Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: BилиMили]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 12:07



Вили, колко време ще чакам за добрата ти новина?! Хайде, че кутията много време остана непопълнена...

А между впрочем, да не си "отвъртяла" нещичко с лимонче и лед?! Че май му е време... А "облаче" опитвала ли си? Обаче това ще го разискваме в кутията "СВИНСКО-ВИНСКО", че не бива да я оставяме и нея да залинее...



Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: BилиMили]  
АвторKAT (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 13:08



въпроса ми беше мн тъп , чак ме е срам че не съм доогледала.И аз не знам как го измислих, но се радвам че поне съм те развеселила!



Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: KAT]  
Автор BилиMили (надявам се)
Публикувано07.08.06 13:29



Кат,аз съм ти благодарна за мига ,който ми подари на мен и децата.Джул,нищо не съм отвъртяла,още не излизам.Тук в провинцията и на кафе неможеш да седнеш.Децата все искат да отидем на пица или някаде,но нали съм в черно ме гледат като извънземна.И понеже съм млада явно много правя впечатление.Но да си призная в къщи си позволявам водка.В повечето случай когато ми е мъчно като направя няколко отверки и си става цял ремонт.Само да нямаше това утре.Много ми е зле на другия ден.Каде е тая кутия,че нещо не виждам ,а още не съм пила.Питам се така както се шегуваме,какво ли ще си помислят болните за нас.Вече се наслушах на приказки от типа "ето я на кафето,прежали го " и други подоби.Неискам да ги нараня.Моят съпруг беше с огромно сърце и с невероятно чуство за хумор.За 17 години брак/ожених се на 19/мисля че го познавам добре и той не би искал да ходя с черно.Обожаваше да съм нагласена,а аз съм много суетна и го правех.Обичаше да се шегува със всичко и мисля,че би се радвал че на моменти отпускам душицата си,но другите не го знаят и виждат всичко изкривено през тяхните очи.Дано някой не се засегне от нашите шеги,защото аз неискам да спираме.искам да има тази кутия Свинско-винско.За 17 години винаги той панираше кашкавал и го правеше невероятно.Така и не ми каза рецептата си.Беше тайна.Снощи опитах и само ако знаете какви локуми разтегах.После пък другия изгоря.С една дума ако съм готвачка и правя паниран кашкавал ще умра от глад.Надявам се в новата кутия и такива неща да се питаме ,както и такива мъжки,като как да си оправя крана в банята.тука влизат и мъже и могат да ни бъдат полезни.Вие какво мислите?



Тема Re: Вдигнах левкоцитите!!!нови [re: BилиMили]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано07.08.06 14:05



Хора, вдигнах ги....днес са 5,7 и утре съм на 6-то последно вливане.
Една клизма вчера и два дни увеличих натанала - хубава патешка супа, пилешки дробчета, пържоли снощи и разбира се всичко полято с мелнишко червено вино и ...... ето резултата.


Иначе пия още:
3 х 5 табл. бирена мая
3 х 3 табл. фолиева киселина
3 х 3 табл. герисан
2 х 1 капс. суха гъба шитаке /няма ги в България/
капките от касис /и тях ги няма тук/
3 х 3 суп. лъж. натанал / досега го пиех 2 пъти дневно/
накиснати във вода стафиди.
Това е, което вземам в момента.
За клизмите Вили - не ме интересуват предпочитанията на мъжете, който иска - да се цапа в тая област, аз правя клизмите само инцидентно и от зор, не за удоволствие То това е друга тема...май ще трябва да отворя такава за секса или нещо подобно....но се опасявам, че ще почнат да влизат хора, дето не са за тук и са с други намерения, та ще се въздържа засега....

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Вдигнах левкоцитите!!!нови [re: vesela.bg]  
Авторkaт (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 14:24



кажи от къде купуваш шитаке - колко струва и мога ли и аз да поръчам



Тема Re: Вдигнах левкоцитите!!!нови [re: kaт]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано07.08.06 14:34



От Франция мила, донасят ми го и е бая скъпо - 20 капсули за около 40 евро.

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Вдигнах левкоцитите!!!нови [re: vesela.bg]  
Автор vess8 (непознат )
Публикувано07.08.06 17:44



Весе,може би задавам въпрос не където му е мястото,но не виждам къде другаде,затова питам директно теб. С какво направление от личен лекар се отива при гинеколозите в онкологията? Направление просто за за гинеколог,или за онколог?На майка ми взехме за онколог директно.Сега става въпрос за мен.



Тема Re: Вдигнах левкоцитите!!!нови [re: vess8]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано07.08.06 19:06



Ако си с откологично заболяване си ходиш в онкологията или диспансера. Но ако е за теб - личната ти лекарка ти дава талон за гинеколог, той ти прави преглед и цитонамазка и т.н. Ти за какво искаш да ходиш там? Освен като отидеш с майка си, да попиташ дали ще те прегледа ..... Не си втълпявай разни работи сато четеш тук


Оттук нататък 1 седмица не чакай отговор от мен. Утре съм на вливане, та чак другия понеделник. Домашния ми компютър не работи....

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Вдигнах левкоцитите!!!нови [re: vesela.bg]  
Автор vess8 (непознат )
Публикувано07.08.06 22:38



УСПЕХ И СТИСКАМ ПАЛЦИ.СИГУРНО НЯМА ДА ГО ПРОЧЕТЕШ,НО НИЕ СМЕ С ТЕБ!НЕ СИ ВТЪЛПЯВАМ,ЧЕТЕЙКИ ТУК.ПРОСТО СИ ОТГЛЕЖДАМ ОТ 6 ГОД.. КИСТИ -1 НА ЛЕВИЯ ЯЙЧНИК И НА ГЪРДИТЕ НЯКОЛКО.НЕ СЪМ ГИ ПРОВЕРЯВАЛА ПОВЕЧЕ ОТ ГОДИНА. ТА МИСЛЕХ ,АКО ПРИЕМАТ ОНЕЗИ ГИНЕКОЛОЗИ-ДА МЕ ВИДЯТ ДОКАТА ЧАКАМ МАЙКА МИ.



Тема Re: Вдигнах левкоцитите!!!нови [re: vess8]  
Автор Beatrisia (непознат )
Публикувано09.08.06 18:38



И аз стискам палци на Веси

,отдавна надниквам в стаята на Весела и вече се чувствам като нейна сестричка,въпреки,че съм била инкогнито,но ето ,че вече се пристраших и все по често имам желание да драсна няколко реда,тук се чувствам добре сред Вас,и вече мога да почерпя,защото на 1-ви минах шестото вливане и сега се надявам всичко да е ок.Както и на всички Вас желая същото.Левкоцитите ги вдигах със сурови бадеми и орехи,че месо много не обичам,до скоро.




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.