Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:48 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: СЦИНТИГРАФИЯ НА КОСТИТЕ - новите апаратинови [re: svetlana]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано02.08.10 15:12



Здравейте т.к и аз съм в същото положение относно баща ми...На кратко на 59 год. е по повод хидроцеле го оперират и му откриват рак на простатата с метастази в костите, сега ще му правят химиотерапия и ...не знам какво още ...меко казано съм шок ..прав здрав не се оплаквал от нищо...и...сега едвали му остава много.Моля Ви някой ако може с някака информация да ми помогне ..незнам.Какво мислите за интегративната медицина...Благодяря Ви предварително



Тема Re: СЦИНТИГРАФИЯ НА КОСТИТЕ - новите апаратинови [re: Kpacи]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.08.10 16:26



Нормално е да сте в шок. Никой не мисли, че може да се случи нещо такова. Не бързайте с прогнози и реплики, че едва ли му остава много, а се съсредоточете върху лечението. Добавете и алтернативи. Ето тук са темите за рак на простатата.


Започнете да пишете в една от темите и да споделяте как вървят нещата, а ние ще помагаме с опит и съвети.
Справочника на темите е пълен с информация от хора, които са споделили своя опит.

Ако изпитвате трудност в ориентирането на клуба, само дайте знак. Ще помагаме винаги както и колкото можем.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: СЦИНТИГРАФИЯ НА КОСТИТЕ - новите апаратинови [re: Buba67]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано02.08.10 20:15



Благодаря ти Буба за информацията,наистина много информация .Незнам някъде във форума може би има мнения относно интегративната медицина но не съм много на ясно къде да търся така че ако някой има поглед върху това лечение моля ви пишете.Благодаря ви.



Тема Re: СЦИНТИГРАФИЯ НА КОСТИТЕ - новите апаратинови [re: Kpacи]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.08.10 21:05



Ето теми за интегративна медицина.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: СЦИНТИГРАФИЯ НА КОСТИТЕ - новите апаратинови [re: Kpacи]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.08.10 23:18



Инфармацията може да намираш и чрез търсачката на Дир-а горе на всяка страница на Клуба.
Пишеш ключова дума или израз и инфото излиза!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: СЦИНТИГРАФИЯ НА КОСТИТЕ - новите апаратинови [re: *jull**]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано07.10.10 15:30



след сцинтиграфията четох,че трябва да се пие много сокове,да се ядат много салати,а друго може да се яде или само това през 24 часа?



Тема Re: СЦИНТИГРАФИЯ НА КОСТИТЕ - новите апаратинови [re: leonidas22]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.10.10 16:15



Може да се яде и друго, просто с много сокове /течности/ и салати се изхвърля бързо радиоактивния изотоп. Задължително в менюто червено вино и зелева салата, към тях гарнитура по желание.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: СЦИНТИГРАФИЯ НА КОСТИТЕ - новите апаратинови [re: Buba67]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано07.10.10 19:35



благодаря ти за бърз отговор.За сега са казали на щерка,че се чака около 3-4 часа преди това,никъде не съм срещала таково време.Ще напиша,след като мине всичко.Стискайте палци в понеделник,на 11 октомври.



Тема Re: СЦИНТИГРАФИЯ НА КОСТИТЕ - новите апаратинови [re: leonidas22]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано11.10.10 21:12



за сега мога да напиша,как е минало всичко.След вкаран изотоп 3 часа и половина е седяла в стая без прозорци,само с вода и тоалетната.После 20 минути самото сканиране и резултат...на 14-и!така че пак е чакане и притеснение!



Тема Re: СЦИНТИГРАФИЯ НА КОСТИТЕ - новите апаратинови [re: leonidas22]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано11.10.10 22:28



Бъди силна с теб сме !






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.