Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: рак на пикочен мехурнови [re: жeлязнaтa лeйди]  
Автор4aя (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 18:09



ЗДРАВЕЙ
Желязна лейди,
след операцията майка ми се чувстваше добре, но продължаваше да губи сили и получи някакво течение. На пегледа през март и откриха колкото грахово зърно на остатъчната част от шийката и после установиха,че има и на пикучния мехур. отслабна с 13 кг за 1 месец. Веднага я вкараха в урология и и назначиха операция, но нито един уролог не се съгласи да я оперира. Проведената лъчетерапия е увредила тъканите, а те бяха общо 31 сеанса. Пропуснах да кажа,че има пареща болка и тази болка се усилва. В началото пиеше спазмалгон, после комбинации, сега пие аулин и и изписаха опиати.
Сега за теб. Не се притеснявай, всичко може да е наред при вас. Още повече, че сигурно спазвате диета, приемате добавки и билки.
Майка ми криеше неразположенията си от нас, да не ни тревожи и се стигна дотук. Сега знаеме всичко и пробваме всичко, но е трябвало доста по рано.
Успя да задържи теглото си, даже качи 2 кг, което ни радва много. Сега има апетит и пие всичко което и даваме по график.Надявам се да удържим положението и даже да се подобри значително. ДАНО>
Поздрави майка си и и давай кураж. Стискам ви палци и ви желая успех.
До скоро.



Тема Re: рак на пикочен мехурнови [re: 4aя]  
Авторжeлязнaтa лeйди (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 10:41



Благодаря ти,миличка за изчерпателния отговор.Дано майките ни имат сили да се преборят !Стискам палци на всички със същите проблеми!За сега майка е добре.След 12 процедура от лъчето получи леко разстройство,но взе да пие едни билкови на таблетки,с които се оправи.Но сърцето ми е свито постоянно от страх какво ще последва след лъчетерапията.Толкова негативни мнения има за това облъчване,че не искам да мисля за последствията,а се само се моля да и помогне наистина.



Тема Re: рак на пикочен мехурнови [re: 4aя]  
Авторжeлязнaтa лeйди (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 10:44



Да те попитам каква беше операцията при майка ти - тотална хистеректомия ли е правена?



Тема Re: рак на пикочен мехурнови [re: 4aя]  
Автор4aя (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 18:16



Здравей
преди 2 год има извършена лапарохистеректомия радикалис кум аднексес билатералис класс III. И ние като теб бяхме много притеснени и уплашени. доверихме се 100% на лекарите и вярвахме в добрия край. тя виждаше нашето притеснение и никога не се оплака за нищо / да не ни тревожим, че и ние си имаме купища грижи/. Пък и лекарите правеха всичко по силите си.
СЛед 1,5 год. рецидив и.......диагноза: са коли утери. Инфилтрацио везице уринарие. хематурия.
И? Никой не се наема да оперира.
Сега тя се довери на един човек, които я лекува с билки. И се чувства добре. даже забележително добре и аз съм мноооооооооого доволна
Дано да е така и занапред.
сега изчезвам, но после пак ще пиша. чао
дано и при вас всичко е наред. поздрави майчето и кураж..



Тема Re: рак на пикочен мехурнови [re: 4aя]  
АвторHaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 17:41



Здравеите!
Преди 10 месеца откриха на баща ми рак на пикочния мехур!
След 5 ТУР-а лечението се оказа неуспешно!
Тъй като често споменавате за хранителен режим,а той никога не е спазвал такъв, тъй като никога не му е бил предписван и явно сами трябва да се ориентираме, можете ли да ме насочите и да дадете конкретна информация какво е добре да се приема, какво не, кога и т.н.?
Предварително благодаря на всички и дано всички оздравеем!

Тъй като прочетох за Червената БОРОВИНКА, мога да ви кажа, че това, което баща ми пие се казва "УРИНАЛ" и поне доколкото пише на опаковката съдържанието му е -100 % червена боровинка! Скоро чух за случай на безнадеждно болен със същата диагноза, излекуван специално с КАНАДСКА червена боровинка, която в България за съжаление не може да се намери!Все пак го давам като информация, човек никога не знае!
Друго, което сме пробвали са "чудодейните еликсири на акад. Хлебаров", както и билките на Ламбрев! Нещо друго, което на баща ми поне в началото му се отразяваше добре, е "САМЕНТО" ! http://www.lechitel.bg/product.php?p=69

Кураж на всички!



Тема Re: За режиманови [re: Haдeждa]  
Автор Buba67 ()
Публикувано21.03.08 18:19



Не се учудвам, че никой нищо не ви е казал. Трета година аз и много в клуба ни / има и на много повече години от поставената диагноза/ се учим на принципа на пробата и опита. Добавките като саменто се пият 3,4 месеца и се сменят с нещо друго. Витамините се набавят от прясно изстискани сокове и в никакъв случай от аптеката /извлечените по химичен път директно хранят раковите клетки/. Забравяте за тежки и тлъсти меса, колбаси и сирена със стабилизатори и консерванти, газирано. Наблягате на пилешко и рибка, плодове и зеленчуци. Ето линк към справочника на темите в клуба.


Четете и добавяйте алтернативни методи. И питайте смело. Успех!
Да добавя, че порция агнешко на Великден или пържола на Коледа /стига да му се яде/ няма да навреди много, поне аз си позволявам по празници.

Редактирано от Buba67 на 21.03.08 18:22.



Тема Re: рак на пикочен мехурнови [re: Haдeждa]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано21.03.08 19:10



Много е важно да се избягват цигарите, парацетамола и всякакви лекарства, които го съдържат (фервекси, тайлоли и т.н.), нафталина, нефтопродуктите (бензин, нафта), анилиновите бои.

Трябва да се пият повече течности, за да не се задържат вредните вещества в урината.

Другото го е написала Буба.



Тема Re: рак на пикочен мехурнови [re: little_rabbit]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 04:18



http://procapslabs.com/PCL/Pages/Products/PCLProductDetail.aspx?Cranberry-Benefits







тези продукти са натурални, биологично активни и ние ги ползваме, работят



Тема Re: рак на пикочен мехурнови [re: Kaлoянa]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 04:42









И това специално за рак на пикочния мехур, разгледай сайта до край, виж хранителните добявки



Виж - насищане тялото със кислород, Зеолит, рН на урината трябва да бъде 7 или около 7, ензими, антиоксиданти, ако неможеш да се справиш, нека някой ти помогне с превода, ако те интерисува от къде можеш да си купиш Зеолит ще се постарая да ти посоча сайт, не е скъп, на таблетки е, има и на капки, но е скъп





Тема Re: рак на пикочен мехурнови [re: Kaлoянa]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 05:11



Като съм почнала, ще продължа до край, та да ти е ясно за какво става въпрос, а не да гадаеш Ето прочети това, ще ти бъде интересно







[urlhttp://www.naturalnews.com/015232.html[/url]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.