Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема ленено олио - Диетата на д-р Будвиг Re: кселоданови [re: *jull**]  
Автор Dimana64 (оцеляла)
Публикувано10.06.07 09:05



Здравей Жул,

Правилно се насочваш към основния въпрос за лененото олио и семе - за стомашно чревния тракт - за мен лично всеки ефект в това направление е силно желателен, но не забелязвам нещо особено. За килограмите си напълно права - аз почнах само профилактичен прием на ленено олио по 2 суп. лъжици сутрин и се боря с усилие с покачващите се килограми - това са си около 300- калории допълнително и още толкова от лененото семе и шампанското. Като се добави и забавения метаболизъм от Тамоксифена (който скоро ще спра) е много трудно. Но си мисля, че си заслужава. Просто трябва да сме много внимателни с храната.

Използвам да ти благодаря за темата за полезните сайтове - аз вече ходих на руския форум и питах за Евиста и др. - много са любезни и отговарят веднага. Аз се чудя дали има интерес да отворя една тема за акупресура. Имам записки от курсове и личен опит с точките.


За структурираната вода - и аз съм - за - макар, че е малко пипкаво (защото трае само 15 сек според това, което чух).

За Емото - бях голям ентусиаст в началото, после разни критици по интернет и песимисти ме поохладиха, но от Искрено и Лично, като разбрах, че с това се занимава и има потвърждения от проф.Антонов , който е физик и съм чувала в професионалните среди за него пак почнах да се оглеждам в тази насока.

Лек ден,

Д.



Тема Диетата на д-р Будвиг накратко Re: кселоданови [re: Dimana64]  
Автор hadjiatabg (минаващ)
Публикувано10.06.07 12:44



къде мога да намеря ленено олио



Тема купуване олио Диетата на д-р Будвиг Re: кселоданови [re: hadjiatabg]  
Автор Dimana64 (оцеляла)
Публикувано10.06.07 12:54



В повечето магазинчета за диетични храни - немското е за предпочитане, защото има добавки - витамини, антиоксиданти - например - на Шишман, близо до Гурко, на Самуил - в началото на Женския пазар; българско на най-добра цена може да се намери в Пикадили - рафта за диетични храни.



Тема Re: кселоданови [re: kattt_1]  
АвторЯницa (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 09:09



Здрасти Кат,
Не съм чела другите отговори, защото съм доста натоварена. Извинявам се ако повтарям нечии отговор.
Майка ми приемаше кселода без протокол, тоест закупувахме я.
Свързах се с Рош България, те са и доставчици.
http://www.roche.bg/roche/default.aspx?page=contact
Разговярах с тях по телефона, обясних им ситуацията, и те ми я доставяха в аптеката на "търговска лига" в Дианабад. Цената е около 920 лв за опаковка 500мл.
Приема се една седмица, след това две се почива и после пак. Така че излиза повече на месец.



Тема Re: кселоданови [re: Яницa]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано11.06.07 09:18



благодаря ти яница
вече отпуснаха на мама кселода и няма да трябва да я купувам
Разкажи за майка си.Какъв е нейния случай.Как е?Как и влияе кселодата



Тема Re: кселоданови [re: vesela.bg]  
Автор kalos (смирен)
Публикувано12.06.07 15:17



Весе,не бях в България тия дни. Сега влизам за първи път във форума, видях поканата ти, но...Всъщност искам да ти благодаря за това, че си се сетила за мен.
Аз си мислех,че на тези срещи се събирате само...жени. Шегувам се,разбира се.
С удоволствие бих се видял с вас по друг такъв повод. И ще почерпя от сърце!Както и забелязала аз не влизам всеки ден, но така или иначе оставам с вас, живея с вашите тревоги и мечти и много,много искам да успеете в борбата.
Още веднъж - благодаря за поканата! Успех на всички!



Тема Re: кселоданови [re: kalos]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано12.06.07 17:26



Ми досега мъже не са се престрашили да дойдат на срещите ни. Ние хора не ядем, камо ли пък мъже


Да не забравиш, че си обещал да почерпиш следващия път!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: кселоданови [re: vesela.bg]  
Автор kalos (смирен)
Публикувано14.06.07 16:33



Аз никога не забравям. За мен ще бъде голямо удоволствие да съм сред вас !



Тема Re: кселоданови [re: kalos]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано02.07.07 17:42



днес разбрах че на мама са и отпуснали само 2курса кселода - което означава че че като изпие 2рия курс в растояние на 1сед трябва да я изследват дали и влияе добре да и напишат протокол да и го изпратят от софия да и го одобрят и да го изпратят във В Търново и от там мама да го получи.
Как ще стане това за 1сед


Общо взето от това министерство само отпускат крайно недостатачно количество лекарство да ти замажат очите и после.......................стига толкова.Нали схемата е само с една седмица почивка а ако се одължи почивката какво ще правя.То се губи ефекта.
Дали някаде мога да намеря нещо като оборотно лекарство.Т.е да го върна като го отпуснат.Просто за да избегна тромавата процедура.
Лошото е че нямам възможност да го закупя
Какво да правя от Апоз ми казват че нямат лекарства.................



Тема Re: кселоданови [re: kattt_1]  
Автор zdravetc (непознат )
Публикувано02.07.07 17:50



Не се притеснявай толкова ...прекъсване до 14 дни е допустимо..казано от лекар.не се счита за прекъсване на терапията..дано се реши проблема за 2 седмици...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.