Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: АЛТЕРНАТИВНИ,ДОПЪЛНИТЕЛНИ,НОВИ ПОДХОДИ НА ЛЕЧЕНИЕнови [re: иcтинaтa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано08.10.09 14:27



Четем всичко така, че не сей празни приказки. Дай информация, ако не, ще грабна метлата.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: АЛТЕРНАТИВНИ,ДОПЪЛНИТЕЛНИ,НОВИ ПОДХОДИ НА ЛЕЧЕНИЕнови [re: иcтинaтa]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано08.10.09 15:25



Нищо ново не казваш.




Никога не казвай никога!



Тема Re: АЛТЕРНАТИВНИ,ДОПЪЛНИТЕЛНИ,НОВИ ПОДХОДИ НА ЛЕЧЕНИЕнови [re: иcтинaтa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.10.09 15:50



Не разбрах опитно зайче ли търсиш...? Или ще постнеш с какви алтернативи лекуваш?

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: АЛТЕРНАТИВНИ,ДОПЪЛНИТЕЛНИ,НОВИ ПОДХОДИ НА ЛЕЧЕНИЕнови [re: Dimana64]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано07.11.09 15:53



Здравейте приятели,

случайно попаднах на един блог, в който е събрана много информация за алтернативни методи на лечение, здравословно хранене и позитивно мислене и реших да го споделя с вас тук. Много от нещата са ви вече познати, но кой знае може пък да ги преоткриете в този блог или да открием по нещо ново за себе си:





Тема Re: АЛТЕРНАТИВНИ,ДОПЪЛНИТЕЛНИ,НОВИ ПОДХОДИ НА ЛЕЧЕНИЕнови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано07.11.09 16:21



Екне, сайта ти е много хубав. В него се говори и за книгите на Дойл "Разговори с Бога", те наистина са уникални и много ми помогнаха. Имам ги всичките томове а те са над пет.Това е новата Библия за мен а и за света!Съветвам ви момичета купете си ги и ги прочетете на един дъх.Ще погледнете на света по друг начин и ще намерите себе си и смисъла на живота ви.

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема До Флоранови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.11.09 19:08



Хайде, сега, признавай колко ти плаща издателството за рекламата!



"Совите не са това, което са..."

Тема От друга темаRe: АЛТЕРНАТИВНИ,ДОПЪЛНИТЕЛНИ...нови [re: Dimana64]  
АвторДимaнa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.10 08:48




Редактирано от Buba67 на 04.02.10 11:55.



Тема Тибетския лекар и МД-Re: АЛТЕРНАТИВНИ,...нови [re: Dimana64]  
АвторDimana64 (Нерегистриран)
Публикувано04.02.10 08:50





Редактирано от Buba67 на 04.02.10 11:55.



Тема интересен филмнови [re: Dimana64]  
Автор leonidas22 (новак)
Публикувано04.02.10 21:28



гледайте документален филм Food Maters, сваляйте го в Zamunda!има интересни неща за всички нас.



Тема ЙОДИС КОНЦЕНТРАТ И СЕЛЕН ТЕЧЕНнови [re: leonidas22]  
Автор just flower (детето)
Публикувано17.03.10 13:59



С риск да досадя

(явно много ми е липсвал клуба през последните дни), но повлияна и, както споменах от посещението си на Алея на здравето в НДК, искам да попитам и за още нещо ново за мен, дали някой знае нещо, ползвал ли е? Става въпрос за продукта Йодис концентрат и течен Селен, разработени от руски специалисти за войниците и внасяни в момента от българска фирма. Представителят на щанда твърдеше, че има доказано излекувани случаи на рак на щитовидна жлеза, на гърдата и мисля че на ларинкса. Има представители лекари на тези продукти и които работят с тях, мисля че в сайта ги пише. Странното е, че този Йодис е напълно безцветна течност и човека ми обясни, че това са йодни йони, разтворени във вода, те са безцетни. Йодът, който се продава в аптеките всички знаем какъв тъмнокафяв цвят има и той обясни също, че е така, тъй като в аптеките се продава йод под формата на съединения- йодити, като калиев йодит и други..дано нещо не греша, но обяснението му бе нещо подобно. Твърди, че нямало странични ефекти (както аз се страхувах от поста на shortshift по повод коментарите в Клуба за използването на йод в рецептата на Хулда Кларк, беше публикувал статия наименована "Как да нокаутираме щитовидната жлеза и дадем зелен път на онкологичните заболявания", нещо подобно беше, при прием на по- големи количества йод), а пък Селена е в интересна тубичка с нещо, като капкомер, за да го били използвали войниците по време на война по- удобно..той "обгръщал" лошите и раковите клетки и ги лишавал от кръвоснабдяване, в следствие на което умирали..Беше категоричен, като чу диагнозата на майка ми, че трябва да ги взема тези продукти- Йодис концентрат и течен Селен, но аз исках да помисля...ако трябва ще ги закупя от аптеките, тук в София, с които работи фирмата..Но да не ставам многословна, вижте линка:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.