е или белите дробове, или въобще какво е. Да не говорим като чуеха диагнозата.

Д-р Стефанов - Гръдна хирургия Окръжна болница Пловдив - той върна въздуха на баща ми.

Д-р Чорбаджийски - Белодробна болница "Кудоглу" Пловдив - лекарят, който по телефона, без да ме познава, ми обясняваше какво е ВАТС и който предпази майка ми от ненужна биопсия на бял дроб и от трета бронхопневмония, първите две трябваше да ги преживее, защото още не го бяхме открили.

Има такива лекари, ХОРА, които могат да лекуват и със съпричастност и протегната ръка.

Разбира се имам и черен списък Покажи картинките, но сега да се порадваме на бялото и светлото.”

А това е линк към сайт за сестрински грижи в София -

.

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.05.14 08:53



Помествам го по препоръка на наша клубарка, чийто баща беше опериран преди дни от този лекар, на когото тя е изключително благодарна. Става въпрос за д-р Емануил Найденов - неврохирург в Клиниката по неврохирургия при Университетска болница "Св. Иван Рилски" в София. Ето какво сподели тя:

"Той не е просто "добър"! Той е перфектният неврохирург! Вълшебник! И това не е всичко. Харизматична личност. Разкошен, безкрайно точен и добър човек! Джули, хората трябва да научат за него! Няма нужда да ходят в Турция и Израел! Той е тук."

Ето публикация за него:



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: *jull**]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано05.05.14 19:48



Благодаря ти Джул, изратих тази информация на трима души с мозъчни тумори, които не пишат в нашия клуб, но се борят с болестта. Едната жена има два тумора , но на различно място.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: vesi_65]  
Автор lynnka (непознат )
Публикувано03.08.14 20:47



Проф. Червеняков, Пирогов, гръден хирург, направи успешна операция на вуйчо ми (рак на хранопровода) след като отвсякъде го бяха отписали.



Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: lynnka]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано09.08.14 20:55



и фондации-посредници




Живота е рисуване без гума за триене.

Тема д-р Светлин Златевнови [re: kaloyana_-177704]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано10.01.15 16:18



В търсене на добър уролог и по мнения от мрежата, не мога да не похваля д-р Светлин Златев, това прекрасно момче, този лекар и човек, който с непринуденото си, искрено отношение, може да лекува дори с думи. Работи в болница Св. Анна, има и частен прием.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.