Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Химикнови [re: linjack]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано18.08.09 13:05



Забележката-много силна отрова 5-10гр са смъртоносни се отнася за натриевия хлорит или за натриевия хлорат

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Dosis sola facit venenumнови [re: reni56]  
Автор linjack ()
Публикувано18.08.09 15:42



Tоест, дозата прави отровата.
5-10г. е за хлорита, но като твърда сол при еднократно приемане, за несвикнал организъм.

Все пак, всички вещества са отровни над определно количество - дори водата и кислородът. Специално раковите лекарства обикновено са отровни повече за раковите клетки, отклото за здравите такива, защото се натрупват приемуществено там, а дозата прави отровата. Някои вещества има близки граници на терапветчината и отровната доза, но 5-10 не е чак толкова малко. В случая това означава 20-40мл разтвор, приет наведнъж. В допълнение, обикновено с времето организмът свиква с отровата и може да се справи и с по-големи дози.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ НА РАКА ре:дилнови [re: мишoka]  
Автор ren51 (минаващ)
Публикувано22.08.09 03:13



ДИЛ,ДИЛ,ДИЛ, дай малко новини,мина седмица,как напредвате? На мен Марк не ми отговаря дали да спра ХИМИОТЕРАПИЯТА и не знам какво да правя?



Тема Re: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ НА РАКА ре:дилнови [re: ren51]  
Автордил (Нерегистриран)
Публикувано23.08.09 20:37



рен ,здравей- ами напредваме -бавно, но сигурно- тумора лека полека намаля-40 дни пием съдерландията. В на4алото имаше болка и подуване на гърдата-но сега поомекна и видимо поспадна-ами това е засега- между другото-на каква химия си- аз доста попрое4етох'в американски сайтове и навсякъде пише, 4е' е съвместима съдерландиятя с химията и дори помага да я понесеш с по-малко страни4ни ефекти и усилва действието й. Единствено ако имаш проблеми със сърцето трябва да внимаваш с употребата на екстракт от зокум.
А ДОКОлКОТО ЗНАм марк полу4ава даста запитвания- може би затова още не ти е отговорил. Това е от мен засега-успе и вси4ко добро от мен.





Тема Re: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ НА РАКА ре:дилнови [re: дил]  
Автор ren51 (минаващ)
Публикувано23.08.09 21:12



Сега съм на доксил май много не ми помага защото по кожата растат а и направих вода в белия дроб това е по страшното и по лошото.Радвам се че при вас всичко напредва



Тема Re: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ НА РАКА ре:дилнови [re: дил]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано27.08.09 16:05



Дил,как се чувства майка ти от Съдерландията,смятам да поръчам течния вариянт за баща ми,който е с рак на белия дроб?



Тема Re: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ НА РАКА ре:дилнови [re: viki]  
Авторdil (Нерегистриран)
Публикувано27.08.09 18:25



Вики здравей-като всяко природно средство и съдерландията работи бавно-ние влязохме в 7-мата седмица от началото на уотребата й. Мама пие 2 пъти на ден по една чаена лъжичка-това е дозата която организмът й може да понася-опитахме се на два пъти да я увеличим-но тя се чувстваше зле и останахме на тази доза- тя е едва 40 кг. а това също има значение.От тази седмица се чувства доста по-добре-болки почти няма а преди това поред я боляха местата на който има доказани метастази-нейните са в костите.както и грдата която отначало доста се поду но сега започна да спада.Не сме я водили на изследвания защото е много слабичка още-но имам чувството че съдерландията я оддържа жива-търси си я и не забравя за нея-което ни кара да мислим че има положително действие.Първоначално Съдерландията повишава туморните маркери-но обикновено след 4 седмици започват да падат-ние не сме правили-но така пише Сванепол.Успех и лек ден





Тема Re: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ НА РАКА ре:дилнови [re: dil]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано27.08.09 22:15



Благодаря ти,Дил ,за бързия отговор.Баща ми има рак на белия дроб с ангажирани лимфни възли.Притесняват ме отоците за които коментирате,и дали няма да объркам нещо???Но утре ще поръчам течния вариант.Затрудняба се да пие хапчета-не може.Няма и никакъв апетит!



Тема Re: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ НА РАКА ре:дилнови [re: viki]  
Автордил (Нерегистриран)
Публикувано27.08.09 22:54



Вики - чудесно разбирам страховете ти - но безхаберието и безсърдечността на някои хора ни подтикват към рискови решения- в нашия случай овен да спечелим няма друг изход.Загубихме цнно време и се предоверихме на лекарите които в някои случаи-като в нашия-поставят всички болни под общ знаменател и с поведението си разбиха последните ни надежди.Затова поехме нещата в свои ръце- и каквото стане-поне ще знаем че не сме се предали и сме направили всичко възможно.Ако владееш добре англиийски потърси в гугъл -има досата информация за рак на бял дроб и упоребата на съдерландия-и то от хора като нас-които не са се отказали да се борят и не са се примирили с диагнозата.успех





Тема Re: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ НА РАКА ре:дилнови [re: дил]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано27.08.09 23:27



Оф,дума английски не разбирам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.