Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Рецепта от народната медицина за лечение на тежкинови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано05.09.13 00:18



болести и рак


Този начин на лечение е бил широко разпространен в миналото в Германия и други страни

Приложението на газта за здравни цели се е разпространявало отдавна от едно поколение на друго. Има записи, в които се предполага, че германците са взели използването на газта за лечение от сърбите. Сърбия е използвала газ за лечение през Първата световна война, когато е била в затруднено положение и е нямала лекарства и са прибегнали до едно средство от народната медицина. Тогава поне една част от населението е имало достъп до газта.

Д-р Паула Кернер е била болна от рак на червата и преживяла истинско чудо, когато се излекувала с пиене на газ за осветление, която се продава в железарските магазини. Когато е била на 31 г. тя била оперирана, но се получили разсейки по бъбреците и лекарите разбрали, че е безнадежден случай.

На всичкото отгоре я уволнили от работа в болницата. По съвет на нейния съпруг тогава, започнала да пие газ. Само след три дни станала на крака. След месец и половина била вече здрава и си възстановила теглото.

Има регистрирани над 2000 случаи на излекувани с газ от тежки болести и рак. Д-р Паула Кернер от клиника „Джейкъб”, след оздравяването си твърди, че ако всеки човек пие по 12 дни в годината само по една чаена лъжичка газ, няма да се разболее никога от тежки болести от типа на рак, левкемия и други.

Използването на газ за лечениие е узаконено в много страни по света. В Унгария, Франция, Полша и Швейцария може да се купи газ от аптеката пречистена от нежеланите миризми в нея.

Причината да не се прилага масово този метод е, че фармацевтичните компании нямат сметка от прилагането на евтината газ, защото техните печалби идват от скъпите лекарства и терапии за лечение с химиотерапия и други модерни средства. Това е част от плана на световния елит, а кой стои зад тях вижте във видео клипа.

Може би лечението с газ няма да помогне на абсолютно всеки болен човек, но в замяна на това е евтино и достъпно средство и човек може да опита при нужда.

Този метод е известен още от дълбока древност по времето на Авицена. Днес се използва дестилирана газ за лечение. Според д-р Паула Кернер тя възбужда лимфните съдове като с това пречиства кръвта от вредни вещества и се получава лечебният й ефект.

Лечението на рака е свързано с печалбите на фармацевтичните компании. Много болни намират полза и от химиотерапията, но е известно, че тя все пак е вредна за здравето, защото убива и здрави клетки.

Други статии за лечението на рака чрез диети и други ефективни средства може да прочетете – ТУК , за лечение със сода – ТУК и за друг начин на лечение - ТУК






Източник: e-zdravey.com

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 05.09.13 00:19.



Тема Re: АЛТЕРНАТИВНИ,ДОПЪЛНИТЕЛНИ,НОВИ ПОДХОДИ НА ЛЕЧЕНИЕнови [re: Dimana64]  
Автор Yordanova_1-211007 (непознат )
Публикувано05.09.13 21:12



здравейте,реших да започна да приемам конопено олио ,4 стадий,рак на гърдата,може ли някой да ми каже в каква доза и колко пъти дневно.много благодаря!



Тема Re: АЛТЕРНАТИВНИ,ДОПЪЛНИТЕЛНИ,НОВИ ПОДХОДИ НА ЛЕЧЕНИЕнови [re: Yordanova_1-211007]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано05.09.13 21:52



Понеже аз съм на линия и често пиша за конопеното олио, чета и много, искам да те попитам за какво олио става въпрос при теб, това за ползване за храна , или по метода на Рик Симсън с правилния коноп, индийския и спирт 95% зърнен, от зърно чрез изпаряване. Много неща съм пуснала в темата КАКВО ЛЕКАРИТЕ НЕ ВИ КАЗВАТ там има сайтове, видеота, където се дават дозите, стъпаловидното им приемане, начина на приемане, условията, метода по който се изработва самото олио за медицински цели. Сайтовете не са мой, там има възможност да зададеш въпроси и да търсиш отговори, хората които работят с тази материя. Също погледни и ПОЛЕЗЕН САЙТ, поразгледай форума има и други теми. Питай пак ако нещо не ти е ясно. Браво, смела жена си, пожелавам ти успех, включвай се по-често и споделяй.

От моя близка знам, че се започва с много ниска доза, колкото половин зърно от ориз, три пъти дневно и на всеки 4 дни се увеличава дозата като в края на месеца трябва да е 1 грам на ден, правилно разпределен на 3 приема, в определено време. Така като се стигне до 1 грам на ден се лекуват хората дълго време, месеци, зависи от стадия на заболяването, от метастазите, от много неща зависи. Хубаво е да взимаш информация от извора , може би трябва да се обърнеш към фейсбука на Рик Симсън, отговаря негова секретарка която се е излекувала от рак. Говорим за олио от коноп който има консистенцията на течен гъст мед, толкова е гъсто и концентрирано, цвят на черно, което е тъмнозелено всъщност. Гледай видеотата ще ти стане ясно. Маслото за храна което също се казва масло от коноп е от зърната, то е полезно, защото е Омега 3, и 6, аминокиселина, но няма ефекта на канабиноида който пък е извлечен от цвета на конопа в който има смола. Дано си ме разбрала. Лечебния коноп е индийския, цвета му, а не всеки коноп който се предлага, трябва да правиш разлика, защото са много видове, мисля, че съм пускала електронна книга за конопа, на български език, но сега ще се опитам пак да я намеря и ще я пусна в темата ПОЛЕЗНИ КНИГИ.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: АЛТЕРНАТИВНИ,ДОПЪЛНИТЕЛНИ,НОВИ ПОДХОДИ НА ЛЕЧЕНИЕнови [re: Kaлoянa]  
Автор p_djin (непознат )
Публикувано10.09.13 00:16



Някой с мнение за тази клиника във Варна.Писах им и чакам отговор.Озадачи ме че няма посочен адрес и телефон , а само емейл.

Редактирано от Buba67 на 10.09.13 08:57.



Тема Re: АЛТЕРНАТИВНИ,ДОПЪЛНИТЕЛНИ,НОВИ ПОДХОДИ НА ЛЕЧЕНИЕнови [re: p_djin]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.09.13 09:14



Досега никой не е споделял лични впечатления, може би ти ще си първата.
Намерих обаче адрес и телефони:
Варна 9000, ул." София" 5, тел. 052/ 630 343, моб. 0896 138 880
Когато получиш повече информация, ще те помоля да я напишеш тук.
УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема СОК ОТ МОРКОВИ В БОРБАТА СРЕЩУ РАКАнови [re: *jull**]  
Автор TNBC (one woman)
Публикувано26.10.13 13:06








Преводът е електронен



Консумация на сок от моркови е един от най-добрите начини за предотвратяване на рак или за борба с рака. Според "Antioxidant Miracle," сокът от моркови осигурява мощни антиоксиданти, които поддържат здравето и имунната система. Хранене със сурови или варени моркови е чудесен начин за получаване на витамини, минерали и фибри дори, но ще бъде трудно да се консумират достатъчно моркови в ежедневието си да отговарят на нуждите на организма за предотвратяване на рак. Сокът от £ 1 на сурови моркови прави една чаша сок. Сокът от £ 1 на сурови моркови прави една чаша сок.

Хранителните вещества

Морковите съдържат каротин cartenoid алфа-, бета-каротин и мощни антиоксиданти. Последните изследвания, публикувани в "Antioxidant Miracle," показват, че алфа-каротин е по-мощен рак на превантивни и борец дори от бета-каротин. Морковите съдържат един от малкото cartenoids с витамин А про дейност, което означава, че организмът превръща бета-каротин във витамин А, както е необходимо. В допълнение, моркови съдържат калций пек, източник на разтворими фибри, витамин В-комплекс, С, D, Е и К, желязо, калций и фосфор и манган.

Подготовка

Премахване на върховете от моркови. Използвайте органични моркови за изцеждане на сок за да се гарантира, че те не въвеждат пестициди във вашия сок. Измийте органични моркови преди изцеждане на сок, но не ги обелете. Ако не използвате органични моркови, измийте ги използва разтвор зеленчуци измиване за отстраняване на пестицидите и изстържете кора, ако е необходимо, преди изцеждане на сок. Авторите от "Juicing for Life," препоръчваме подготовката сок от моркови да работят в комбинации с други хранителни вещества напълнени зеленчуци, за насърчаване на хранителни вещества за борба с рака.

Съвети
Сервирайте си сок веднага след изцеждане на сок. Според "Juicing for Life," това е, когато сок е в своя връх за вкус и антиоксиданти. Ако не можете да пиете сок веднага, покриване на стъкло и се съхранява в хладилник сок, така че да не се окислява. Започва и завършва изцеждане на сок с най-меките зеленчуци или плодове. Например, за да се създаде една ябълка-морков коктейл, да започне с половината от ябълка, след това добавете морковите следващите и завършват с останалата половина на ябълката.

Предотвратяване на рак
Тъй като ракът е комплексно заболяване, което причинява предотвратяване на рак е също толкова сложни. От изследвания, взети от "Antioxidant Miracle", един от най-добрите рак превантивни методи е да се сок не само сурови моркови, моркови, но в комбинация с храни, които имат равно рак борбата свойства, като например корен от джинджифил, чесън, ябълки, целина, зелени чушки , лук, спанак и магданоз. За почистване напитка сок от моркови, добавете ¼-инчов на пресен джинджифил, една белени сурови цвекло и половина на една ябълка.

Борба с рака

Автори от "Prescription for Cooking,", препоръчваме да създадете коктейли сок от моркови, които са полезни, тъй като раковите бойци. Добави към моркови пиян зеле, зеле, магданоз и спанак за допълнителни източници на рак бойни бета-каротин. За да добавите повече витамин С в диетата си, добавете зеле, магданоз, зелен пипер или броколи с две моркови дневно. Тъй сокоизстисквачки не сок от банани, избягвайте ги добави в сокоизстисквачка. Моркови слее добре с почти всички други плодове и са в най-вкусна, тъй като те са освежаващо.



Източник:



Тема ИЗЛЕКУВАНА ОТ РАК СЪС СОК ОТ МОРКОВИ (Ann Cameron)нови [re: TNBC]  
Автор TNBC (one woman)
Публикувано26.10.13 13:39



Писателката на детски книги Ан Камерън твърди, че се е излекувала от рак на дебелото черво със сок от моркови .










През юли 2013 г., авторката на детски книги Ан Камерън обявява, че се е излекувала от рак на дебелото черво (стадий 4), със пиене на големи количества прясно приготвен сок от моркови всеки ден. Тя казва: "Вярвам, от личен опит, че морковите може да лекуват рак - бързо, без химиотерапия, радиация или други промени в диетата"

Ан е бил диагностицирана с рак на дебелото черво стадий 3 през юни на 2012 година. След това тя претърпява операция за отстраняване на масата заедно с нея и на жлъчния мехур, който е бил пълен с камъни . Първоначално лекарите й предлагат да направи 6 месеца химиотерапия, но сериозна инфекция й пречи да го направи до септември. Поради това забавяне, Ан е имала време да си направи някои проучвания върху страничните ефекти на химиотерапията и решила да я откаже напълно. Тя казва, че тъй като ракът не е метастазирал още, че не е искала да рискува по-нататъшно увреждане на имунната си система.

Тя разказва че се е чувствала добре, докато около ноември 2012 г., когато една рутинно сканиране показва наличие на рак в белия дроб, два сантиметра дълги тумори между белите й дробове с много нови ракови петна. Нейната диагноза вече е стаий 4, тъй като от рака на дебелото черво вече имало метастази в белите й дробове. Докторите й казват, че облъчвания, биха били неефективни, но те и предписват химиотерапия като й казват, че това няма да я излекува, но вероятно ще помогне да се удължи живота й с още 2 до 3 години повече.

По стечение на обстоятелствата Ан е загубила съпруга си от рак на белите дробове през 2005 г., след като се е лекувал 6 месеца използвайки конвенционални методи. Заради загубата на съпруга си и и след като е видяла това, което е преживял, Ан решава да търси алтернативни методи, които могат да помогнат да се излекува от рака, без използването на токсична химиотерапия. Докато търси в интернет тя попада на човек, който се е излекувал от рак чрез пиене на пресен сок от моркови. Мъжът (Ralph Cole) е излекувал плоскоклетъчен карцином, с метастази в лимфните възли на шията , чрез пиене на сок от 5кг. моркови всеки ден.


На 17 ноември Ан започва да се пие сок от 5 килограма моркови дневно. Това възлиза на малко повече от един литър пресен сок. Ан казва, че е изцеждала цялото количество сок от моркови сутрин, пиела е чаша сок веднага, а останалото количество е се съхранявала в хладилник в херметически затворени контейнери, за да издържат през целия ден. Ан твърди, че тя не е направила други промени в диетата си, нищо различно от добавяне на сок от моркови. Тя също така казва, че тя не е използвала органични моркови, но внимавала морковите да са пресни. През февруари, Ан съобщава, че тя започва добавяне куркумин и специално обработени добавки с броколи.

Ан казва "аз не препоръчвам сладолед за рак, но аз искам да подчертая, че сок от моркови е единствената промяна която направих в живота си "


Ето какво споделя още тя:

След 2 седмици пиене на сок : не е имало подобрение, PET скенера направен на 27 ноември 2012 г., потвърдил направения преди това КТ : "Увеличени подути лимфни възли, и бързо нарастващи тумори между белите дробове. "

След 8 седмици пиене на сок : КТ направен на 07 януари, 2013 г. показва, че туморите са спрели да растат, като един от туморите леко се е свил и е имало намаление на подутите лимфни възли.

След 4 месеца пиене на сок: всички лимфните възли се били върнали към нормално състояние .

След 8 месеца пиене на сок: скенер направен на 30 Юли 2013 показал, че няма признаци на рак в тялото на Ан.




.......

Преразказано от тук:

Редактирано от TNBC на 26.10.13 19:30.



Тема ИЗЛЕКУВАНА ОТ РАК СЪС СОК ОТ МОРКОВИ (Ann Cameron)нови [re: TNBC]  
Автор TNBC (one woman)
Публикувано26.10.13 13:54



Преводът е електронен

Моркови и ракът ми
от Ан Камерън (автор: уебсайт

)

Аз съм сега, на 18 март 2013 г., 69 год., поставиха ми диагноза в началото на юни 2012 г., рак на дебелото черво и претърпя операция веднага за да се отстрани тумора, който бе проникнал на мускула в горната дясна част на корема. Също така ми жлъчния мехур се отстранява, защото имах много камъни в жлъчката.
Преди диагноза рак бях много анемична за няколко месеца и съм имала остра болка в областта на корема. Бях толкова слаба, че съм спала през цялото време и се чувствах абсолютно безрадостни. I беше даден преливане на кръв по време на операция, която подобрява ми хемоглобин. Хирургът и онколог предложи химиотерапия, въпреки че каза, че с този вид тумор, имах (Недостатъчната ДНК несъответствие ремонт рак на дебелото черво), то не е задължително да работят. Веднага след операцията казах, Да, аз ще направя предложените 6 месеца на химиотерапия с инфузии на всеки три седмици. Предложението дойде с посочване на основните странични ефекти на химиотерапията, но с мълчалив тон на "Да, това може да бъде трудно за някои хора, но не всички, а ние мисля, че си достатъчно смел, за да го вземе." The лошите възможни нежелани реакции са се спря на. Реших, както правят повечето хора, че ще бъда смел и се събраха на предизвикателството.
В идеалния случай, хирург и онколог каза, аз трябва да започне на химиотерапия през юли, но тъй като оперативната рана има заразени и трябваше да бъде почистена, оставяйки колкото юмрук дупка в корема, началото на химио бе отложено за септември, така че тялото ми ще имат шанс за изграждане на нови клетки, че началото на химиотерапията ще са атакували .. Междувременно започнах да чета за всички евентуални странични ефекти химио-, включително анемия и периферна невропатия (ужасяваща възпалени ръце и крака, които в 27% от 80% с този симптом, продължават да бъдат възпалени дори години след химио свърши). Аз не можех да понеса мисълта, че са анемични отново. и да загуби всичките си радост в живота. И аз съм писател, който изкарва прехраната си, като пише. Как ще пиша, ако не може да се докосне клавиатурата? Реших, че без данни за метастази, че не е готов да се подложи на химиотерапия и да се върнете към която е нещастна слабо вцепенен анемичен човек, че съм бил преди операцията.
Търсих в интернет за естествени вещества, които биха могли да предотвратят връщането на рак и се заселва на босвелия, и главно цвекло на прах. Коремната рана затворени. Аз чувствах страхотно и не можех да си представя, че все още съм болна. След това през ноември 2012 г., имах шест месеца сканиране преглед PET.
Бях много нервна за това. The онколог избяга изостава от графика и седях в чакалнята с приятеля ми и сестра ми, за два часа с никой не ми казва кога ще ме види. Горещо препоръчвам на всеки, който се отнася и за една от тези срещи, за да разберете колко далеч зад онколог ще бъде и ако той или тя е късно, остави мобилния си телефонен номер с рецепционистката и отидете да се разходите или да пия едно кафе някъде и само върнете, когато се обади. Всички участващи в третирането може да бъде много хубаво, но системата рак грижи като цяло не е проектирана с комфорта или емоционални нужди на считани пациенти.
Веднъж видях на онколог, имам ужасен шок: ракът е метастазирал. Имах две тумори между белите дробове, всяка около един инч дълго, както и много нови ракови "петна." The онколог заключи, че през юни ракът вече е метастазирал, но че метастази са били твърде малки, за да могат да бъдат открити.
I е опустошена и много тъжна, особено поради много бърз растеж на рак от неоткриваеми до една-инчови тумори само за шест месеца. The онколог потвърди, че това е много агресивен рак - етап 4 и нелечими от химиотерапия. Тя каза, че вероятно ще се почувстват първите симптоми започне в шест месеца до една година, каза тя. Химиотерапия, но не лекува, може да забави началото на симптомите до двадесет месеца. Аз също говорих с хирурга, който бе свалила първоначалната голям тумор дебелото черво през юни. Когато го попитах, той каза, че без химиотерапия, очакваната продължителност на живота ми беше две-три години. Вършат математика, си помислих, че за първите шест месеца от живота на двадесет и да придобия по този химиотерапия, щях да съм болен от химио-и аз самата не може дори да се възстанови от химио болест, преди да продължи да се разболеят от на рак.
Казах на онколог, че аз не искам да започвам химиотерапия през ноември, но исках да изчакаме и да видим до следващото сканиране през януари. Тя каза, че това е един разумен избор.
Реших химиотерапията може да бъде по-лошо от болестта. Аз бях виждал химио убие трима приятели много бързо. Веднага след ноември лошите новини, се върнах към измиване на интернет и попаднах на Ralph Коул публикуване за това как той да се лекуват рака чрез пиене на сок от 5 килограма моркови дневно. Постът му даде телефонния номер. Аз му се обадих. Той изглеждаше много уравновесен човек с не стопанска цел, без претенции, че със сигурност на сок от моркови ще работят, без жалби за покупка на специално сокоизстисквачка от него. Той явно не бе на кампания за изграждане на собствения си его или до ъгъл на пазара морков света. Аз се отказах от сок от цвекло, но продължи, като същите витамини, които вече не успя да спре рака. Купих си сокоизстисквачка Omega и започна изстискване на 5-те килограма моркови веднага. Това отнема около половин час до 45 минути за почистване и нарязани моркови, сок от тях и почистване на сокоизстисквачка след това. Както Omega и сокоизстисквачки Шампион са изключително лесни за почистване. Чувал съм, че центробежни сокоизстисквачки са много по-скоро неудобство, за да получите морков частици на строителните работи.
Ralph ми беше казал, че не е от значение да се използва органични моркови, обикновени моркови са достатъчно добри, така че това, което се използва. Той каза, че той пиеше цялата сок, около пет чаши, веднага. Опитах това, но тя ми причини диария. Мислех, че толкова много сок наведнъж не ставаше смила, така че аз преминах на пиенето на сок от чаша или две в даден момент през деня, охлаждане страна, аз пих по-късно в запечатан буркан.
В началото на януари се опитах да добавите нощ Naltrexon Dose в моята схема, но на хапчета ме направи изключително замаяни, така че аз се отказах след пет дни. Други казват, виене на свят минава през повишаване на дозата бавно, но бях уморен от ходене като пиян и със залитане света около мен.
9 януари 2013 г., трябваше отново да сканирате CAT. Учудващо е, че ракът не се е увеличил: няма нови места и двете тумори изглежда да е малко по-малък. Мислех, че морковите са работили!
Седмица по-късно, аз отидох в Гватемала от Орегон, където аз бях шампион сокоизстисквачка. Това като че ли по-добре от сокоизстисквачка Omega, защото земята на моркови по-фина и си помислих, че усвоява по-добре. A маите приятел предложи да си купя моркови с unwilted върховете все още на тях, за да бъдат сигурни, аз получавах най-пресните моркови, така че аз го направих. (Морковите се претеглят след върховете бяха отстранени.) През февруари, аз също се добавя специална куркума наночастици (Longvida) и специално обработени броколи (Activamune) в моята схема.
Трябваше отново да сканирате CAT в Гватемала 14 Март, 2013. Това показва, че не е имало нов рак, и че двете тумори са малко по-малък, отколкото е била през януари. The онколог Гватемала ме натиснат за това дали аз смята да прави химиотерапия, и не каза в този момент. Той каза, че спазва решението ми, а в действителност "в дъното на сърцето си" се съгласи с това, че като видя толкова много щети от химиотерапия, той вярва, ако той има рак, той щеше да го откаже.
В моя случай, може да се окаже, че куркума и броколи капсули помагат, или така или иначе са добри за общото си здравословно състояние. Въпреки това, аз съм сигурен, че (освен молитви и лечебни медитации приятели) морковите са направили разликата.
Ralph предложи да премахне захарта от диетата си. Но аз съм доста егоцентричен и не го направи. Аз може би имат малък десерт всеки ден. Аз също се яде месо, не се увеличи потреблението ми салата, не започва нетърпелив надолу гъби shitaki като друг приятел препоръчва. Аз не бих посъветвал никого да пропуснете възможни подобрения в диетата. Прави каквото ти казвам, а не както аз правя! Лично аз не искам да се направят тези промени, освен ако евентуално здравословни стана ясно, че морковите не са достатъчни. Засега изглежда, че морковите са само ме втвърдяване. Нямам никакви симптоми на рак и се чувствам много добре. По-важно за мен, отколкото да се отървем от тумори, е като растежа на рак спря. Стига да не расте, тя няма да ме предизвика никакъв проблем. Надявам се, че в рамките на няколко месеца или години, тя ще изчезне напълно.
За разлика от някои естествени вещества, доколкото аз съм чела, морковите са напълно съвместими с ортодоксалната лечение. Вероятно някои видове рак са толкова напреднали, че морковите не могат сами да ги спре. Считам, но никога няма да знаем, че ако бях отказа операция за първоначално ми тумор на дебелото черво през юни 2012 г., дори с моркови, щях да съм мъртъв. От друга страна, ако онколог казва някой в ​​очевидно добро здраве, че това е "не много рисковано" да се забави започне химиотерапия или радиация в продължение на няколко месеца, аз съветвам, като че няколко месеца да се опита морковите. (Морковите, между другото, никога не беше ми оранжево и да е страхотно за моя тен.) Бих препоръчал опитва петте килограма моркови дневно за всеки човек с рак. Дори ако това не помогне, той може да направи нищо лошо.
Аз ще актуализирам този пост, ако имам нещо ново да докладвам, положително или отрицателно.

(Публикувано на 18.03.2013)



***

Още веднъж да отбележа, че преводът е електронен!

Източник:

Редактирано от TNBC на 26.10.13 16:23.



Тема ИЗЛЕКУВАН ОТ РАК СЪС СОК ОТ МОРКОВИ (Ралф Коул)нови [re: TNBC]  
Автор TNBC (one woman)
Публикувано26.10.13 16:07



Ралф Коул излекува рак със сок от моркови през 2006 г.






преводът е електронен
!



Казвам се Ралф Коул.
През 2005 г. бях с метастазирал рак, най-вече в моя врат, и ми казаха , че трябва операция, радиация и химиотерапия. Преди операцията ми бях посъветван да пия сок от моркови от съпругата на мой ​​приятел, жена, която се беше излекувала от рак на яйчниците. Не се знае колко сок да пие, аз започнах с изстискване на 3кг. от моркови на ден, който генерира около 3 чаши, или чаша сок от килограм.

Четири месеца по-късно, когато бях, дължими за операцията, ми беше казано от рентгенолог, че ядрено-магнитен резонанс показа, че моите тумори не е нараснал, тъй като първите ми MRI четири месеца преди. Той също така каза, че моите тумори "може да има дори намерила по-малък." Въпреки това, той все още настоява, че вероятността ми за оцеляване е около три пъти по-добре с лечението на рака, отколкото без нея (30% срещу 10%). Защото бях на път да загуби правото си за Medi-Cal, аз го попитах дали мога да пропуснете операция и само да получа химиотерапия и радиация. Той отиде до болницата на медицински съвет от мое име и надделя над хирург, че смята, че е абсолютно необходимо да има операция. Беше ми позволено да имам химиотерапия и радиация, без операция. Продължих на сок от 3кг. от моркови на ден.
След химиотерапия и радиация, бучките на врата ми все още бяха там. Моите тумори постепенно се сви и изчезна за четири месеца след два месеца на химиотерапия и радиация. Спрях изстискването на сок малко след това, не съм сигурен по това време дали на химиотерапията и лъчелечение или на сока от моркови, се дължеше очевидното ми излекуване.

Малко след като спрях изцеждане на сок, малки парчета започнаха да се появяват един по един в две редици на гърдите ми. Когато започнах отново изцеждане на сок, не по-нови парчета се появи, и десетте малки бучки, които имах на гърдите ми спря да расте. Продължих изцеждане на сок, докато търсех начин да се отърва от тях, без да осъзнавам, че по това време сок от моркови сам може да го направи, ако аз пих достатъчно от него.
Част от причината за моето подценяване на морков сок е, че аз бях загубил връзката с жената, която първоначално ме посъветва да я питам колко имах нужда да се пие, но също така, аз исках да видя дали нещо друго може да контролира растежа на гърдите ми бучки освен сок от моркови.
След като не успява да намери нещо друго, което изглежда да има някакъв ефект, аз попитах една сестра, че посещава моята църква, ако тя имаше някакви съвети. Нейният съвет е да се върна в болницата ASAP пред моите бучки метастази допълнително. След като е чрез екстремни дискомфорт на ежедневните облъчва с лъчева капе и снимки, както и че е повредена моята способност да поглъщат и отделяне на слюнка, реших, че е време да се сериозно за да се отървем от бучки, и аз веднага увеличи ми изцеждане на сок от трите килограма моркови бях изцеждане на сок всеки ден, за изстискване два килограма моркови (с разчет за пет чаши сок), всяка сутрин.
Моите видими бучки в гърдите започна да се свива почти веднага. I поддържа петте килограма сок (при което се получават пет чаши) дневно, а туморите се свива непрекъснато през следващите два месеца, най-накрая изчезва. I пиян още един месец или така, след това спря. Най-голямата буца, която се появи първо, беше и последният да изчезнат, което означава, че по-големите тумори вероятно да отнеме повече време да се отървете от от по-малките.
Харесва ми Juiceman II сокоизтисквачки , защото отнема големи моркови без рязане.

Аз съм били свободен от рак оттогава, и само изстисквам сок от време на време оттогава. Това беше през 2006 г., преди седем години. Сложих си история в имейл, няколко месеца по-късно, което някой е публикувал на сайт в интернет, където струйка хора са били в състояние да го намери през годините.
Почти всеки път, когато спомена за изцеждане на сок с моркови на хората, те да ми казват че са чували за някои излекуван за който са чули. Когато имах рак опитах много различни хранителни лекува, както и 18 различни видове хапчета и външни приложения топлина. Това може да е защо отне толкова много време да открием, че въпреки че 3 чаши на ден сок от моркови просто не е достатъчно, за да се свие тумора, 5 чаши на ден беше.
Ако получите нещо от този блог, аз се надявам, че това е, че аз не можах да намеря нищо друго освен сок от моркови, че се сви тумори, а дори и тогава, 3 чаши на ден не е достатъчно. Ако отидете в една клиника Gerson , те ще Ви препоръчваме да се пие сок ​​от моркови 13 пъти на ден. Не правете грешката да съм направил и компромис относно количеството. Пет чаши на ден, всеки ден, наистина, наистина, наистина работи. Още на ден може да работи още по-бързо. Не мога да кажа, защото аз не се опитвам. Нямаше нужда да.

Три чаши на ден най-вероятно ще спре растежа на тумор, но това вероятно няма да се свие тумора забележимо, на базата на моя опит. И това е достатъчно, за да превърне кожата леко оранжево. Ако не ви харесва сок от моркови, 3 чаши на ден вероятно ще спре растежа на тумора, докато пробвате с други неща, за да се види дали те работят. Но независимо от всички други неща, които излязоха препоръчва, не можах да намеря нещо друго, което работи.
Пет чаши на ден не е толкова страшна, и вие дори може да ти хареса. Открих, че го пия със сламка помогна да слезе по-бързо и по-лесно. По-малко може да намали туморите за вас, но това отне пет чаши на ден, за да се свие моите бучки, и аз съм за среден размер. По това време беше около 160 паунда.
Остава да се определи дали всеки рак, или на всеки индивид метаболизма, дава отговор на сок от моркови. Но докато всъщност се проучи, остава възможност. Срещал съм човек, който е пил моркови за рак и не е доволен от резултата. Знам, за трима души, аз и други двама, които които са пили 5кг. сок на ден. Всеки от нас трябваше нашите тумори се свие. Това не е много, за да се възползват от. Но ако болницата ми даде 30% шанс за оцеляване пет години или повече, дори с тяхното лечение, то това означава, че те трябва да бъдат не успяват да лекува 2 от 3 на техните пациенти със симптомите, които имах. И двете жени, за които говоря имаше много по-напреднали рак, отколкото бях.
С толкова много доказателства, че живота на милиони хора са ненужно губят чрез неефективни лечения масовите рак, ние трябва да споделят тази информация. В терминологията, използвана толкова често да оправдае потенциално доходоносни терапии доказали своята ефективност, да се забави би било безотговорно.
Колкото по-ранната практика на кръвопускане се слага край, светът постепенно става наясно, че други медицински практики постепенно се попълва празнината, създадена от доверчивостта на гражданите по отношение медицина нищо основните, които предлага. Време е да почистите къщата отново. Можем да започнем, като хората знаят за проблема, преди те да станат жертва на лечебното заведение.
Богатите и известните са особено податливи на тази ситуация. В "най-доброто лечение" автоматично се приема за най-скъп, и това прави медицински пазаруването лесно за тези, които могат да си позволят да плащат много. Но когато хората си избират лечение на базата на разходите, лечението, което струва най-никога няма да бъдат изгонени, независимо от това колко неефективна е тя. Необходимостта от промяна от корените на тревата до никъде не е вярно, отколкото когато става дума за основните медицински практики.

Надявам се, че ще разследва за себе лечебната сила на сока от моркови, където и когато се представя възможност. И аз трябва да споменем, че пиенето сок от моркови има много други ползи за здравето, чревна почистване (я излекува и двете ми акне и предракови везни, които използвах, за да получите), както и други сайтове в мрежата доклад, че един морков на ден намалява риска от рак. Една статия твърди, че яденето на един морков всеки ден намалява риска от рак с 60%.
Ако някога имате възможност да наблюдавате развитието на рак в собственото си тяло или визуално, или чрез сканиране на тялото, опитайте сок от моркови първи; веднъж установите, че тя може да контролира своя рак, можете да експериментирате с други неща, за да се види дали те работят твърде, знаейки, че можете да се върнете към сок от моркови. Това е вид изследване, което е необходимо, и вашият опит ще бъде от полза за другите.
Ако сте скептик, аз споделям вашия скептицизъм. Бях много скептично настроени към всичко, преди сок от моркови да се докаже за мен. Но хората, които са скептично настроени към не-основните лекарства са склонни вместо да поставят тяхното доверие в професионалисти с големи образователни дългове, които се плаща за медицински услуги, които те предоставят, независимо дали те са ефективни или не, със сигурност не от това дали им пациентът ще се възстанови.


...

Още веднъж да отбележа, че преводът е електронен и може да не се разбира добре, целия материал може да прочете тук:



координати за връзка с Ralph Cole:
email : ralph90015@yahoo.com,
телефон (213) 747-6345 (в САЩ)

Редактирано от TNBC на 26.10.13 20:22.



Тема клизми с хряннови [re: Dimana64]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано06.11.13 15:50



ХРЯНЪТ – ДРУГОТО ЧУДО В ОНКОЛЕЧЕНИЕТО

Друго невероятно средство при лечение на рака е ХРЯН-ът. Попадането му в кръвта увеличава 4 хил. пъти ефективността от лечението! Хрянът наистина е чудо, защото действа в случаи, когато ракът е напреднал, метастазирал и когато метастазите (напр. в черния дроб) не могат да се оперират.
След многогодишни проучвания, Ласкин стига до извода, че най-ефективният начин за приложението на хряна е чрез КЛИЗМИТЕ!

Как се прави това?
Суровият хрян се наситня на съвсем дребни парченца. 1 суп. л. от него се залива с половин чаша вряща вода и се оставя за 12 ч. в хладилника.
След очистване на червата (по естествен път или чрез голяма клизма), с детска „круша” (малка помпичка) в дебелото черво се вкарват 30-40 мл от настойката (но не повече, за да няма неприятно „парещо” усещане!).
По този начин хрянът попада веднага в черния дроб. На повърхността на левкоцитите има рецептори, които възприемат ензимите на хряна и така активността им като „убийци” на раковите клетки нараства 4 хил. пъти!

Д-р Ласкин твърди, че в практиката му, при прилагане на това лечение (клизми през ден), след 10-15 процедури, скенерът вече НЕ ПОКАЗВА НАЛИЧИЕ НА МЕТАСТАЗИ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.