Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: tiksina]  
Автор nikibg73 (непознат)
Публикувано17.05.10 15:12



Здравейте .Върнах се от контролните прегледи.И от сцинтиграфията всичко е ОК.Изчезнал е и остатъка от жлезата след радиойода.Докторите ме похвалиха с "много хубави резултати" .Та това е .Дано задълго ,дълго е така.



Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: nikibg73]  
Авторвиkи (Нерегистриран)
Публикувано17.05.10 17:15



Поздравления!
Много се радвам за теб.
Дай боже всекиму.



Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: виkи]  
Автор YesSunshine (непознат)
Публикувано17.05.10 21:31



Здравей Ники ! Поздравления за добрите новини !!! Радвам се за теб и семейството ти !
Много здраве и късмет.
П.П. Виж си бележките.



Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: YesSunshine]  
Автор nikibg73 (непознат)
Публикувано22.06.10 15:33



Здравей YesSunshine .Какво става с теб? Как са резултатите? Драсни няколко реда ,че те мисля постоянно.
Поздрави.



Тема Re: ЩИТОВИДНА ЖЛЕЗАнови [re: nikibg73]  
Автор ani831O (непознат )
Публикувано07.07.10 14:47



здравейте на вси4ки отдавна не съм писала но нестига време искам да се обърна най вече към SUNSHINE разбирам те напълно миличка аз преди 6 месеца се чуствах така когато ми казаха че имам рак детето ми е малко на 2 г и си мислих че няма дори да познава майка си но се отърсих от тези мисли няма да се оставя на течението ще се боря до край направи така и ти психически се успокои.обръщам се и към - tiksina аз също съм с медуларен карцином с множество разсейки в лимфните възли оперираха ме преди 6 месеца и ми назначиха химеотерапия която отказах -направих си второ мнение в софия при проф.Хаджиева заяви ни че при медуларния не се правят никакви видове терапи само оперативно насочи ни към доц.Пандев след иследвания излезе че има още разсейки които са до съната артерия преди 2 седмици се оперирах при доц.Пандев сега съм добре -3мес след тази опер.ще иследвам туморния маркер Калцитонин да видим дали има нещо-ако нещо те интересува питаи





Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: nikibg73]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано08.07.10 01:18



Здравейте! Интересува ме някой има ли представа какво се случва след премахване на щитовидната жлеза в следствие на открити ракови клетки при пациент с хипофункция и Хашимото? Нормално ли е човек с Хашимото да не пие хормон 1 месец, заради сцинтиграфията? Ще издържи ли 1 месец без хормон? Моля помогнете!



Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: lnfo]  
Авторanibel (Нерегистриран)
Публикувано12.07.10 12:17



Здравейте, предстои ми такава терапия с радиоактивен йод в ИСУЛ. Въпросът ми е ,дали някой знае със сигурност какви вещи могат да се носят там. Казаха ми , телефон може, а лаптоп? И ако да,то после взимам ли си ги,защото чух ,че дрехи и прибори се изгаряли след приключване на терапията? Интересува ме всичко по-принцип за престоя там,как минава един ден там....?Ще съм ви много благодарна,ако споделите. Това засега най-много ме вълнува ,дали ще мога да си взема лаптопа,знам , че е тъпо впредвид всичко останало,но....А после,обещавам да ви разкажа моята история.Благодаря!



Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: anibel]  
Автор nikibg73 (непознат)
Публикувано12.07.10 21:17



Здравей Аnibel.Не знам точно как стоят нещата в Исул.Аз правех радиойод терапия в Пловдив.Там можеше да си вземеш каквото пожелаеш.Няма проблем с това което си внесъл да си го вземеш.Ти си решаваш.Времето минава бавно и тягостно.Лично аз бях сам в стая и си прекарвах времето с книги, ТВ , видео , и игри и др. на лаптопа.Зависи как се подготвиш.Не е лесно, но има и много по тежки неща. Просто се иска здрава психика и умение да си убиваш времето.
Късмет и здраве ти желая.
Ако има нещо питай.



Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: lnfo]  
Авторanibel (Нерегистриран)
Публикувано13.07.10 16:24



Благодаря ти много за отговора,дано е така и тук в София както казваш,едно момиче ми каза,че говорело по тел. в торбичка и че не вярвала да може лаптоп и той в плик.... но ще видим. Сега ви давам един сайт за ваксина против рак,дадоха ми го на мен и аз на вас:

Редактирано от *jull** на 14.07.10 11:15.



Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: anibel]  
Авторmamakama98 (Нерегистриран)
Публикувано19.08.10 16:44



здравейте, откриха ми след биопсия папиларен тиреоиден карцином. излишно е да казвам колко съм шашната. на всичкото отгоре в момента финансово сме направо в ада. навсякъде, където проверих, ми искат от 500 до 3000 лв. за операцията под формата "такса избор на екип". кажете ми как да я избегна, защото или аз ще си умра, или ще ни изхвърлят на улицата, или в затвора за дългове. ще откача, а май трябва бързо да действам. извинете за битовия реализъм, знам, че за здраве пари не се пестят, но като ги нямаш... благодаря ви




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.