Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Vesela,билки от Димитър Куцаровнови [re: ivaceda]  
АвторOK (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 11:20



Къде може да се купи ДЕОДАН?



Тема Re: Vesela,билки от Димитър Куцаровнови [re: OK]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано20.08.08 01:53



Беблинка, спирай веднага билките и бегом до Пирогов-твоите симптоми много ми приличат на обструкция, запушване на червата-твърд, надут корем....

Отивай , бързо до някоя болница, да те видят....



Тема Re: Vesela,билки от Димитър Куцаровнови [re: yraaa]  
Автор beblinka (минаващ)
Публикувано20.08.08 09:26



Миличка спрях ги за няколко дни за да помине раздразнението и вече съм много по-добре.... Не мисля че съм стигнала до запушване на червата, защото ми е подут само стомаха горе а и все още си ходя нормално до тоалетна, но за всеки случай съм си запазила час за преглед в петък. Според мен билките са много силни и стомаха ми не издържа при по дълъг прием, а пък знае ли се може да чистиме метастазите.... по някакъв странен начин

.
Цунки



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: beblinka]  
Автор dove1 (непознат )
Публикувано12.10.08 21:09



здравейте !
днес бяхме при бай димитър от каменар, дадени билки т.е. леля ми е по -назор оперираха я от рак на дебелото черво и има метастази по черния дроб.
та искам да питам дали може да ги пие по време на химиотерапията която я почна преди 5 дни ?



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: dove1]  
Автор beblinka (минаващ)
Публикувано14.10.08 09:24



На мен Бай Димитър ми каза, че не трябва да се пият по време на химия, защото нямало ефект... Но пък знам хора които ги пият и по време на химия и казват че се чувстват много добре... така че май си е по лична преценка....





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: beblinka]  
Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано29.11.08 09:13



Бихте ли казали как се свързахте с Димитър Куцаров.От 2 седмици звъня на телефона,който намерих в този форум ,но никой не вдига.Моля Ви за акуален телефон



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: тaня]  
Автор elb (непознат)
Публикувано29.11.08 10:06



Нямам лични впечатления от Димитър Куцаров ,но мой познати са ходоли преди няколко месеца при него и са се разочеровали.След като разбират диагнозата мойте те отиват при него той им дава билки и им казва че всичко щяло да изчезне.По време на операцията са открити множество разсейки по черен дроб.След операцията те пак отиват при билкарая и той им казва ...вие защо идвате на него нищо му няма ,напълно е излекуван...
Дори му е казал на човека да не прави ХТ.
Моят познат все пак продължава да пие билките, но ходи и на ХТ.
Но както и докторите не могат да помогнат на всеки еднакво може би така е и с Димитър Куцаров така че опитайте...



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: тaня]  
АвторTAHЯ (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 11:39



Вчера ходихме до Каменар и открихме Д.Куцаров.Човекът е възрастен и както тои сам се изрази "имам инсулт и не ме слуша главата".Говори малко несвързано,но пък е веселяк и дава надежда на хората.Баща ми е опериран от рак на дебелото черво и има резсейки в черния дроб и полипи по коремната стена.Бай Димитър му даде билки и каза че ще го излекува.След две седмици започва и ХТ и се надяваме нещата да се променят в положителна насока.



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: *jull**]  
Автор asya79 (непознат )
Публикувано06.04.10 12:00



Джул, много те моля да ми изпратиш актуален адрес и телефон на Димитър Куцаров. е-майл: assiavideva@abv.bg



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: asya79]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.04.10 15:32



Писах ти на Лични, защото електронната поща прави някакви номера!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.