Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:30 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: Вдигнах левкоцитите!!!нови [re: Beatrisia]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 19:20



Беа, добре дошла в клуба

, Разкажи ако искаш повече за себе си..Ако не ти се говори...няма проблем, остани при нас и пиши за всичко, което научиш, и си изпитала с болестта..и с други неща



Тема Re: Вдигнах левкоцитите!!!нови [re: здp1]  
Автор Бea (усмихнат)
Публикувано09.08.06 21:04



Благодаря Здр1.

Ще бъда винаги с Вас, духа за борба,който имам го получих от хора като Вас,сблъскали се с тази диагноза, готови да се борят до края.Бях доста отчаяна,когато прочетох в досието си "неблагоприятни прогностични фактори",но по време на лъчетерапията срещнах и се заформи групичката "приятел със същата нужда се познава"така си я кръстих аз.и продължавам в същия дух:лъче,химио,следва хормонално лечение с историческия Золадех ..Що увъртания имаше за него,докато ми го изпишатвсе пак сме си БГ,ама стана,.Желая на всички да получат нужното лекарство.!!!!



Тема Re: за Беанови [re: здp1]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 21:07



Привет и от мен!





Тема Re: за Беанови [re: jull]  
Автор Бea (усмихнат)
Публикувано09.08.06 21:26



Благодаря,Jull!

Приготвила съм тенджерата за тоя раксъс зелена салата и 50 гроздовамай трябва да ходя в кулинарната тема,че едни рецепти се въртят в главата ми.



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: Джeйн]  
Автор Бea (усмихнат)
Публикувано09.08.06 21:57



Сега прочетох за тоя Херцептин,защото се ровя на тема хормонотерапия,при мен това следва както споменах,ама като гледам май не ме "бръснат" много защото съм с HER2(+++) ,а ще ме лекуват със Золадех,имам ли повод за притеснение? Моля за съвет!!! Ето за това казвам,че лекарите не ме информират, за да не задавам неудобни за тях въпроси и да не искам скъпоструващи лекарства.Тук научавам много повече.



Нема начин ,да нема начин !-както казва Веси.

Редактирано от Бea на 09.08.06 22:15.



Тема Re: за Беанови [re: Бea]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 09:08



Давай, миличка, че кулинарната тема съвсем залиня! Радвам се на чувството ти за хумор - кой беше казал, че смехът ще спаси света!...





Тема Re: афти след химиотерапиянови [re: jull]  
Авторgal55 (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 09:52



Приятели,понеже се опитах да отворя нова тема и не успях,реших да Ви питам в тази.Знаете ли ефикасно средство при афти в устната кухина след химиотерапия?Благодаря предварително.



Тема Re: афти след химиотерапиянови [re: gal55]  
Автор Бea (усмихнат)
Публикувано10.08.06 11:19



Пробвай с "indecstol" взех си го от аптеката,мажеш,горчивичко ,ама олеква и май е доста слаб организъма,трябва силна храничка,





Тема Re: афти след химиотерапиянови [re: gal55]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 12:23



Здравейте и от мен! Жабури се с натанал. първия път е много гадно и боли, ама минават страшно бързо. Аз бях така преди три или 4 химии , не помня точно. Страшно помага.



Тема Re: афти след химиотерапиянови [re: cиcи]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 11:33



О,о Сиси ти пак се появи..Що не се включваш, надявам се да си добре...На село ли беше






Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.