Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАКЪТ - РЕЗУЛТАТ ОТ ХРАНЕНЕТО С..нови [re: MamaD]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.04.10 23:51



Знам го много отдавна, затова не мога да посоча информация.
Между другото, онколог също ме е предупреждавал за това!
Говорим за семена, които са в активен процес на покълване.

Споменавали сме за този проблем с алоето (в началните етапи
на заболяването), както и с коластрата - по същата причина.
Така че трябва да се внимава - не всичко, полезно за здравите,
оздравява болните!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 09.04.10 00:00.



Тема Re: РАКЪТ - РЕЗУЛТАТ ОТ ХРАНЕНЕТО С..нови [re: *jull**]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.10 05:16



Jull, е права ...

освен това, в кълновете има много от ВИТАМИНИТЕ Б...които също спомогат за по-бързото делене на клетките...Знаете, че Фолиева киселина, Б12...и т.н. не се препоръчват за раково болни..а кълновете са бъкани с тях...



Тема Re: РАКЪТ - РЕЗУЛТАТ ОТ ХРАНЕНЕТО С..нови [re: yraaa]  
Автор just flower (глезанка)
Публикувано09.04.10 08:54



..чух това за алоето, че не било подходящо за началните стадии на рак (без да имам обяснение) и бяхме направили лека, но го дадохме..сега пък бях купила от един био магазин семена от люцерна за покълване, пък чета това и се чудя.. А пише, че укрепват имунитета.. и прочие....полезности..



Тема Re: РАКЪТ - РЕЗУЛТАТ ОТ ХРАНЕНЕТО С..нови [re: just flower]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано09.04.10 10:31



И аз съм объркана вече, но виждам и във сайта на г-жа Банова, че се препоръчват на онко болни кълнове, ето вижте,





Тема Re: РАКЪТ - РЕЗУЛТАТ ОТ ХРАНЕНЕТО С..нови [re: Kaлoянa_]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано09.04.10 13:49



ето няколко интересни статии за това как да намалим риска от на ракови заболявания.Повечето неща са известни, но все пак...



-Мултивитамините - полезни или вредни?

- 5 прости начина да се предпазим от рак

- Омега 3 мастните киселини убиват раковите клетки

- Как да намалим риска от ракови заболявания

-Побеждаваме рака на гърдата

-Лекарството против рак е в градината ни

- Списък за пазар „анти-рак”

- Кофеинът и ракът на гърдата



Редактирано от nelly_83 на 09.04.10 13:50.



Тема Re: РАКЪТ - РЕЗУЛТАТ ОТ ХРАНЕНЕТО С..нови [re: Kaлoянa_]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.04.10 14:01



Калояна, не се обърквай повече от самите медици

Има многобройни примери как едно нещо дълго време се препоръчва, след време започват да го отричат... Това, което знам за кълновете е, да не се употребяват в период на усилено делене на клетките, а също и по време на химиотерапия.
Не виждам как ще разболят здрави хора или пък чак толкова ще повлияят на онези, които са в ремисия. Така че - без паника, само разумно! А ако има подръка лекар-фитотерапевт - още по-добре!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАКЪТ - РЕЗУЛТАТ ОТ ХРАНЕНЕТО С..нови [re: nelly_83]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано12.04.10 15:52



- какво ще кажете за тази статия?каква е тази докторка?сега и риба не трябва да се яде,а медът-може,ту не трябва да се ядат картофи и сирена,в тази статия-може,ту трябва да се яде соя,тук -не,за кленовия сироп да не говоря,нали с него уж се лекува рака???честно казано,нещо тази статия не ми хареса.Мисля, че много от форумчанките могат да напишат не по-лоша статия!кажете,моля мнението си!

Редактирано от Buba67 на 12.04.10 16:24.



Тема Re: РАКЪТ - РЕЗУЛТАТ ОТ ХРАНЕНЕТО С..нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано13.04.10 00:46



От тук можете да си свалите книгата Зоната на д-р Бари Сиърс, много е полезна за болни и здрави Кликнете на снимката и ще ви се отвори прозорец и си я свалете



Редактирано от Kaлoянa_ на 13.04.10 01:04.



Тема Re: РАКЪТ - РЕЗУЛТАТ ОТ ХРАНЕНЕТО С..нови [re: Kaлoянa_]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.06.10 08:43



Утре светилата на онкологията, диетологията и фармакологията се събират на семинар в София, за да нищят сложната връзка между храненето и рака. Кога "вечерята" ни се съюзява с туморите?
Ето повече информация:



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАКЪТ - РЕЗУЛТАТ ОТ ХРАНЕНЕТО С.. [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.06.10 09:05



Сетиха се! Не знам дали ще се каже нещо ново на този форум, но ще видим... Добре е, че
все пак се поставя най-после и този въпрос. Отдавна беше необходимо да има консултанти-диетолози за онкоболните.



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.