Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ЗМИЙСКО МЛЯКОнови [re: ren51]  
Автор Kaлoянa_ (член)
Публикувано11.08.09 08:52



Рени, ти можеш да си ги поръчаш от щатите директно, има ги, дори в по-голям избор



Тема Re: СЪДЪРЛАНДИЯ rе: дилнови [re: ren51]  
Автордил (Нерегистриран)
Публикувано12.08.09 08:48



Рени, здравей, извинявам се, но едва днес видях съобщението ти-рядко влизам в клуба-но видях е Джул ти е изпратила линка на сайта, откъдето взехме Съдерландия опс. И за 4-те седмици, в които мама я пие, мога да кажа - има ефект, но за съжаление тя е много слаба и не сме я водили на лекар. Но апетита й се върна и започна да се изправя - ще видим какво ще стане по-нататък. Ако имаш нужда от някакво инфо, не се притеснявай да питаш - ще се опитам да отговоря. Успех и лек ден.

Редактирано от *jull** на 11.11.09 07:55.



Тема Re: ЗМИЙСКО МЛЯКОнови [re: ren51]  
Автордил (Нерегистриран)
Публикувано12.08.09 10:07



За съжаление в Неогенезис продават само капсулите-а на мама й е трудно да пие хапчета-затова поръчахме от ЮАР течния екстракт.Разликата в цената е 15 долара -защото течността е по-тежка от капсулите.Пристига за 6 дни, а едно шише е достатъчно за 1 месец-започва се с една доза и постепенно се увеличава до 3 на ден-ефект може дасе очаква след минимум 3 седмици-а овладяване на тумора -след 6 месеца. Първоначално има болки в местата с разсейки и самия тумор,подуване и оток, но после настъпва облекчение-олеандъра е отровно растение ,а всички природни отрови действат бавно и е нужно време на организма да привикне към тях. Има излекувани хора с този екстракт-но трябва да се промени храненето и да се грижите за черния дроб-с добавки и прочистване всеки месец-Марк Сванепол изпраща на имейл целия протокол- забраняват се животинските продукти, препоръчват се добавки за черния дроб-куркума, н-ацетил цистеин, иноситол хексафосфат, слънчеви бани поне половин час на ден и изключване на всички стресови фактори. Ще ви уведомявам редовно за състоянието на майка ми след приема на съдерландия опс. Успех на всички



Тема Re: Поръчка еbayнови [re: дил]  
Автор ren51 (минаващ)
Публикувано12.08.09 23:23



Дил благодаря! Може ли някой или ти да кажеш може ли да се приемат както Кангалейт с ХИМ-терапия или трябва да спра конвенционалната медицина? Ти как го поръча чрез еbay до БГ или до Англия. Аз дали мога да поръчам до Америка.рМомичетата от форума ми намериха адрес, факс и е-мейл, изпратих им инфо, но никой не ми отговори. Ти как се свърза с Марк Сванепол?

Редактирано от *jull** на 11.11.09 08:03.



Тема Re: ЗМИЙСКО МЛЯКО re dilнови [re: ren51]  
Автордил (Нерегистриран)
Публикувано13.08.09 00:04



Рени, поръчах го директно от тук -


Марк Сванепол казва, че може да се приема с конвенционалната терапия, дори намаля страничните й ефекти и помага на организма да я приеме по-леко като същевременно не намаля положителният ефекг от химио или лъчетерапията. След като платих, ми изпрати на имейл препоръки за дозировката и целия протокол. Това е, ако има още нещо, което те интересува, питай, ще отговарям.
Успех!

Редактирано от *jull** на 15.10.11 15:12.



Тема Re: ЗМИЙСКО МЛЯКО re dil [re: дил]  
Автор ren51 (минаващ)
Публикувано13.08.09 02:59



Да мила ,още в неделя пуснах е-маил,а в понеделник факс, защо още нямам отговор не знам,Утре моя близка отива в Неогенезис за капсулите/дано са оригинал/.Благодаря ти много си отзивчива!



Тема Re: ЗМИЙСКО МЛЯКО re dil [re: ren51]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано13.08.09 17:14



Здравей Рен, капсулите в Неогенезис са оригинал. Дано съм била полезна.Аз си купувам от там витамин С от 1000 мг



Тема Re: ЗМИЙСКО МЛЯКО re dil [re: feniks_m]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано13.08.09 20:21



Извинете ме, че се намесвам така.
Искам да попитам кажете за какви капсули става дума и къде се намира Неогенезис?
Нямам никаква възможност да прочета всички постинги, моля само за два реда :)

Мерси много!



Тема Re: ЗМИЙСКО МЛЯКО re dil [re: tigananka]  
Автор мaмчe ()
Публикувано13.08.09 20:25





Ако дадеш цялата си Любов на този прекрасен свят, той ще ти отвърне със същото.

Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАК ре: дил [re: дил]  
Автор ren51 (минаващ)
Публикувано13.08.09 21:22



ДИЛ, трансдер. магнезиума го намирам като оил.Разбъркваш ли ги преди мазане или по отделно.Аз досега съм ползвала обикновен йод за кожата /аз съм с мети по нея/ намалявах си сърбежите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.