Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: пиceтo]  
Автор beblinka (новак)
Публикувано13.08.08 14:05



Аз пия "Зелена енергия" и моя приятелка която е бременна също я пие и трябва да ти кажа че се чувстваме много добре от нея. Пила съм и антиоксиданти с нещо си ( вече не помня) и те ми помагаха много. Мои приятели пият други техни продукти и всички са много доволни...... така че дерзай няма страшно





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: beblinka]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.08.08 14:36



Я, си признай какво още пиеш! Останах с впечатлението, че са само билките на бай Димитър!





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: beblinka]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 14:42



Благодаря ви приятели за добрите думи и помоща и подкрепата! Много ми е нужна защото преди 2 дни на стинтиграфията на мама излезе костна разсейка , съвсем малка и според лекарите ще се овладее с бифосфонати но тревогата е голяма за мен. Започнахме веднага още вчера вливките със Зомета дано овладеем нещата. Желая ви късмет и здраве!



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: *jull**]  
Автор beblinka (новак)
Публикувано13.08.08 14:59



ха ха ха ах ти калпазанке.......
Jull калпазанката.....
спрях всичко като почнах билките..... така беше казал бай Димитър....
Но преди това пих около 3 месеца продуктите на АкваСорс... така че пак мога да споделя мнението си нали?!
цунки





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: beblinka]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.08.08 15:37



Мо-о-о-же! Разрешавам да споделяш!



Обаче имам дребно въпросче - нали каза, че като те видял, бай Димитър ти предрекъл... забравих колко пълни луни живот!
Ами ако вършеха работа продуктите на Аква сорс, не трябваше ли да ти отпусне поне петилетка?



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: *jull**]  
Автор beblinka (новак)
Публикувано13.08.08 15:44



Ехееееееееее сладурка.......
Ти от къде знаеш че преди това не са били по-малко пък после да са се удължили благодарение на тях..... Все пак 45 дни са достатачни да обиколиш света..... Не смятам че вършат такива чудеса но найстина преди да ги почна се чувствах все уморена, а като почнах да ги пия имах повече енергия.....
Така че мисля че не са съвсем за изхвърляне... опитайте...



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: beblinka]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.08.08 16:01



Хм, знам и други начини за енергизиране!...


А колкото до "по-малко от 45 дни", ми то да не искаш да кажеш, че щеше да минеш на "обратно броене" -
като "след-" и "преди новата ера"!





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: пиceтo]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано13.08.08 18:01



Наистина се успокой, с бифосфонатите ще се нормалиират нещата.
А иначе, поне за мен, костните ми разсейки са ми последна грижа


Все пак те не са толкова бързо развиващи се и не са повод за толкова уплах!
Е притеснение има, и винаги има едно наум, ама не е чак толкоз страшно

Нема начин да нема начин!


Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: vesela.bg]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 19:00



Весе, благодаря ти за добрите думи, всички в клуба сте прекрасни хора. Човек в такъв момент си мисли, че света се срутва върху него. Болката е голяма. Но се стягаме и борбата продължава. С поздрав:писето



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: пиceтo]  
Автор beblinka (минаващ)
Публикувано19.08.08 09:49



Момичета и момчета,
Закъсах с тия билки..... Почнах да правя някакви сериозни стомашни кризи с повръщане и още нещо

. Болките не са постоянни. Като кризи на всеки на 10-15 мин, много силни и едвам се издържат... При първата криза си помислих че е от храна, но на втората и третата си пролича че е от билките.... Стомаха ми е като балон и твърд като камък и не спада.... вече не знам какво да правя но няма да издържа дълго. Като ходих при него той ми даде едни билки и за стомаха но и те не помагат вече... Моля Ви кажете ми някой друг получавал ли е такива кризи по време на приема или аз пак съм къръка на вселената
Цунки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.