Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: asya79]  
Автор miraraikova (непознат )
Публикувано18.06.10 10:44



Здравейте! Пиша за първи път тук. На 13 май тази година откриха карцином на езика на бащата ми. Както може би повечето от Вас са запознати нещата при нас протичат с много болки. Отидохме при Димитър Куцаров даде ни билките и започнахме да ги пием. След около 14 дена ни извика отново тогава каза , че татко бил по- добре и всичко щяло да се оправи, че не било карцином, а обикновена киста, която се пръснала по езика. Незнам дали можем да му се доверим напълно, но тъй като е наложи да изчакаме доста до лъчетерапията решихме все пак да пробваме. Татко много силно вярва в билките на Бай Димитър, но проблема , че от тях мог силно започва да го боли езика тъй като наскоро му направиха и биопсия, и доста материал си изрязаха лекарите сега е трудно да заздравее. Ако някой има такива наблюдения за болки от приема на тези блки моля споделете с нас ще Ви бъдем много благодарни. Предварително Ви благадаря!



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: miraraikova]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.06.10 10:59



Миличка, трудно е да се даде отговор дали някой е имал "болки от приема на такива билки"... Първо, случаите са различни, туморите и билките - също. Хубаво е, че татко ти вярва на бай Димитър, защото вярата е много силно средство в тази борба. Колкото до това, дали трябва да му се доверяваме изцяло - лично аз не бих го направила. Вярно, че е имало случаи, в които е помогнал, но в доста повече (особено в последните години) не е успявал.

По-важно е какво показват резултатите от биопсията и дали е уточнена диагнозата (със стадия и т. н.). Едва тогава може да се каже дали е тумор или киста.

В нашата тема "Алтернативи в борбата с рака" (на първата страница горе) има доста споделен опит и рецепти. Погледни и в Справочника на темите, също там. Ориентирай се, а ако имаш въпроси, питай.

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: miraraikova]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.06.10 11:24



Ако го боли от отварите, давайте със сламка да ги пие. Няма начин да не го боли, щом са взимали материал за биопсия. Нещо за гаргара не ви ли изписаха? Поне лайка. А според мен болките не са от билките, а от това че е наранен езика.
Имаше хора, които даваха билките му на близки, дано се квлючат с мнение за болките.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: *jull**]  
Авторmiraraikova (Нерегистриран)
Публикувано19.06.10 11:45



Здравейте пак съм аз. Обръщам се отново с въпрос към Вас. От вчера решихме да започнем да пием осмвен билките на Димитър Куцаров и саменто, за което чухме, че също помагало много, както и един доктор ни препоръча от гъбите агарик и мейтаке, въпросът ми обаче е следния, ако някой е пробвал дали могат да се смесват билките на Бай Димитър с тези допълнителни неща? Освен това за саменто и гъбите чух, че се справяли и с високото кръвното, но той пък иначе си пие и хапчета за кръвно дали пък от това не би могло да се получи друг сериозен проблем? благодаря Ви предварително!



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: miraraikova]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.06.10 12:19



По принцип е пс-добре билките да се редуват, ако специално не са препоръчани в комбинация. Съветът ми е да погледнете лечебните режими на Петър Димков, които са с доказан ефект (3-томникът с рецепти ги има във всяка библиотека, преди около 3 г. излязоха като приложение във в. "24 часа", намират се, мисля, и в Интернет.
Ако сте решили да взимате Саменто и гъбите, по въпроса за кръвното прочетете листовката в аптеката и направете консултация с лекаря, който ги е препоръчал.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: miraraikova]  
Автор Eлeнa Cтoянoвa (непознат )
Публикувано29.07.10 22:16



Niakoi moje li da mi kaje dali Dimitar Kucarov moje da dava bilki i po snimka, bez da e vidial choveka lichno, bashta mi e s obrazovania v chernia dorb, no e tvarde slab i ne moje da patuva do Kamenar, mislia da otida az sam snimka pri bilkaria, dali shte stane ima li niakoi opit? Blagodaria ot sarce, molia pisheto mi na elie.stoyanova@gmail.com ili mi zvanete 0888311802



Тема Re: билки от Димитър Куцаровнови [re: Eлeнa Cтoянoвa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.07.10 23:15



Здравейте, не знам дали бай Димитър ще изпише билки за баща ви по снимка, но някакво лечение не ви ли предложиха в онкологичния диспансер? Образуванията в черния дроб разсейки ли са или не?


п.п. Не е нужно да отваряте нови теми, четем всичко, но просто хората са на почивка и влизат по-рядко. Дано някой, който е пил или взимал билки от него да се включи скоро.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 29.07.10 23:38.



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: Eлeнa Cтoянoвa]  
Авторнaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.10 13:16



Елена ,защо не се обадиш да го попиташ лично?



Тема Re: билки от Димитър Куцаровнови [re: Buba67]  
Автор Eлeнa Cтoянoвa (непознат )
Публикувано30.07.10 15:31



Ima metastazi da, tumoren marker CEA e 88, koeto oshte neznam kakvo znachi, drugite tumorni markeri koito mu praviha sa OK. Zvaniah na Dimitar Kicarov, pochinal e predi 15 dena, az veche pisah za tova, sega snaha mu i sina mu izpisvali bilki, ta shte hodia drugata sedmica da gi posetia. Moje li da mi kejete dalio ste chuvali za drugi bilkari koito pomagat? chetoh za edin Atanas Nikolov ot Cherni osam, maerih mu telefon no ne otgovaria. Imalo edin v Jeleznica, niakoi chuval li e neshto za nego?



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: Eлeнa Cтoянoвa]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано10.08.10 20:19



Здравейте, за съжаление бай Митко почина на 15 юли...Лека му пръст, помагал ми е повече от 25 години! Синът му Красимир и внукът Митко продължават да дават билки, но само при ясна диагноза.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.