Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull** (())
Публикувано09.02.08 09:54



Преди време бях намерила за познати газ от химик, който я пречистваше и продаваше. Аз самата не съм ползвала.
Но Буба67 отдавна пие газ и за мен тя е най-надеждният източник, защото споделя личен опит. Купува си обикновена газ за горене (от железарските магазини) и я пречиства с активен въглен и филтърна хартия. Прочети й постингите - описано е подробно, включително и схемата на пиене:





Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: *jull**]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 11:55



Здравейте,
скоро започна да пие газ.
гъбите не и понасят и спря да ги пие.
сега е на билки, ленено семе, хомеопатия, тиб. медицина, а сега очаквам да получа и Олексин за да започне прием. Чувства се сравнително добре, но няма достатъчно сили и паренето.....
А вие как сте мили дами? Надявам се, че спазвате програмата и се сражавате упорито. Желая ви успех



Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: 4aq]  
Автор *jull** (())
Публикувано09.02.08 13:01



Чета, че правите доста неща, но дискомфорътт с паренето продължава. Затова искам да попитам:

1) знаете ли причината за това парене - дали е възпаление или е причинено от висока киселинност на урината?

2) кога точно се получава паренето:
а) по време на уриниране (което е често, но затруднено);
б) в края на уринирането (особено при последните капки)?

3) Какви билки и хомеопатични средства използвате (за да не се повтарям) и от колко време?

4) спазвате ли някаква хранителна диета?

Може би ще успея да помогна с някакъв съвет, но може и да се окаже, че правите всичко възможно... Затова задавам толкова въпроси.
Знаете, разбира се, че природните средства изискват по-дълъг период на лечение.





Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: *jull**]  
Автор4aя (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 18:23



паренето е от разлагане на тъкан. поне така казаха, но майка ми не знае.
тя мисли че това е някаква инфекция, което също може да е вярно.
всички лекари и препоръчват само обезболяващи и никакво лечение.
спазва хранителен режим.
Билките, които пие са комбинация от подходящи за раково болни.
хомеопатичните са капки приготвени от лекар хомеопат, и всеки месец си ги набавяме.
Гъбите не и понасят и прекрати с тях. поне за момента.
соковете и зеленият чай са редовни.
ленено семе, газ, и очаквам пристигането на олексин+спирулина.
за 1 месец бе отслабнала с 13кг, но вече 3 месеца ги задържа и дори качи 2 кг. няма достатъчно сили .... но да се обслужва и стигат.
*jull** много ти благодаря за вниманието. Как намираш сили да се занимаваш и с проблемите на толкова хора. знам, че всеки се опитва да помогне, но... на мен още ми е трудно да свикна, че това е положението и ако се напредва в лечението, то ще е милиметър по милиметър.



Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: 4aя]  
Автор *jull** (())
Публикувано09.02.08 18:54



Опитайте една от следните отвари, за да облекчите парещата болка при уриниране, особено ако е свързана с инфекция на отделителната система:

• Изпиват се 2 големи чаши ечемична отвара. След това, в продължение на 3 часа, си пие по 1 чаша на всеки 20 минути;

• За да се намали киселинността на урината, на всеки час да се изпива по чаша ечемична отвара, към която е добавена 1 чаена лъжичка сода бикарбонат;

• При нетърпимо парене да се направи седяща вана със силна настойка от лайка;

• През останалото време - отново седяща вана с топла вода, в която са прибавени по 2 капки етерично масло от плодове на хвойна, евкалиптово и сандалово масло (от аптеката). Да се облива с тази вода няколко минути областта на таза, а след това да се поседи във водата 10 минути.

Направете няколко дни тези процедури и пишете дали имат някакъв ефект. Ако не подействат, вероятно не се отнася до възпаление на пикочните пътища.

Искам да добавя и изключителното лечебно действие на червените боровинки (на сок или на капсули), но нямам представа дали и къде могат да се намерят. Ако някой знае, моля да напише.

Освен антисептично действие, червените боровинки увеличават ефикасността на химиотерапевтичните средства и са особено ефикасни при рак на яйчниците.

Това го пиша за обща информация.

УСПЕХ!





Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: *jull**]  
Автор ceceto (отнесена)
Публикувано09.02.08 22:04



*jull**, преди няколко месеца - средата на октомври, когато се установи диагнозата на съпруга ми, аз се лутах напосоки да търся какви ли не хранителни добавки. Случайно в една аптека намерих боровинки на капсули /впоследствие се оказа, че почти във всяка аптека могат да се намерят/. На опаковката пише:
плодо-терапия
БОРОВИНКА
хранителна добавка
Bouroff
Българско производство е



Гледай напред, не се обръщай назад !

Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: 4aя]  
Автор *jull** (())
Публикувано09.02.08 22:36



Много благодаря! Във всички рецепти досега съм срещала предимно "екстракт" и "сироп" от червени боровинки. За капсулите само предположих, но се радвам, че ги има и могат лесно да се намерят.
Както писах в предишния постинг, боровинките са особено препоръчителни при химиотерапия, защото усилват полезното действие на това лечение (съдържащите се в тях съединения повишвата чувствителността на раковите клетки към химиотерапевтиците).
Същевременно пазят от бактериални инфекции като един истински природен антибиотик. Което е много важно при резистентност на организма и опасност от различни инфекции при отслабнала имунна система.
Е, не на последно място засилват и умствената дейност!...





Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: *jull**]  
Автор4aя (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 18:30



Отново Благодаря
това с отварата не сме го правили и ще опитаме, а седящи вани прави с различни билки.Дано има ефект.



Тема Re: рак на пикучен мехурнови [re: 4aя]  
Автор *jull** (())
Публикувано10.02.08 19:36



Искам да добавя ПРОСОТО към другите средства, защото то също създава алкална реакция - смляно, сварено на каша или само сварено и леко подсладено с мед.

Надявам се знаете какво създава киселата среда в организма, която е истински "развъдник" на бактерии... Категорично избягвайте тези продукти. Поне за известно време. И нека един ден в седмицата да яде само плодове и чай с мъничко мед. Ако има сили, нека дните станат два (може и да не са последователни). След време може да ги увеличите. Но нека всичко е постепенно.





Тема Re: рак на пикочен мехурнови [re: 4aя]  
Автор жeлязнaтa лeйди (непознат )
Публикувано11.02.08 16:55



Здравей!Искам първо да ви пожелая успех в битката и дано майка ти преодолее и това!Моята майка е оперирана преди три месеца от рак на мат .шийка според хистологията без метастази вдруги органи и лим.възли.Но като чета доста често този вид рак дава рецидив именно в пикочния мехур.Може ли да ми кажеш как го откриха при майката ти и какво да обръщаме ние внимание




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.