Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: кселоданови [re: vesela.bg]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано06.06.07 17:26



БЛАГОДАРЯ КАЛОС
АЗ ТИ НАПИСАХ БЕЛЕЖКА
ЛОШОТО Е ЧЕ ЗАБОЛЯВАНЕТО НЕ Е В НАЧАЛЕН СТАДИЙ А Е РАК НА ГЪРДАТА С МЕТАСТАЗИ В БЯЛ И ЧЕРЕН ДРОБ.
НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОПЕРИРА, НЯМА СМИСЪЛ.
А КАКВА ДРУГА ХИМИЯ МОЖЕ ДА СЕ ПРАВИ
МОЖЕ БИ ПРОФ ГАЙДАРСКИ ПРЕЦЕНЯВА % НА УВРЕЖДАНЕ НА ЧЕРНИЯ ДРОБ И ТОГАВА КАЗВА ДАЛИ МОЖЕ.ТАКА ЛИ
НО НАЙ ЛОШОТО Е ЧЕ НЕ Е САМО ЧЕРНИЯ ДРОБ А ИМА И КАШЛИЦА ОТ БЕЛИЯ И ТЯ МЕ ПРИТЕСНЯВА ДОСТА.



Тема Re: кселоданови [re: kattt_1]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано06.06.07 17:33



Мила, миналата година писахме доста за кашлицата...Влез в Справочника и разрови, имаше доста предложения за билкови чайчета, сиропи и т.н.
Понякога и простички неща дават много добър резултат.
Аз пак ще напомня за студения извлек от босилек, успокоява много кашлицата:
1-2 суп. лъж. сух босилек се залива с половин литър студена вода вечерта. Сутринта се прецежда и се изпива през деня. Не е гадно, не е горчиво - може да слагаш и малко мед. Опитай все пак, а? Знам с какво се борите, но ако се постигне леко облекчение на кашлицата ще е чудесно



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: кселоданови [re: vesela.bg]  
Автор kalos (смирен)
Публикувано06.06.07 17:40



Весе, позагубило ми се чувството за хумор, затова ще отговоря директно. Ходят в политиката, защото парите са им малко, защото са алчни и лакоми, защото държавата като цяло ни е сбъркана. Как иначе профосорът, за който говорим, ще си построи клиниката във Видин? Откъде пари затова? От бедните му болни пациенти не може да стане. Тия замъци, дето ги гледаме по морето и къде ли не, нали знаеш, че се правят само от онези, които са в големата далавера. Няма как иначе. Та затова е така. И докога ще е така , един Господ знае. Краят му се невижда.
И аз не се сдържам - особено като чета за ужасиите в здравеопазването. Идва ми не знам какво да направя и ако не бях достатъчно нахален - щях да платя на майка и шестте / не само 2-та/ курса с Кселодата...Но повечето от нас си мълчим, а те се гаврят с нас и нашите най-близки хора, ама както и колкото си искат, защото познават перфектно робската ни психика...И знаят, че сме готови да дадем всичко - само и само да помогнем...Пълен идиотизъм....
Весе, вземи та отвори една тема "Плювалня" или другояче я кръсти, но да има едно място във форума, където хора, пострадали от идиотското отношение на докторите, да си излеят на воля гнева.
Хем на нас ще ни олекне малко, хем така ще предупредим останалите - най-малкото да си отварят очите на четири, когато ходят при някои прехвалени доктори...
По никакъв начин не искам да умаловажа труда на многото доктори, помогнали на много болни хора, но има една голяма част от тях, които просто заслужават да бъдат оплюти. И това не бива да им го спестяваме, защото по този начин толерираме тяхната безкруполност....



Тема Re: кселоданови [re: kalos]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано06.06.07 17:43



Kalos, страхотна идея - правя я веднага



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: кселоданови [re: vesela.bg]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано06.06.07 17:48



знам весе, знам за тези теми
аз също много съм писала в тях.Този проблем не ни е от вчера но при лечението с таксотер въпреки че не намаляха метата кашлицата на мама беши изчезнала, но сега като вече 3-4м не правим нищо пак се появи.
Ще пробвам босилека



Тема Re: кселоданови [re: здp1]  
Автор nincka45 (непознат)
Публикувано08.06.07 15:34



Здравей Здравче!
Бих искала да не занимавам останалите, но нямаш регистрация и не мога да ти изпратя бележка. Прочетох, че Кселодата ти е поддържащото лекарство. По колко таблетки пиеш? Знам, че това се определя от химиотерапевта. Питам те, защото мъжът ми, опериран от рак на дебелото черво, също пие Кселода, но към края на курса вече започва разстройство. А да не говорим, че после 3-4 седмици кръвните показатели, предимно левкоцитите му са под нормата. Знам, че всичко е инидивидуално, но моля те, просто сподели. Защото това лекарство е химиотерапия и все едно ти си нон стоп на химиотерапия. А може и да не съм разбрала точно.



Тема Re: кселоданови [re: kattt_1]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано08.06.07 15:37



днес ми се обадиха от онкологията и ми казаха че са отпуснали кселода на мама.Беше точно една минута след като говорих с лечителя/рейки мастер/при който тя беше днес.Той много ме отчая.Винаги ми е казвал, че е по добре, но не и днес.Каза че нещата не вървят добре, не с черния, а с белия дроб.И че организма и няма да издържи още една химия.
Буквално една минута след това ми звънят от болницата че са отпуснали кселода.И аз незнам дали да се радвам............незнам.Тотално съм объркана
Записах вчера час за проф.Гайдарски както ме посъветва калос и в сряда сме на консултация.Дано той даде повече надежда.
Моля те калос разкажи ми всичко което решиш , какво да питам проф.Гайдарски.Вие какви добавки пиете.Дали натанала с алкохол е вреден/мама мн повръща от този без алкохол/ какво друго лечение да предприема ..............газ, катран при болен черен дроб ...... какво





Тема Re: кселоданови [re: kattt_1]  
Автор *jull** (())
Публикувано08.06.07 17:20



Миличка, може би съветите на Val ще ти помогнат! Както той пише, опитал е много неща, но най-полезна се оказала Герсон-терапията. В постинга си описва режима на прилагането й по часове... Не се съмнявам, че си го чела, но в момент на силно притеснение, може да си го забравила! Ето линка, а аз ще потърся и нещо допълнително:



Не мисля, че лечението с газ ще навреди! По принцип то не изключва други видове терапии... още повече, че тук вече пише човек, който се е лекувал по този начин.
В момента не мога да прочета какви допълнителни средства даваш, но между тях полезните за черен дроб (както вероятно знаеш) са алое+мед+вино, шведска горчивка (по Мария Требен), както и билките плавун, аир и коприва; да не забравяме и лиций! За соковете от моркови, цвекло и ябълка - ти си знаеш! Ще потърся още нещо и ще пиша!
Дръж се!




Тема лечител?Re: кселоданови [re: kattt_1]  
АвторDimana64 (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 18:43



Здравей Кат, какъв е този Рейки Мастер и как лекуваш майка си при него и от кога? Ако имаш време - моля те, пиши или ми остави бележка.

Кураж и сили,
Д.



Тема Re: кселоданови [re: *jull**]  
Автор *jull** (())
Публикувано08.06.07 19:04



За картофените обелки знаеш, нали?... Нищо да не се изхвърля!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.