Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: биб]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано03.02.10 13:23



Доц.Ив.Гаврилов – гръден хирург, онколог - перфектен професионалист
ИСУЛ: доц.В.Цекова – зав.отделение по Химиотерапия – много компетентна и много
човечна
д-р Марчела Колева - има я в няколко постинга по-горе - Химиотерапия
д-р Кръстев – кардиолог, отговаря за «Херцептинките», обажда се лично да ни
покани на контролен преглед и стриктно следи всички сърдечни показатели
д-р Захариев – Лъчетерапия
Не на последно място сестра Любка Кардалева – дневен стационар – невероятен професионалист – уцелва безпогрешно и най-трагичните вени, лаборантката в Лъчетерапията – Надето, много мила и търпелива, като бебе ме е поставяла да легна на апарата, защото не можех сама.
От Онкодиспансера: д-р Ани Петрова – следеше много стриктно контр.прегледи.
Прочетох по-нагоре за д-р Робев. Веднъж отидох при него, но ми даде неоценим съвет. Познавам го отпреди 10-12 г. беше педиатър и ми е лекувал децата. Като човек е много мил и внимателен и много съвестно и компетентно си изпълняваше задълженията.

В черния списък от Диспансера слагам д-р Н.Павлов – рентгенолог, 2 пъти грешно ми е разчитал снимки, в първия случай НЕ ПОЖЕЛА да изясни една сянка, която беше видял и трябваше да правя ненужна сцинтиграфия, във втория случай омаловажи проблема, който имах, не го разчете правилно и изгубих ценно време – 2 месеца. Иска да се конкурира с д-р Сърбянов, но много безуспешно, за съжаление от това страдат пациентите.
От ИСУЛ – д-р Великова – много груба, с ехидна усмивка, сякаш й доставя удоволствие, когато съобщава лошите новини.
И последно като препоръка – НЕ ПРАВЕТЕ СКЕНЕР В ИСУЛ!!!



Тема ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: nadia_O6O6]  
Автор ИлeнkaKo (новак)
Публикувано06.02.10 14:04



Целият екип на лабораторията по хематопатология и имунология при НБАЛХЗ- брилянтни специалисти, изключително добро отношение и заграженост към болния и близките му. ЧОВЕЧНОСТ - рядко срещана напоследък, при по-голямата част наши лекари.

д-р Колагсъзов от МБАЛ "Токуда" за мен той е най-добрият хематолог.

Редактирано от ИлeнkaKo на 06.02.10 14:20.



Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: ИлeнkaKo]  
Автор krista_69 (непознат )
Публикувано06.02.10 14:42



БЕЛИЯ СПИСЪК-професор Горчев,д-р Димитров,д-р Йорданов,анестезиолога д-р Илиев-всички от онкогинекология Плевен!!!



Тема Re: Черен списъкнови [re: krista_69]  
Автор tininita ( непозната )
Публикувано06.02.10 14:50



Професор Чакъров от Окръжна болница-добър оператор,но не разбира от онкология.



Тема БЯЛ И ЧЕРЕН СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: миa]  
Автор tzveti61 (непознат )
Публикувано10.02.10 10:46



В потвърждение на казаното от Миа за ПЕТ скенера във Варна. Дъщеря ми два пъти ходи и просто няма думи, с които да изрази възхищението от хората, които работят там. Синът ми като придружител също беше много впечатлен Ето, че може и по друг начин да се работи.

Редактирано от *jull** на 03.03.10 22:57.



Тема д-р Дунков Гастроентерология ВМАнови [re: tininita]  
Автор kykлeнcka пиpaня (новак)
Публикувано30.03.10 10:37



Името на д-р Дунков е споменато вече от Лиди, но има нужда да се спомене още пъти.
За младите, модерните, кадърните, надъханите, непредубедените, отзивчивите, начетените специалисти. Нека ги има повече!



Тема Re: БЯЛ И ЧЕРЕН СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: tzveti61]  
Автор desidora (непознат )
Публикувано30.03.10 22:19



В белия списъл искам да добавя и Подп.Доц.Д-р Костов от Военна болница Варна и целият му прекрасен екип начело с д-р Драгнев.Всички са толкова внимателни и любезни.За пъри път виждам доктор в почивният си ден да е в отделението за да види как са оперираните.
Благодаря им от сърце!!!



Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИТЕнови [re: vesi_65]  
Автор nik1357 (непознат )
Публикувано06.01.11 01:47



НЕ МИСЛЯ ЧЕ ТРЯБВА ДА ДИСКРИМИНИРАТЕ ДРУГИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ!
ПРЕЗ ОКТОМВРИ 2009г МИ ДИАГНОСТИЦИРАХА РАК НА БЪБРЕКА В ЧЕХИЯ.ВЪРНАХ СЕ В БГ И МЕ ОПЕРИРАХА ПРЕЗ ДЕКЕМВРИ .РАКА БЕШЕР ИЗЛЯЗЪЛ ОТ КАПСУЛАТА И СЕ БЕШЕ РАЗПРОСТРАНИЛ В ОКОЛНАТА МАСТНА ТЪКАН-ПОСЛЕ МИНАХ ЛЪЧЕТЕРАПИЯ И ВЧЕРА НА СКЕНЕРА ВСИЧКО Е НАРЕД.
САМО ДОКАТО СЕ ИЗЛЕЖАВАХ В КЪЩИ НАМЕРИХ ЕДНО РЕНТГЕНОВО ФЛУОРОГАФСКО ИЗСЛЕДВАНЕ НА БЕЛИ ДРОБОВЕ И ТАМ СЕ ВИЖДА ТУМОРА- ИЗСЛЕДВАНЕТО Е ГОДИНА И ПОЛОВИНА ПРЕДИ ДА ГО НАМЕРЯТ РАКА В ЧЕХИЯ.ОЩЕ НЕ СЪМ РЕШПЛ ДАЛИ ДА СЪДЯ РЕНТГЕНОЛОЖКАТА .МОЛЯ ДАЙТЕ МНЕНИЯ И СЪВЕТИ



Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИТЕнови [re: nik1357]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано06.01.11 09:12



Моят съвет е - щом сега всичко при теб е наред, не си натоварвай психиката с лоши мисли.Вероятно знаеш има една теория / на Луиз Хей/ според която ,за да се излекуваш от рака трябва на всички да простиш.
Желая ти винаги да си бодър и в добро настроение!



Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИТЕ [re: diana1OO]  
Автор tia maria (непознат)
Публикувано06.01.11 09:55



За черния списък - Григор Горчев,който ме лекува до осакатяване. Знаех си ,че с него ще имам проблем, но да се поведа по стадния инстинкт...
Държа да се знае ,че не съм искала да ме оперира той. Негова инициатива.
Аз не съм от тъпите плевенски були,които тичат на ,,приглед" и мен трудно можеш да хвърлиш на върбата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.