Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема билки от Димитър Куцаровнови  
Автор eva_miracle (непознат )
Публикувано31.05.06 18:00



Препоръчаха ми да се обърна за билки към Димитър Куцаров от село Каменар Бургаско. Казват, че много помагал. Някой да е ходил при него?Имате ли впечатления?

Благодаря!



Тема Re: билки от Димитър Куцаровнови [re: eva_miracle]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано31.05.06 18:16



Слънце, кажи най-напред за каква диагноза става въпрос, къде и как е лекуван, какво е сегашното състояние на болния - после задавай такива теми-въпроси. Как да ти отговоря адекватно, като не знам за какво става въпрос.
Поне аз не видях да си написала нещо по-подробно

Нема начин да нема начин!


Тема Re: билки от Димитър Куцаровнови [re: vesela.bg]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 19:38



struva si da otidesh pri nego, az bqh, i mnogo, ama mngo suzalqvam che ne go poslushah, togava predi 2 godini...



Тема Re: билки от Димитър Куцаровнови [re: eva_miracle]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 14:55



Не си прави труда да ходиш, той направо е смахнат. Ние сме от Бургас и водихме майка ми при него миналата година. Нищо точно не каза и това което и даде имам съмнения че не е нещо специално. Баща ми разпита за него и научи доста неприятни неща как събирал треви, как слагал сено и т.н. Има си няколко "рекламни агенти" в селото които дебнат дошлите и любезно ги упътват, а после си пийват заедно. При нас на морето е така, всеки печели от каквото може.



Тема Re: билки от Димитър Куцаровнови [re: Ивo]  
Автор eva_miracle (непознат )
Публикувано02.06.06 19:18



Благодаря на всички, които отговориха!

Естествено и аз като един човек, който търси спасение проверявам всякакви възможности за баща си.
За съжаление той не може да пътува до Бургас и ще трябва да изпратя снимка, до един мой познат, който ще отиде.
Разказаха ми също, че билкаря бил много лош по характер и неучтив. Кой знае трябва да реша какво да направя.

Вече какво ли не опитахме. Както всички тук!



Тема Re: билки от Димитър Куцаровнови [re: eva_miracle]  
Авторddjjoni (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 19:54



здравейте!аз за първи път се опитвам да пиша и не зная дали е правилно това което правя.не зная как се кореспондира с хората от клуба на раково болните.мога да кажа за посещението на моя съпруг преди години в едно бургаско село ,но не зная дали е същото.дадоха билки за свекър ми,но ми се струва че е шаманска история.



Тема Re: билки от Димитър Куцаров за Веселанови [re: vesela.bg]  
Автор eva_miracle (непознат )
Публикувано03.06.06 17:05



Vesela, баща ми е с рак на панкреаса. Откриха го преди година и половина. Опериран е преди 1г. Правихме химиотерапия и сега пак искаме да започнем, но му е нисък хемоглобина.
Болестта се развива има асцит, метастази в черния дроб.Още се държи, но много отслабна и не можем да възстановим и един грам. Въпреки многото усилия и добри хранителни добавки.

Ще ти бъда благодарна, ако ме посъветваш!



Тема Re: Vesela,билки от Димитър Куцаровнови [re: eva_miracle]  
Автор eva_miracle (непознат )
Публикувано03.06.06 18:14



Vesela, баща ми е с рак на панкреаса. Откриха го преди година и половина. Опериран е преди 1г. Правихме химиотерапия и сега пак искаме да започнем, но му е нисък хемоглобина.
Болестта се развива има асцит, метастази в черния дроб.Още се държи, но много отслабна и не можем да възстановим и един грам. Въпреки многото усилия и добри хранителни добавки.

Ще ти бъда благодарна, ако ме посъветваш!



Тема Re: Vesela,билки от Димитър Куцаровнови [re: eva_miracle]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано04.06.06 17:51



http://www.deodan.com/

Тук доста се писа за Деодан. Прегледай форума и сайта, който ти изпращам. Доста хора го пият и са доволни. Аз засега успявам да поддържам в норма тези показатели с бирена мая, герисан, натанал, цвекло, сурови ядки, ям и месо. Ако видя че ми падат много показателите и не мога да ги овладея - ще използвам Деодан. Не ти препоръчвам да опитваш с моите средства - той е много изтощен и ще му трябва много време да се възстанови. Затова ти препоръчвам Деодан. Билки - не мисля че ще имат ефект при него. Нашият организъм е отровен от химията и много трудно би реагирал на билки - те са слаби средства и резултатите идват след месеци и години употреба.
А при вас случаят е спешен - вдигане на показателите, за да започнете терапия. Затова ти препоръчвам Деодан - защото при него ефекта е по-бърз.
Разбира се, това е лично мое мнение.
Успех мила и ни пиши! И не забравяй - позитивно мислене и много вяра!



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Vesela,билки от Димитър Куцаровнови [re: vesela.bg]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано04.06.06 20:16



Да, Деодан е много добро средство, когато д-р Иван Богданов го е открил, е бил регистриран като лекарство срещу рак. Сега, при пререгистрацията е регистриран като хранителна добавка, защото режимът за регистрация и изискванията са по-леки. ТАка ми обясни синът на д-р Иван Богданов - д-р Асен Богданов.
Наистина, мисля че си струва да се използва Деодан, само дето е много скъп : месечно трябва да си приготвите 300лв. Днваната доза - две прахчета, струва 10лв. А трябва да се пие смесеци, че дори и години, за да има трайни резултати.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.