Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: рак на пикочен мехур-зеолитнови [re: Kaлoянa]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 05:16







Тема Re: рак на пикочен мехурнови [re: 4aя]  
Автор4aя (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 21:41



Здравейте
Майка ми пие Олексин,билки подходящи за нейната диагноза, сокове, ленено семе, зелен чай, хомеопатични и прясно изцедени сокове.
От всички тези " илачи", резултатът е добър само в една посока- задържа килограми и е по- силна,има апетит.Паренето обаче я побърква и без обезболяващи не може. Има обременен десен бъбрек и уплатнения в уретрата.
Ако някой е вещ в тази област може малко да ми разясни диагнозата и да ми пише на лични. Не се наемат да я оперират и я изпратиха в къщи с картон за обезболяващи, и толкова....Отидохме и в София-също отказаха операция.
Скоро беше на комисия- маркера увеличен-няма операция, няма и терапия, нищо.........т.е. колкото издържи. Ние се съветваме с хора от този и др.подобни сайтове какви добавки и алтернативи да прилагаме.
Мили хора, борете се, заради себе си и заради близките!
Тук е мястото да споделяте и черпите сили.
Аз научих много неща тук, за което ви Благодаря



Тема Re: рак на пикочен мехурнови [re: 4aя]  
Авторtschaq (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 21:49



4aq се регистрира като tschaq



Тема Re: Пробвайнови [re: 4aя]  
Автор Buba67 ()
Публикувано23.03.08 22:08



Чая, пак изчетох постингите ти и ми хрумна нещо. Защо не пробвате с Атаракс от 25 мг. Това е пречистено лекарство за нервната система. Не е много силно. Можеш да го купиш без рецепта, и не е скъпо /5,6 лева/. При мен помага за фантомните болки. Паренето, за което пишеш сигурно и влияе зле на нервите. Можеш да добавиш и чай от невен. Успех!



Тема Re: Пробвайнови [re: Buba67]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 20:45



Благодаря БУБЕ, ще опитам.
Мама е борбен човек и не се дава лесно, но това парене е непоносимо и аулина действа само около 6 часа. И после пак и пак и пак. Иначе като е добре се справя с всичко. дори за цветята и розите в градинката, а беше доста зле преди.
Обаче отказва да пие сок от моркови, гадело и се вече, а трябва всеки ден, нали?
А ега да ви ппожелая здраве и успешна борба



Тема Re: Пробвайнови [re: 4aq]  
Автор Buba67 ()
Публикувано24.03.08 21:25



Редувай обезболяващите. Помоли личния лекар /или онколога, ако имате такъв/ да предпише нещо и редувай с аулина.
Не настоявай за сока от моркови. Остави я да си почине няколко дни. А после да прибави ябълка или плод, който обича. Така по-лесно се преглъща моркова.
Добре се справя мама, щом е стигнала до розите.





Тема Re: рак на пикочен мехурнови [re: 4aя]  
Автор4aя (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 19:53



Мама е в болница. запушен и е бъбрека. Ще и слагат стендове. Дано и е по-добре сега. И знаете ли, че след 5 месеца ходене по болници, никой не се съгласи да я оперира. Едва днес, намерихме екип, който е склонен да опита.Много се надявам да мине успешно тази така чакана от нас операция, която е и ммного сложна. Вярвам,че всичко ще мине добре. ДАНО.



Тема Re: рак на пикочен мехурнови [re: 4aя]  
Автор4aя (Нерегистриран)
Публикувано18.04.08 18:36



отново ни излъгаха. операция нямаше. много ми е тежко. мама е изтощена от гладуване заради разни изследвания и от болестта.



Тема SOSнови [re: 4aя]  
Автор4aя (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 22:26



отново проблеми.....мама е зле.болки ужасни, сили почти никакви, а трябва да я оперират средата на май. как да я подсилим и какво да направим, за да издържи до операцията, която и без друго е под въпрос.



Тема Re: SOSнови [re: 4aя]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 21:56



Оперираха ли ви?
Къде се съгласиха да ви оперират!И ние с майка ми така ходихме по мъките.И при нея се беше запушил бъбрека с гной и по спешност и сложиха нефростома ,след това стендове.Сега ги сменяме на 3 месеца.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.