Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 11.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Споделен опит за борба с раканови [re: Crasiva]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.12.12 13:01





"Совите не са това, което са..."

Тема Древно и съвременно лечение на раканови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.12.12 14:56





"Совите не са това, което са..."

Тема Кеф ти умираш, кеф ти векувашнови [re: Buba67]  
Автор Crasiva (минаващ)
Публикувано10.12.12 10:47



The Yogis Of Tibet


Или в
След петдесетата минута на филма ясно се казва как се умира. С две думи си си съвсем здрав, но вече, както Великия Буда, като нямаш повече работа на тоя свят и се изключваш. Но ако Далай Лама те помоли да не умираш, тогава живееш до сто години, щото имаш работа.
Това може да се използва, когото всичко на битово ниво е наред, но рака расте и расте.



Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАКнови [re: Buba67]  
Автор Рябина (ентусиаст)
Публикувано12.12.12 15:27





Прекалено вестникарско, но ...



Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАКнови [re: krasiva]  
Автор Crasiva (минаващ)
Публикувано19.12.12 12:34



Попаднах на много интересна книга, която до голяма степен отговаря на въпроса от по-горния поуст. Значи книгата забравих как се казва, но е от превод от руски и е от 2008 от библиотеките може да се намери. Синя е и е нещо като "Вселенската или космеческата тайна на водата" авторът е руснак. Та там се казва, че всъщност като се цитира един руски народен лечител става ясно, че има два вида заболявания. Единият е от болести с излишшък на положителна енергия, като остри възпаления, ревматизъм, доброкачествен рак и други. Другите са болести възникнали от излишък на отрицателна енергия.
Та народните лечителе използвали различни метални плочи за различните болести. Например мед за първия тип болести. Плочата сама се залепва над болния орган и не можеш да я махнеш лесно. Когато симптомите и причината отмине, плочата сама се отлепва, защото вече го няма привличането между противоположностите.
От друга страна аз знам, че има ляво и дясно торсионно поле. В клипа ясно се вижда, че индийците създават много силно ляво, предполагам, че това означава и че е отрицателно, и ЗАБЕЛЕЖЕТЕ, ЧЕ ЛЕКАРКАТА КИТАЙКА ИЗВИКВА ЩОМ ТУМОРА ИЗЧЕЗВА. АКО НЕ ИМ КАЖЕ И ТЕ ПРОДЪЛЖАТ, ТОЧНО КАКТО ГО ОБЯСНЯВАТ С ПЛОЧИТЕ В КНИГАТА ЩЕ ПРЕДИЗВИКАТ ДРУГИ ПРОТИВОПОЛОЖНИ БОЛЕСТИ. ЗАТОВА И СПИРАТ. А И ПОЛЕТО, КОЕТО ПРАВЯТ Е МНОГО ФОКУСИРАНО ТОЧНО ВЪРХУ ТУМОРА. ТОЕСТ ТЕ ПРОСТО ПРАВЯТ "ЦИТОСТАТИЧНО" ПОЛЕ ТОЧНО НАД ТУМОРА.
Книгата казва освен това, че жива вода може да се пие неограничено количество, а мъртва вода може не повече от еди литър на ден. Изобщо, се питам защо въобще трябва да се пие мъртва вода. Оказва се, че живата вода усилва енергийния потенциал на организма, но и неговата активност. Затова при болестите от първия тип се ползва мъртва вода, за да ги неутрализира. Мъртвата вода според мен е с обратно на нащето ДНК завихряне, тоест обратен винт. Може би затова понякога при рак помага газта, защото при рака има свръх активност и свръх дейност на клетки, които са част от организма. Ако можеше тази газ да се достави директно и локално при тумора щеше да е идеално.
Ако съм прав това означава, че всички производни на мъртвата вода са с обратно на нашето ДНК торсионно поле и, ако се прекали примерно с химиотерапия или с лъчетерапия може да се "даде назад" с обратното торсионно поле, което прави и живата вода.
Аз съм още в началото на книгата, но тя е наистина уникална и сигурно има още много по-нататъка още



Тема Re: АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАКнови [re: Рябина]  
Автор Crasiva (минаващ)
Публикувано15.01.13 12:54






Дълго време не можех да ви обясня един от вариантите да се лекува рак, но най-после има нещо, което да ви покажа и да го "почувствате". Препоръчвам целия филм, защото например в началото ще видите китаец, който го удря светкавица на улицата и очелява, но веднага след това пак, и пак става.
Явно човекът просто има такава биофизика, че ги привлича. А вас ви интересува към двадесет и седмата минута. Идеята горе долу звучи така. Отписан съм от медицината, отивам през нощта на някой язовир и го преплувам. Не ми пука. Ако се удавя, значи и от Господ съм отписан, а ако не се удавя, значи единственото нещо, което съм "удавил" е страха и фалшивата сигурност.
Другият вариант е "вяра" буквално до дупка в белите престилки, белите стаи, бялата техника и всичко свързано с цивилизацията. Моят съвет е до един момент вяра в цивилизацията, а после цивилизацията да си гледа работата. В този форум понякога пишат точно такива много ядосани хора, които просто са казали "или ще ми мине от самосебе си, или ще пукна докато се пробвам" и странно как, но все не "пукват", а им минава. На такъв човек и рака му прави път. Но нека да не ги бъркаме с хората, които казват "ще лежа и ще пробвам от всичките лекарства и билки, пък да видим дали някоя ще ми излекува рака и ще ме зареди с енергия". От съвременните ни разбирания не звучи логично, но вторите все нищо не им подейства и все завиждат на "късмета" на първите. Най-абсурдното е, че първите освен това се смятат и за по-умни, защото прецизират рецептите до най-малките подробности наблягайки на формата, а не на същността. Та и сега ще има такива "зубъри", които ще прилагат филма буквално, а не основната идея.



Тема ZA VIARATAнови [re: Buba67]  
Автор Bai Bradyr (ентусиаст)
Публикувано16.01.13 14:09



Nai vajnoto pri lechenieto ot tejka bolest e psihicheskata ustoichivost.
Vsichki koito sa se izlekuvali sa viarvali v izcelenieto...

Za syjalenie v obshtestvoto se razprostraniava dogmata che raka e nelechim.
Predi da piete vsichki bilki, minerali, vitamini i pr. e nujno da prevyzmognete dogmatichnata matrica narechena 'rak' i da poviarvate v sebe si i izcelenieto.

Na tozi link ima statii za dogmatichnite matrici, viarata, razuma i t.n.



(tova e nai-dobroto koeto sym otkril)

Кирилицата е задължителна!

Редактирано от *jull** на 16.01.13 14:11.



Тема Re: ZA VIARATAнови [re: Bai Bradyr]  
Автор Crasiva (минаващ)
Публикувано01.02.13 23:34



Размърдайте се и намерете в електронен вид книгата на Петя Димитрова "Нищо повече от безкрайност".
Ще ви бъде много полезна. Ще разберете защо от шейсетте години до сега рака на гърдата и яйчниците е скочил и при двете пет пъти. Просто, както тя го описва "режисьора" "изкарва" от сцената човека, защото той не иска да играе присъщата му роля, демек да ражда.
Намерете я книгата или си я намерете по библиотеките и направо ще видите страхотно добре описан още една причина нещата да се объркат и без да е ясно защо, все да не искат да се оправят. Много е хубава напрао.

Редактирано от Crasiva на 01.02.13 23:38.



Тема Re: ZA VIARATAнови [re: Crasiva]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано27.02.13 15:23



В токова време живеем, че новите неща, които наистина си заслужават просто не се купуват с пари в магазина.
Мит е, че всичко гениално се предлага на пазара. Напротив, най-доброто е засекретено. Защото парите струват толкова, колкото можеш да си купиш с тях. А в момента по отношение на онкологията много не може да се купи.
Тъй, че всеки сам да се спасява.





Тема Коензим Q10 [re: Crasiva]  
Автор Crasiva (член)
Публикувано02.03.13 17:16



Пътувам си във влака и си чета анатомия и излизам за малко да погледам през отворения прозорец. Странно, но много ясно се виждаше само едно съзвездие и то точно над влака. Съзвездието е Орион и до него една много ярка звезда, може би е Сириус. В Древния Египет все за тях се говори. Нали и те са в нашето полукалбо и те са го виждали и сега го виждат.
Като се връщам в купето едно момиче започна да ме разпитва за пластичната анатомия, която тя е изучавала в Художествената академия, специалносто живопис.
Като стана въпрос за рак, а аз все за това говоря, тя каза, че чичо й имал някакъв магазин и преди няколко години един клиент започнол да пита и да купува всичко, което съдържа Коензим Кю10. Като го попитал чичо й защо му е, той казал, че три години преди това излекувал така жена си от рак и сега го купува за друг човек.
Дали са конски дози коензим или конски дози витамин це, за мене е все тая. Много по-важно е, че концентрацията му в сърцето е най-висока. Така ме става ясно от къде идва и за какво служи още










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.