Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: алкална фосфатазанови [re: *jull**]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано14.01.09 20:43



Джулка Джулкаааа, така както съм тръгнала да се самодисциплинирам, ще ти изтине мястото на модератор да знаеш.





Тема Re: алкална фосфатазанови [re: mimozitta]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.01.09 21:21



Мислиш ли, че ми е много топло? Веднага ти го отстъпвам!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: алкална фосфатазанови [re: *jull**]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано14.01.09 21:42



Тц, не искам. Мноооого ти благодаря за идеята но за твое съжаление си направих малка шега.





Тема Re: алкална фосфатазанови [re: mimozitta]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.01.09 21:53



Внимавай, понякога малките шеги скъпо се заплащат!



"Совите не са това, което са..."

Тема алкална фосфотазанови [re: galizak]  
Авторrehabili (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 22:11



днес ходих при онколога си и ме пращапоне още в 2 лаборатории да направя алкалната фосфатаза и тогава ако е висока се насочваме към сцинтиграфа.никой не споделя ,дали е имал покачване само на алкалната фосфатаза и от къде е бил проблема му.



Тема Re: алкална фосфотазанови [re: rehabili]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.01.09 22:52



Може би в момента няма никой с този проблем. Ще ти стискаме палци и ще очакваме да пишеш -
тук, както виждаш, всяка информация е изключително ценна!

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: алкална фосфотазанови [re: rehabili]  
Автор emily999 (колежка)
Публикувано15.01.09 00:13



аз познавам една жена с рак на гърда на която алкалната фосфатаза се беше повишила по време на лъчето пратихая на сцинтиграфия нищо нямаше,продължи с химиото и после се оказа че има мета в белия дроб след още химио сега всичко се изчисти. Бъди настоятелен с твоята лекуваща онколожка,ако си мълчиш и не се интересуваш никой няма да ти обърне внимание.Упорито си разрешавай проблема.Желая ти успех и споко.



Тема алкална фосфатазанови [re: galizak]  
Авторrehabili (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 09:54



е да,но при мен терапията свърши преди 1,5г.,а като си на терапия това е показател който се следи,защото се покачва +това онколога ми заяви,че това не е съвсем в неговата компетенция.за това изследване разбрах,че е важно от вас приятели и сама си го направих.



Тема Re: алкална фосфатазанови [re: rehabili]  
Авторrehabili (Нерегистриран)
Публикувано19.01.09 11:56



здравейте приятели!повторих си изследванията в 2 лаборатории/алкална фосфатаза/.за съжаление са пак високи /380 при норма280 и325 при норма 170/.преди 10 дни ми бяха 480 при норма 170.Сега са спаднали малко,но са доста повишени.На някой случвало ли му се е това?при артрозни заболявания покачват ли се или от нещо по-безобидно?



Тема Re: алкална фосфатаза [re: rehabili]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.01.09 14:32



На този въпрос най-добре ще ти отговори MD.
Задай го във "Въпроси към лекарите"!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.