Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: mamakama98]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.08.10 17:19



В кой град ти трябва хирург?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: mamakama98]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано19.08.10 19:18



Добре де, мама му стара...няма ли АПОЗ и разните там организации да помогнат????

Те какво правят АПРОПО????Мисля, че точно към тях трябва да се обърнеш...това е не безобразие..а просто нямам думи...Много моля някоъ да даде телефоните на тези организации...все си мисля, че те са хората, които, могат да помогнаааат!!!!!!



Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: Buba67]  
Авторmamakama (Нерегистриран)
Публикувано22.08.10 12:07



София



Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: lnfo]  
Авторanibel (Нерегистриран)
Публикувано19.09.10 13:37



Здравейте, и аз исках да направя всичко възможно да мина само по касата-операцията,но уви!Просто е невъзможно...има разбира се и такива случаи,но тва си е живо чудо.Реших,че щом ще плащам,ще е при най-добрия.За мен и не само за мен,това е д-р Пандев, той е без да преувеличавам царя в тази област.Отношение,обяснява адски подробно,прецизност,внимание ,професионализъм, абе не мога да го нахваля!



Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: anibel]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.09.10 16:01



Браво, радвам се, че си доволна от лекаря си, това е изключително важно!


А скъпа ли излезе операцията?

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: *jull**]  
Автор nikibg73 (непознат)
Публикувано19.09.10 18:11



Здравей Аnibel.Радвам се ,че си доволна от хирурга си.Пиши и къде да го намерят нуждаещите се.Беше обещала да напишеш подробности от радиойод лечението ти.Очакваме го!
Поздрави!



Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: nikibg73]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.09.10 18:32



Ники, Гугъл е всезнаещ!

Ето ти справката:

„СЕКЦИЯ ЕНДОКРИННА ХИРУРГИЯ”
ОТДЕЛЕНИЕ ПО ЕДНОДНЕВНА ХИРУРГИЯ
УНИВЕРСИСЕТСКАТА БОЛНИЦА „ЦАРИЦА ЙОАННА”- ИСУЛ
ул. ”Бяло Море” № 8, София 1527
Началник отделение: Доц. д- р Р. Пандев ДМ

За информация: Тел: 02/ 943 22 22, GSM: 0888 401 150





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: *jull**]  
Автор Димитpин (непознат)
Публикувано20.12.10 14:42



Здравейте всички!Преди седмица на баща ми му отстраниха едно образувание в страни на шията, за което отначало казваха че е възпалена слюнчена жлеза, после флегмон а в петък като взех хистологичните изследвания в тях пишеше диференциран папиларен рак на щитовидната жлеза.За отстраненото не е ясно дали е метастазирал линфен възел или част от щитовидната жлеза.Дано правилно да обяснявам,защото и на мен не ми е много ясно всичко това.Хистолога твърди,че е папиларен рак на щитовидната жлеза.Предстои му да се яви на онко комисия и да се реши как ще протече лечението.Виждам ,че тук има хора които са се преборили с такова или подобно заболяване и са вече здрави.Може ли да ми кажете къде да прочета повече за йод терапията.Благодаря предварително



Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: Димитpин]  
Автор Димитpин (непознат)
Публикувано20.12.10 14:44



извинявам се за отклоняването от темата, но съм регистриран в доста форуми но тук нещо немога да се оправя как да дам мнение,без то да е обвързано с нечие друго





Тема Re: ТУМОР НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗАнови [re: Димитpин]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.12.10 15:37



Справил си се чудесно с темите и въпроса, само бъди търпелив, ще ти отговорят. Не са много хората с този вид рак, познавам двама, които се справят. Ще помоля да те ориентират. До тогава вземи блокчето с материал и дай да го изследват на още едно място. Преди да започнете лечение трябва да имате две хистологии /изследване на парче от образуванието/ с еднакъв резултат, за да сте сигурни в диагнозата.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.