Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: vesela.bg]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано19.05.08 00:23



Чернобил, хранене, замърсен въздух, замърсена вода, стрес, генетична предразположеност понякога ... и така :(

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 01:17



Отдавна се каня да напиша мнение и за така величаените -плодове и зеленчуци-понякога те могат да бъдат по-отровни вредни от месото, особено сега в днешни дни, то за това има и далеч по-скъпите био плодове и зеленчици...

Високото съдържание на Na NO3-или простичко казано нитрати - си е доказан канцероген, а знаете ли, че за по-бързо да се изтребят животинките, които живеят по плодовете и зеленчузите и разните там бактерии, вируси ....се облъчват с определена доза радиация, уж безвредна, но все пак радиация.....Скоро четох статия по тоя повод и какво се оказва, че и уж здравословните зеленилки са си доста вредни, даже се казваше, че донякъде е по-добре да се хапва хормони от месото(особено не тлъстото), отколкото чисти химикали+радиация от плодовете и зеленчуците.



Тема Re: РАКЪТ - РЕЗУЛТАТ ОТ ХРАНЕНЕТО С..нови [re: yogimax]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано19.05.08 07:56



Просто отбелязах. Сега пък ти се заяде





Тема Re: РАКЪТ - РЕЗУЛТАТ ОТ ХРАНЕНЕТО С..нови [re: Фoтoн]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано19.05.08 07:57



Благодаря ти! Непознат за мен клуб с много непрочетени теми - търсих и не намерих. Наистина не съм търсила достатъчно.



Тема Re: РАКЪТ - РЕЗУЛТАТ ОТ ХРАНЕНЕТО С..нови [re: little_rabbit]  
Автор yogimax (идеалист)
Публикувано19.05.08 08:07



Не съм

Тук не е място за заяждане, има твърде много изстрадали хора и най-малко бих тръгнал да нося дисхармония тук чрез спорове. Просто обичам да философствам за нещата от живота и затова.

Всяко нещо, до което се докосваш е част от пътя

Тема Re: РАКЪТ - РЕЗУЛТАТ ОТ ХРАНЕНЕТО С..нови [re: firrst]  
Автор мapa (непознат )
Публикувано19.05.08 09:19



ДЕА ПРЕЗИДЕНТ! евала, маце, сигурна съм, ма много отдавна съм сигурна, че това е пътят-всеки със свои си крачки, ма в такава посока...лошото е, че (както и сама се убеждаваш) много е трудно да го поемеш и да не се отклоняваш много много

хора разни. джул го каза, пък и аз се питам-как може да не може човек да се хване у ръце, щом става въпрос даже не само за здравето, но и за живота...? но е факт...
тук в клуба се сещам за още един пич-ВАЛ- и той кат теб-победа с огромна воля и мотивация! твоят случай си е направо за "ДОБРАТА НОВИНА"



Тема Re: до Деанови [re: Дea]  
Автор zari_a (минаващ)
Публикувано19.05.08 09:46



Миличка прочетох за борбата ти с рака и съм възхитена от упоритостта ти и вярата.Майка ми е с рак на матката и е оперирана, при втората операция махат и лимфни възли. Има няколко появили се като цицини на главата, стомаха и едната мишница. От вчера татко ми се обади, че не може вече и да става, няма сили да иде до тоалетната и има силни болки. Лекарите казват, че няма да изкара до есента. Не мога да се примиря, че няма начин. Може ли да ми кажеш нещо за укрепване на организма и за болките. Четох че си пила билки и газ, може ли да ми напишеш как си ги дозирала, как си пречистила газта и изобщо всичко подробно. Благодаря ти предварително.



Тема Re: РАКЪТ - РЕЗУЛТАТ ОТ ХРАНЕНЕТО С..нови [re: little_rabbit]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано19.05.08 10:11



Зайо, закачам се за теб, за да пиша и споделя мнение.

За всички млади хора, които са диагностицирани с диагноза "карцином", си е виновен Чернобил. Това е истината след 22 години. (като най-голям процент).

Тогава бях 10-ти клас и бяхме на военно обучение. Из планината. Въргаляхме се из тревите и шубраците, щастливи от хубавия, пролетен, майски дъждец...

Сега съм диспансеризирана към Онкологията - рак на гърдата.

Естествено и замърсената природа, като цяло, генчето, което всеки си носи, пластмасата, която консумираме под формата на храна, ежедневният стрес, на който сме подложени....
И не на последно място, самите ние, това в което сме се превърналли. В израждането на морала, ценностната цистема, в идеалите, в принципите...



Тема Re: до Заринови [re: Дea]  
АвторДea (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 13:53



Скъпа Зари,
няма никакъв проблем да ти кажа точно какво и как съм пила и как съм действала по моя път на изцелението.Но най-важното по пътя на успешното лечение да вярваме,да сме силни и да сме убедени,че ще успеем да се преборим с тази гадост, която ние е споходила.А понеже рака е заболяване на цялата ни система дух и тяло, мойто мнение,е че борбата с рака започва от борбата със самите нас.Тоест ние трябва най-напред да се преборим със себе си-със собствените си капризи,невежество, глезотии и всякакви други слабости и да докажем на себе си ,че духа ние по силен от дребните телесни лиготиии.И тогава вече можем да сме сигурни и ще ще сборим оня звер дето се е намърдал в тялото ни без да пита.Дано да не звучат твърде високопарно думите ми,но аз така ги виждам нещата и за това така ги и представям.Ако успеем да преборим нашите слабости, то тогава всичко е мнгоо лесно.
Но проблема на повечето хора е,че не им стига може би смелост,може би воля,може ви вяра, хъс или незнам:(
Ето например мойта приателка, която страда от рак на пикочния мехур в момента имам чувството,че се отнася недостатъчно серизно към проблема си.Предоверява се на докторите ,все едно те са господ.Моите уважения към лекарите, но един лекар, колкото и да е добър,не може да те накара насила да се излекуваш.Особено пък от болест,за която всички знаем,че се води официално за нелечима.
Но тя със сигурност е лечима,когато осъзнаем това и когато решим категорично да я сборим.В битката с рака сме само ние и болестта.По силния ще победи.Всеки сам избира.Дали да разчита на готово или да се бори.А повечето хора чакат някак си на готово да им бъде решен проблема-с терапии,лекарства и т.н.А приятелката ми като и дам някакви билки да пие,взема си ги от аптеката,пие ги 2,3 дни и после ми заявява,че "май не действат"...:( ...е как ще подействат за 2 дни или дори за 3,4 или 10 дни.Трябва страшно мнгоо търпение и резултата ще дойде.
Ако щеше да има резултат за нея бих се подложила отново на 30 дневно гладуване без да ми мигне окото,но от това тя няма да се излекува:(всеки трябва да извърви собствения си път.Ако е силен,ще победи със сигурност.
Бъдете силни мили хора,пожелавам ви го от сърце,не се оставйте в ръцете на жестоките болести, които не ни оставят на мира.Пожелавам ви го от сърце,да успеете да преодолеете страха, изпитанията и да се справите успешно.

А лично за мен всякакви методи ,хапчета ,ваксини т.нар ."чудо" за лечение на рака ми се струват твърде несериозни.Не че не помагат,голяма част от тях помагат и то доста.Но истинското Чудо е в самите нас и само,ако успеем да го отключим то ще ни спаси.
Дано майка ти Зари,да е силна и да има желание да се бори,ако е така , то вероятността да успее е много голяма.Пожелавам ви искрено и силно ,успехи.
Каквото те интерсува ,питай .
Поздрави,Деа



Тема ВЪПРОС КЪМ ДЕАнови [re: Дea]  
Автор *jull** (())
Публикувано19.05.08 14:36



Мила Деа, тук неведнъж сме обсъждали пиенето на газ, но се е оформило категоричното условие да се прави при абсолютно здрав черен дроб. Та те моля да споделиш своя опит:
в какво състояние беше черният ти дроб тогава, появиха ли се някакви проблеми, когато започна да пиеш газ и т. н... Каквото се сетиш!



Да, и още нещо. Клизмите, които си правила ежедневно (и по три пъти на ден), с какво бяха - с някакви билки ли? Може би от опита, който си натрупала през годините, си стигнала до свое заключение и по този въпрос. Какво би препоръчала като най-ефикасно?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.