Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: СЦИНТИГРАФИЯ НА КОСТИТЕ - новите апаратинови [re: marggoto]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано12.10.10 21:08



благодаря за подкрепата!чакаме...



Тема Re: СЦИНТИГРАФИЯ НА КОСТИТЕ - новите апаратинови [re: leonidas22]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано14.10.10 19:10



ураааааааа!всичко е в норма!не знам и тука ли така правят сцинтиграфията от главата до петите и ако има някъде съмнение,назначават допълнителни изследвания на тази част?!



Тема Re: СЦИНТИГРАФИЯ НА КОСТИТЕ - новите апаратинови [re: leonidas22]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.10.10 20:01



Поздравления и целувки!


Ама я да се похвалиш и в "Добрата новина"!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: СЦИНТИГРАФИЯ НА КОСТИТЕ - новите апаратинови [re: leonidas22]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано15.10.10 13:23



leonidas браво, поздравления за чудестните резултати





Тема Re: СЦИНТИГРАФИЯ НА КОСТИТЕ - новите апаратинови [re: *jull**]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано15.10.10 15:06



с огромно удоволствие!само,че още имаме контроли на 25-и,всички ехографии и мамографията,тогава ще се хваля много,Господ да е с нас!!!



Тема сцинтиграфиянови [re: nelly_83]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано26.10.10 00:59



Здравейте, къде на четвърти километър в София правят сцинтиграфия? Имате ли координати? Отзиви за там? Има ли значение къде ще се направи в София, препоръки?



Тема Re: сцинтиграфиянови [re: ggs]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано26.10.10 08:41



За четвърти километър чувам за първи път. Да не би да става дума за онкологичния диспансер в Младост. Обикновено правим сцинтиграфии там или СБАЛО /онкологична болница в Дървеница/. Скоро рових в сайта на Токуда и видях, че и те имат апарат. Някой правил ли е там?
А и от вчера имам информация, че няма изотоп. Днес ще разнищя нещата.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: сцинтиграфиянови [re: Buba67]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано26.10.10 10:47



Не бубе, специално попитах. Аз днес бях в диспансера в младост и ми дадоха телефон да звънна на 8-ми, тогава ще кажат кога ще може да се запиша.
За четвърти километър ми каза лекарка от ИСУЛ, днес ще я питам какво точно е там за да мога да търся координати.



Тема Re: сцинтиграфиянови [re: ggs]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано26.10.10 11:10



Ясно, питай и дай информация. Хубаво е да имаме още варианти.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 26.10.10 11:11.



Тема Re: сцинтиграфиянови [re: Buba67]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано26.10.10 13:25



Питах, това всъщност е СБАЛНП "Св. Наум", така известна като "психиятрията на 4-ти километър"


Ето линк , телефона на сцинтиграфията там е 02/ 9702154 . Днес се записах за 04 -ти Ноември, казаха че същият ден дават резултата.
Както вече писах в Диспансера ми казаха да звънна на 8-ми да ми кажат кога ще имат "график", че сега нямат.
Иска ми се ако някой има информация да каже има ли разлика между различните апарати или ти ако можеш да провериш Бубе?

Редактирано от ggs на 26.10.10 13:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.