Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ЛЕЧЕБЕН ХРАНИТЕЛЕН РЕЖИМ НА Д-Р МОЕРМАНнови [re: *jull**]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано11.05.12 08:49



Има един метод на Бронников. Изтеглете си го от Rutracker, след като се регистрирате там. Регистрацията е много трудна и е само сутрин за около един час, но не знам точно кога.
Бронников "Первьй ступень", след това втори ступень и така до пети или не знам точно колко са. Съмсем случайно чух едно момиче да казва за четиридесет онкоболни работили с този метод самостоятелно и страхотни резултати направо почти като при ония линк по-горе на 2smart4all



Тема Re: ЛЕЧЕБЕН ХРАНИТЕЛЕН РЕЖИМ НА Д-Р МОЕРМАНнови [re: krasiva]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.05.12 16:06



Няма ли начин да се копира и пейства тук?

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ЛЕЧЕБЕН ХРАНИТЕЛЕН РЕЖИМ НА Д-Р МОЕРМАНнови [re: *jull**]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано11.05.12 21:13



Нека само да кажа нещо от моя опит.
Това, което ще кажа ще ви накара да ме помислите за ненормален, но ако някъде бъркам, то не е защото се майтапя със сериозни неща или защото лъжа, а защото много малко пише по въпроса в "класическата" западна наука.
Става дума за следното. Имах много лош ден. Имахме среща пред входа на едно спешно отделение, за да ни покажат компютърния томограф и магнитния резонанс, и аз отидах с половин час по-рано. Дойде една кола и един мъж на един крак влезе - нещо му беше паднало на крака. После на една носилка на колела започнаха две сестри едно дълго и трудно изкачване на баираза входа на съдебна медицина. Човекът на количката си беше отишъл. Сутринта го докарали. Около 60 годишен, но изглеждал на петдесет.
В КТ една лекарка пред пенсия - уникален опит и знания - ни показа как можеш да измериш плътността на тъкан. Примерно един пациент на 80 години имаше половината от аортата в по-светло и като сложиш мишката на компа на на стената на аортата и ти дава 500 единици на името на тоя дето е измислил КТ, а костта е с 650 единици. Тоест половината от стената на аортата му се е калцифицирала и това се казва не стеноза, а атеросклероза.
Ако някой от вас го е страх от колоноскопия или бронхоскопия, или гастероскопия, направо да отива на КТ и после програма прави виртуална разходка вътре. Но грешките са малко по-възможни. Може би става и ангиоскопия.
После късмета съвсем ми свърши и сандалите, които нося от февруари, за да ми се охлаждат краката и да не се потят, съответно да не се размножават бактерии и да не миришат, ме предадаха, защото изкуствената кожа се скапала и като се разсмърдях......
Техника за милиони и моите смрадливи крака......
Дженерал Електрик Компютър Томографър срещу моите сандали......
Самочувствието ми на нула, а трябва да пътувам и с влак. Отивам в последното купе. За първи път се качвам в такова купе. Значи някакъв западен рециклиран вагон. Половината е общ салон, а другата половина е разделен на купета. В купетата по пет седалки. За да можеш да си изпънеш краката седалките като станеш и сами се вдигат, като в кино. Купето е по-широко, отколкото дълго. Като тоалетна, но иначе много уютно.
За да не луднат хората и да не станат всички клаустрофобици на нивото на главата като се изправиш по цялата ширина на купето и от двете страни сложени огледала.
И, като се изправих и светнах лампите направо се шашнах. Значи получава се ефекта на безкрайността, точто както като насочиш две огледала едно срещу друго и гледаш в едното. Имах чувството, че целия влак е едно купе и аз съм сам в него. В "съседното" купе си виждаш вдигнатата ръка двойно огледално обърната, тоест права. А в "по съседното" пак обърната и така да безкрай.
Сетих се, че така работят е лазерите. И там има две огледала, едното е сто процента отразяващо, а срещоположното само деветдесет и девет.
От това блъскане вътре се развива огромна енергия и накрая излиза лъч.
Вътре всички фотони са с еднасви характеристики. Получава се ред, за сметка на енергията, която се вкарва отвън.
И стана нещо като чудо. Значи, бях се изчерпал откъм информация за това как още по-бързо и ефикасно да се лекува терминален рак. И както с не съм слушал от месеци нищо на Бронников и на някаква конференция един сляп руснак обяснява как сам си е върнал 45-50% от зрението. После някакво сляпо момиче обяснява как не може нищо да вижда и с метода иска да развие директна сетивност и да вижда както и други със затворени очи. Засега е с придрожител, а след известно време ще се оправя много добре като се настрои. После една сътрудничка каза, че в някакво онко им дали четирсет пациента и те ги обучавали две седмици и после две седмици те сами си използвали метода и половината имали страхотни резултати. Точно както при линка на тоосмартфорол онези тримата индийци все едно така да изтрият тумор, но по-бавно и на себе си.
Значи, самия Бронников може да ви заблуди, че е с много високо самочувствие и, че е надменен, но не е така. Просто знае и преподава неща, които другите не са и сънували.
Например, това което казват всички съвременни изследователи на окултизма. Ако успееш да концентрираш ефир около себе си и го модифицираш понякакъв начин, направо започваш да променяш действителността.
В купето моят късмет се върна. Самочувствието ми се върна. Каквото ми се искаше се случваше. Ситуациите следваха моите желания.
Хиляди години хората са убивали животни, а понякого и хора като са се опитвали с отлитащата им душа да закодират вселената да им съдейства в техните намерения. В х,ама Х,истос взема един гъ.ъб и го пускал което вбесява в.астта Показва имл че знае по-хуманни и ефестивни методи.
ВСИЧКИ окултисти казват, че за да стават нещата както ти изнася трябва да имаш свободна енергия. Печелиш я от диетата и от липсата на предни навици.
Бронников го препорячва авторът на Транссърфинга или как да управляваме действителността.
Препоръчвам ви и двамата автори да си ге дръпнете от Рутракер, след ката се регистрирате там с имейл.
Ако ме мислите за луд и опасен, тогава как да по друг начин да лекувам в бъдеще терминален рак. Класическата медицина при тези случай има много анорексичен арсенал засега



Тема Методът на Бронниковнови [re: *jull**]  
Автор мaмчe ()
Публикувано12.05.12 08:31





"Здраве заслужава този, който умее да се бори за него."/Л.Ковачева/

Редактирано от мaмчe на 12.05.12 08:32.



Тема Re: Методът на Бронниковнови [re: мaмчe]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано12.05.12 09:39



А ако не ви е ясно как точно работят нещата да знаете, че на никой извън секретните лаборатории или освен източните лекари не му е ясно. 2smar4all в линка му, забележете, наричат тримата индийци практишънърс. Това е като дженерал практишънър, тоест джи пи. Направо си ги водят лекари по техните стандарти. Имахме час по етичните проблеми на репродуктивното здраве и асистентката, която е лекар ме пита как тези тримата ще помогнат при стерилност или при безплодие. Безплодие било като жената не може да износи плода, а стерилност е изобщо невъзможност за зачеване. И аз й казвам, че в началото на клипа един глас казва, че сенсея, тоест учителя е лекувал успешно за последните девет години около сто и осемдесет вида заболявания, включително и рак. Тоест, както и Ванга помага да се износи детето, кото предишните две или три бременности са били неуспешни. Просто зарежда с ръце пелена, която бременната увива около корема си и разни други неща.
Може и да ви звучи ненормално, но твърде много хора говорят за едно и също нещо. Няма как всичките да са се наговорили да лъжат по един и същи начин.
Примерно този от клипа, Грег Брадън ли беше, казва в другите си клипове в ютюб, които не са преведени, че от сърцето идва чувство и чрез него правиш триковете като го моделираш с мисълта си.
Ванга често "изписва" реципти за вино, а в него потопено сърце от птица. Има един Вилхем Райх, и той "ненормален", който като концентрерал в една кутия ефир, който той нарича с друга дума, която ако я напиша ще ми изтрият поуста, и сложил вътре в кутията парченце плутоний и на сто метра гайгеровите броячи затракали, все едно са до кутията. Тоест концентрирания ефир, защото от него се състои абсолютно всичка, дори и енергията, може да се моделира да направи абсолютно всичко и той го усилва. Можеш и да правиш злато, ако шеш. Естествено книгите му ги изгорили с решение на американския съд през 1956 година. Защото е ненормален.
Друго се сещам за инките, които вадили сърцата на хората и така уплътнявали ефира около жреца - убиец. После жреца само си фокусирал мислите върху нещо.
Кой е бащата на биологията и зоологията. Странно, но Аристотел, който е бил философ. Като племенника на Платон го измества от ректорското място той се впряга и отива на един остров и започва да описва животните. Вади им сарцата и други органи, докато са живи и иска да види в кой орган се намира душата. Съвременната наука го нарича система, която осигурява комуникацията между всички клетки. Така и не намира къде е душата, защото ефира е навсякъде. В живите организми е повече. В раковите клетки е много по-малко. Те не комуникират с другите клетки.
Ефира е и ред и свободна енергия и информация. Тоест и първи и втори, и трети принцип на термодинамиката. Раковите клетки са бедни и на трите.
Аз мисле, че единственото нещо, което би излекувало терминален рак е висока концентрация на ефир постигната с машина.
Айде да ходя, че по химия трябва да занеса вода от 1600 метра надморска височина, за да й мериме пе хато.
Официалната наука кога ще порастне не ми е ясно.
От 1600 метра надморска височина водата е селно заредена е ефир. Наляганета на ефир във водата ше е много високо. Съответно протоните ще се въртят с голямя скорост. Съответно ще се получат присъединени вихри в облатната посока, тоест отрицателно заредени, викат им електрони. А вода с много електрони в нея е алкална.
Случайност ли е, че такава вода лекува рак, както и Симончини със содата.
Подобна вода за десет минути ти разделя слепените еритроцити. Случайност ли е формата на еритроцитите и формата на протона, която е като поничко, но с дупка. Може и да съм луд, но моите пациенти ще оздравяват и както казва ония от клипа на туусмартфороу преживяемостта след пет години е била 95%, а лечението продължи цели сто и шейсет секунди.
Там в клипа викаха УА СА, УА СА, което значи вече е направено. И накрая МЕЙ, МЕЙ, което значи сега



Тема Наблюденията на Григорьев И. В.нови [re: krasiva]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано23.05.12 11:54



Продължителните емоции могат да се използват за химиотерапия, а взаимоотношенията между хората имат точно измеряеми биохимични характеристики в слюнката. Методът е електрофореза върху гел и се гледа концентрацията на белтъците по маса





Тема Re: Наблюденията на Григорьев И. В.нови [re: krasiva]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано08.06.12 21:13



Една жена, която има две висши, едното Богословие, която работи на ксерокс ??? ми подари едн книжка, която се кзва "Има ли живот след смъртта?". Авторът е лекар, професор и основната идея е, че ако се каже на хората как да си спасят душите и те не слушат, то1гава отиват в ада, но ако ни им се каже и този, който е трябвало да им го каже и грешника отиват в ада.
Интересно е в книгата, че пише, че човек е единство от тяло, мисъл и дух. оест от материя, енергия и информоция. И когато умира нещата се разделят. Материята с разпада, защото вече информацията и енергията са я напуснали и няма каквовече да я държи заедно.
Ако не ме разбирате какво говоря, може би е защото прочетах цялата книжка, която се подарява от автора, само заради това изречение.
Предлагам ви да гледате Taboo: Freaky Remedies от замунда.нет , защото в ютюб има само това


и важното го няма.
Ще видите как се лекуват болести, като се използва тово, което казах. За съжаление е гадно и жестоко. С машина ше емного по-ефективно.
Ако се съмнявате в универсалността на ефир, вижте за колко болести хората пият шейка от жаби и наистина им помага. Бавно, но помага. За терминални е много бавно и слабо. Трябва машина. Важното е, че принципа е същия



Тема Научноизследователски център по медицинска биофизинови [re: krasiva]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано18.06.12 13:26



Искам само да погледнете това. Статиите трябва да се прочетат задължително. Ако аз съм луд, че може да се направи машина за лечение на рак, значи и лекарите, които са ги писали статиите са луди.
Всички статии са интересни, но тази за Паневритмията нещо не я разбрах. За сметка на това пък схемата към статията е страхотна. Тази кръглата. Вижте как праната, тоест ефира на на древен индийски език може да се концентрира и с магнити. В схемата ефира е в жълто. Синята магнитна стрелка е северния магнитен полюс, а южния е червената. И това е нормално, защото стрелката на компаса сочи на север с де факто южната си част, защотоси привлича от северният полюс на земята. А магнитните вълни, които увличат със себе си ефир излизат от Антрактида.
Не съм мислил до сега, че може да се направи и машина само с магнити. Може би за метастази в крайници, или за счупени крайници.
Както и да е. Сега съм в сесия и нищо не мога да пиша. Ако някой иска да се пробва и не знае как, ще му кажа след сесията. Мен ми е страх да искам пари аз да опитам, защото не мога да гарантирам успех. За по-тежки случаи според мен трябва ефира да се концентрира по по-различен начин. Прочетете и статията за ентропията. Аз същото това вече съм го писал тук, но като не вярвате ето ви го написано от други хора






Тема Re: ЖИВА ВОДАнови [re: Buba67]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано05.07.12 09:42



Бубе ,мила, да те попитам има един сайт за продажба на апарати за жива вода .Искам съвет от теб : Мислиш ли че си струва да опитаме с тази вода ?



Тема Re: ЖИВА ВОДАнови [re: maribob]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано05.07.12 10:27



Мисля, че живата вода помага, но не може да се разчита само на нея. Добавете я към други алтернативи.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.