Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: *jull**]  
АвторEFO75 (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 17:22



Искам да ви кажа и мойто мнение.
Всичко трябва да променим-начин на живот.
Аз от 2мес.пия билки.Исписа ми ги Г.Петров/това е др.тема/
Наи-добрата приятелка ми даде адреса,записах се по тел.И отидох ме с съпругът ми.Като ме видя,каза-'Ама ти как ще живееш така''./имам много опер.и искуств.уретри/
Даде ми комбинация-11билки,/за3мес./Ивсички диагнози ми позна/и най новите/
И да си променя начина на живот,след 1мес. да отида пак.
Е,отидох ме за 2 път,резултата е ''ЧУДЕСЕН''-ТОВА СА НЕГОВИ ДУМИ.И аз се чувствам по-добре,спазвам диета,пия си билките,пиша,играя си с децата и тн.
Че ако чакам на друг,няма да се оправя





Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: yraaa]  
Автор viva5 (непознат )
Публикувано27.11.07 21:35



Здравей, yaraaa, оперирана съм от хипернефром - светлоклетъчен с множество метастази, разбрах че "Sutent" е моето лекарство. Как мога да го закупя в Канада и колко струва? Благодаря предварително, ПОЗДАВИ!!



Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: viva5]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 22:48



Здарсти, ти в Канада ли йивееш?За да видим какво може да се направи!





Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: yraaa]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 23:01



Още нещо, се сетих-това лекарство се произвежда от Новартис -фарм.компания-мисля, че ще ти е по-лесно да го купиш направо от там -потърси в интернет контакти с тях, мисля, че са Датчани!Тук е почти невъзможно без рецепта , с твои лични данни и история на заболяването да ти изпишат това лекарство, тук искат рецепта дори за антибиотици, противовъзпалителни лекарства-такива като обикновенният вултарен например!Мисля, че най-добрата идея е да се свържеш с фирмата производител!А те не може все пак да нямат офис и в София!Успех!!!





Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: yraaa]  
Авторviva 5 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 20:48



Благодаря, ти yraaa за информацията.Ще се опитам да се свържа с фирма Новартис.Поздрави!





Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: viva 5]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.11.07 20:56



Новартис е Швейцарска фармацевтична фирма.
Представителството на Новартис в България е в София,
Бизнес Парка в Младост 4
тел. 02/976 98 28
факс 02/976 98 29

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема ВЪПРОС КЪМ RUSEнови [re: ruse]  
Автор *jull** (())
Публикувано10.01.08 15:57



Върнах се към твой постинг от края на септември м. г., в който пишеш за ваксината TroVax за рак на бъбрека ("ураа" уточнява, че има информация за нейния успех и при други видове рак - простата, дебело черво, на гърдата). Пишеш, че си потърсила връзка чрез различни сайтове с представителства на фирмата, включително и в Румъния. Отговориха ли ти отнякъде?
И тъй като едно от условията за успешното прилагане на тази ваксина, е ракът да е авансирал, метастазирал (!), отговорът ти е от изключителна важност за хората в напреднал стадий на болестта.





Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: ruse]  
Автор ana63 (непозна)
Публикувано19.05.08 18:09



Благодаря на всички за полезната информация и на всички желая от сърце да се преборят и да победят болеста!!! Става дума за майка ми,която е с отстранен бъбрек - ниско дифиринциран бъбречноклетъчен карцином - светлкоклетъчен вариянт и метастази в бял дроб! Ако има някой с подобна диагноза моля за помощ.Препоръчаха ми "Полиерга" която я няма в България и не зная до колко е ефиказна поради това че вече две години не се внася в страната

vqra i dobrota


Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: yraaa]  
Авторtita (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 01:28



Hey hora parvo iskam da se izvinq 4e pi6a na latinica.Kazaha na maika mi 4e imala barzo progresira6 metastazen rak.Tova ne6to lekuva li se



Тема Re: Рак на бабрек с метастазинови [re: yraaa]  
Авторtita (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 01:38



Zdrasti iskam da popitam ima li rak koito ne e le4im




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.