Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАК ре: дилнови [re: Kaлoянa_]  
Автор Kaлoянa_ (член)
Публикувано09.08.09 11:01













Редактирано от *jull** на 09.08.09 13:55.



Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАКре: калоянанови [re: Kaлoянa_]  
Автор ren51 (минаващ)
Публикувано09.08.09 21:53



Здравей мила,
както винаги си точна ,ясна и бърза в отговорите.Ще ми се за кожата да опитам с мазането,но трябва да чета още няколко пъти темата,а ДИЛ я търся основно за адреса за олеандъра



Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАКре: калоянанови [re: ren51]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.08.09 22:56



Рени, опитвам се да помогна, но не зная дали това е верният отговор:





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАКре: калоянанови [re: *jull**]  
Автор ren51 (минаващ)
Публикувано09.08.09 23:57



JULL, благодаря ти за линка аз веднага е-маилвах. Да те помоля и още нещо ти някъде казваше и то наскоро за сок от змийско мляко,не можах да го намеря.Помня,че трябва да престой 2 дни на тъмно и хладно,но не в хладилник,а се взима от 1 до десет капки/тук не съм много сигурна-----веднаж дневно или 2 пъти/
Благодаря ти!!



Тема ЗМИЙСКО МЛЯКОнови [re: ren51]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.08.09 07:17



Рени, затова ли става въпрос:

Билката змийско мляко се смила в машинката за месо и сокът се прецежда през марля. Престоява два дни в стъклен буркан на тъмно. След това в чист буркан се излива прозрачният сок, без да се допускат примеси. Затваря се с капачка и се поставя на тъмно и прохладно място (този сок не губи свойствата си цели 4 години!)
Сокът от змийското мляко се приема три пъти на ден. Започва се с една капка и се стига до десет капки, след това - обратно
(от 10 до 1).

Освен вътрешно, може да се използва и за микроклизми.

УСПЕХ, миличка!



П.П. Рени, нали знаеш, че можеш да използваш търсачката горе на всяка страница? Пишеш ключова дума (както за Гугъл).

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗМИЙСКО МЛЯКО [re: *jull**]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано10.08.09 08:43



Три пъти по 10 капки са 30 капки на ден.Не е ли много?Чела съм , че змийското мляко е отровно?

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: ЗМИЙСКО МЛЯКО [re: reni56]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.08.09 11:38



Разбира се, че е отровна билка, но дозата не е толкова голяма. Първо се започва от 1 капка и постепенно се стига до 10, а след това веднага започва намаляването им в обратен ред. През това време човек има възможост да следи състоянието и реакциите на организма си. Мисля, обаче, че след като стигне отново до 1 капка, приемът трябва да продължи с най-високата доза (3 пъти по 10 капки). Този прицип съм го срещала при лечение с други природни отрови.

В един сайт намерих препоръка за змийското мляко от лекар (д-р Михайлов) за ежедневен 3-кратен прием по 15-20 капки:



За змийското мляко пише и в протокола на Б. Болотов:



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗМИЙСКО МЛЯКО [re: *jull**]  
Автор ren51 (минаващ)
Публикувано10.08.09 19:09



Мерси за помоща jull,
по принцп начина на търсене го знам и се справям,но сега не съм във форма,ама никак



Тема Re: ОЛЕАНДЪР [re: ren51]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано10.08.09 23:03



Виж тук за Олеандъра


- биоактивен продукт на д-р Марк Сванепол (ЮАР)

Редактирано от *jull** на 11.11.09 07:44.



Тема Re: СЪДЕРЛАНДИЯ ОРС [re: feniks_m]  
Автор ren51 (минаващ)
Публикувано11.08.09 01:50



Благодаря Феникс,
Какво ви е мнението за този център? С истински, оригинални продукти ли търгува и ако да, защо Дил ги е поръчвала от ЮАР?

Редактирано от *jull** на 11.11.09 08:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.