Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:46 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ЗМИЙСКО МЛЯКО re dilнови [re: мaмчe]  
Автор nelly_83 (минаващ)
Публикувано04.09.09 20:41



Здравейте мама реши да започне прием на капки Змийско мляко. В къщата на наша приятелка има много от този бурен и затова решихме така и така я има, да пробваме с нея!
Прочетох всичко в форума , но не можах да намеря точно колко време се съхранява на тъмно билката преди да започне приема й. На едно място в форума пишеше, че изстискания сок престоява 2 дена на тъмно, а на друго място от 10-14 дни и чак тогава се прецежда и пие.
Ако някой е приемал тази билка или знае колко време трябва да се съхранява на тъмно моля да сподели!
Благодаря





Тема При рак на кожатаRe: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ...нови [re: mimaDim]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано09.09.09 10:55



Може ли някой да ми каже дали се прилага при рак на кожата и по-точно има ли форми на лекарството за външно приложение?(т.е. мажеш върху тумора и той се стопява)

Благодаря!



Тема Re: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ НА РАКА ре:дилнови [re: дил]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано10.09.09 14:42



Дил,как вървят нещата при Вас.Татко отказа Съдерландия и не я поръчах.Има ли резултат от ОСС-нова терапия?Незнам какво да правя,чета и все повече се обърквам!



Тема Re: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ НА РАКА ре:дилнови [re: дил]  
Автор gu6ter4e (непознат )
Публикувано13.09.09 19:44



Здравей, Дил, здравейте и всички останали. Четох и аз за олеандъра и другият протокол ДМСО. Мисля да поръчам олеандъра. Би ли споделил какъв е ефектът му към момента и прилагате ли друго лечение съвместно с него? Четох в кенсъртютър за протоколите в четвърти стадий. Намерих и човек с машина на Райф, вие опитахте ли това? Пише че са съвместими. поздрави и се надявам да има напредък. Теди



Тема Re: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ НА РАКА ре:дилнови [re: дил]  
Автор lilka13 (непознат)
Публикувано13.01.10 21:37



ДИЛ, моля те да споделиш как се чуства майка ти, помогна ли и Съдерландия ОПС.
Аз също съм с РМЖ и като прочетох вашите коментари, реших да си поръчам Съдерландия. Ако споделиш резултата при майка ти ще помогнеш на много като мен.
Желая ви успех



Тема Re: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ НА РАКА ре:дилнови [re: lilka13]  
Автор chaoche (непознат )
Публикувано04.05.10 16:35



Здравейте баща ми е болен от рак на дебелото черво, пражихам у операция миналта година и уй всичко беше ок обаче скоро му казаха 4е има разсейки май са на същото място, не му дават много. С сестра ми и майка ми се чудим какво да правим

първо майка ми бе6е поръчала био добавки, но се отказа от тях. Днес пристигна пратка с капсули с лечебни гъби, някаква вода със сребърни йони и такижа неща. Аз четох за пиенето на газ и съм твърдо навита да се пробва обаче баща ми ми се смее. ИСкам да го спася. Помогнете ми, посъветвайте ме какво да правим. Скоро смята да започне пак и химио терапия.



Тема Re: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ НА РАКА ре:дилнови [re: chaoche]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.05.10 16:58



Предложи му метода на Шевченко - има го описан в нашата тема
за алтернативите (горе на първата страница), има го и в Гугъл.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ НА РАКА - ЛЕЧЕНИЕ ЗА 1 ДЕН!нови [re: mimaDim]  
Авторssb (Нерегистриран)
Публикувано06.05.10 15:18



Спешно търся празни капсули 2-3 грама. Болния не желае да пие лекарството на прах. Нямам време за поръчка от чужбина. Благодаря предварително.



Тема Re: ОСС - НОВА ТЕРАПИЯ НА РАКА - ЛЕЧЕНИЕ ЗА 1 ДЕН!нови [re: ssb]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано06.05.10 21:31



Здравей ssb, аз имам празни капсули от антибиотик,не знам колко грама са но са стандартните в които слагат антибиотика.Миналата година бях луднала,ровех в нета и се снабдявах с каквото мога,но след това като се поуспокоих,разбрах,че не маже да се дават примерно двадесен неща наведнъж

затова подредих малко нещата по приоритети.Тези капсули предполагам,че няма да ги ползвам така,ако ти вършат работа мога да ти ги дам.Пиши ми на лични за да се разберем как да ги вземеш.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАК ре: дилнови [re: Kaлoянa_]  
Автор MMSMMS (непознат )
Публикувано06.11.10 11:58



Приготвям и продавам MMS в България. Който се интересува може да ми пише на breakfree@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.