Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: алкална фосфатазанови [re: Buba67]  
Автор panterata68 (непознат )
Публикувано14.01.09 13:58



на мен не ми е правено такова изследване,а и незнам като не съм оперирана дали трябва да си направя,някои може ли да ми каже какви са симптомите на мета в костите-4 дена минаха от 20-та ми ЛТ и имам болки в десният крак;бедрото както и ниско долу в дясно кадето ми се намира тумора.Скенера ми показа че нямам огнищни остеолитични лезий в обхванатите при прегледа костни структори.



Тема Re: алкална фосфатазанови [re: panterata68]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано14.01.09 16:39



Пантерке, не се притеснявай за болките в краката, аз имах същите болки след ЛТ, даже два три месеца след това си влачех единия крак и беше кофти, но после всичко си мина.



Тема Re: алкална фосфатазанови [re: mimozitta]  
Автор panterata68 (непознат )
Публикувано14.01.09 16:48



БЛАГОДАРЯ ТИ СЛАНЧИЦЕ!!! Голямо успокоение ми даваш,направо днес се бях стресирала,немога да се надигна от леглото от болки в краста ,корема и десния крак.Радвам се че пак си на хоризонта



Тема Re: алкална фосфатазанови [re: mimozitta]  
Автор panterata68 (непознат )
Публикувано14.01.09 16:54



мимчо,просветли ме малко-къде са тези;лични'-преди ми беше казала да ти пиша там ама нещо немога да захапя=като се рових в форума никъде не срещнах



Тема Re: алкална фосфатазанови [re: panterata68]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано14.01.09 16:55



Това са нормални болки от облъчването да знаеш, не се стряскай. Пий калций, яж кисело мляко за да не те боли толкова. За самата болка на мен ми даваха течен аналгин, но не мисля че беше най-подходящото средство за тази билка. Аз лично пиех много сокове, айранчета и ядях кисело мляко. Така ще е, после ще мине.



Тема Re: алкална фосфатазанови [re: panterata68]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано14.01.09 16:57



Пропуснах да ти кажа, че може да имаш гадене, повръщане, световъртеж, да се изнервиш, разбрах че те е хванало разтройството, което е нормално. Аз за растройство пиех Неоксид и Лактофлор за успокояване на червата. Смени си четката за зъби след терапията :) това ми го каза моята докторка Чакърова от Онкото-София.



Тема Re: алкална фосфатазанови [re: panterata68]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано14.01.09 16:58



Марш в Раздумка, докато не ни е видяла Кака Джул, че ще ни смъмри пак. Не сме в подходящата тема.Сори Джулка, заплеснах се.



Тема Re: алкална фосфатазанови [re: mimozitta]  
Автор panterata68 (непознат )
Публикувано14.01.09 17:00



ох,какво кисело мляко какви айранчета аз немога да изляза от ;КЕНЕФА' а ,към аналгина съм алергична сега се тъпча само с АУЛИН-вчера нишо ми нямаше.ама днес.........?



Тема Re: алкална фосфатазанови [re: mimozitta]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.01.09 18:17



Ей, има надежда да стане човек от теб - започна да се самодисциплинираш!
Само какво е това свойско "кака"?... Да не сме от една махала или родА!
Хайде, де!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: алкална фосфатаза [re: panterata68]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.01.09 18:24



Става въпрос за опциите (сините правоъгълни бутончета) в горния край на всяка страница, на която пишеш или четеш. Между тях има един надпис "Отави бележка". Отваряш, го, попълваш задължителните прозорчета и после пишеш писъмцето си. Можеш да го правиш само до регистрирани потребители.

Другият начин е да натиснеш върху ника на човека, до когото искаш да пишеш (само регистриран!) и се появява неговият "профил". Долу вляво има едно пликче за писмо. Натискаш го, отваря ти се страницата за писма и действаш по описания по-горе начин.

Ако има нещо неясно, питай!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.