Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:13 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Тоя виц го знам...нови [re: kaт]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано04.08.06 17:46



Правих две миналия път и левкоцитите ги вдигнах....
Сега добре че ме подсещаш - събота и неделя наред с яденето да правя и клизми....

Целта оправдава средствата...ще се прежаля и тоя път в името на каузата

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Тоя виц го знам...нови [re: nani_na]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 17:49



Весела, червено вино и клизми!... Язък за виното!!!





Тема Re: Червено вино и.....нови [re: jull]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано04.08.06 17:55



Червено вино и клизми - еее е вярно, че не звучи аристократично, ама да ме прощават всички, но в една война - всичко е позволено. Така че квото се сетя, всичко правя, етикета в случая ще почака

Бе що никой не говори за секса? Намерете по интернет някоя теория, че вдига левкоцитите - вие да видите тогава кон боб яде ли?!

Нема начин да нема начин!

Тема Водка "отверка"нови [re: BилиMили]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 17:57



Вилинце, каква е тая водка "отверка" /много съм загубена!/. И аз обичам водчица и най-вече доматения сок към нея - мога да изпия литри /от сока, де!/. А сега в горещото - ледена мастичка с тараторче...


Весе, дали да не отвориш още една кутия /не бира!/ от рода на "ВКУСНИ ДОБАВКИ" или "И НИЕ СМЕ ХОРА"...



Тема Re: Водка "отверка"нови [re: jull]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано04.08.06 18:00



Ами нали тук пишем тия тлупости за да се разсейваме - ама не е лоша идея. Току що в ".....панкреаса" написах рецепта на ЗДр как се приготвя "Дроб по селски"



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Водка "отверка"нови [re: vesela.bg]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 19:43



Браво, Весе, СВИНСКО-ВИНСКО ми допада! Усещам как постепенно ще нароим "подклубчета"/как звучи!/, в които ще могат да се пишат най-различни човешки неща, като между роднини!

Така де, та ние сме почти такива! Така, надявам се, ще влизат по-често и Вили Мили, и Тайно цветенце, и Вириат... Имам идеи и за други подклубчета, но като се "върнеш" в Интернета, тогава. А сега - приятно прекарване в ... ливанския ли беше? Дано не те "прекарат" на сух режим, защото нали знаеш в Ливан...



Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: vesela.bg]  
Автор vess8 (непознат )
Публикувано06.08.06 10:30



Здрасти Весе,
не съм писала скоро.Но по повод лвкоцитите,ако мога да съм ти полезна.Майка ми ги задържа на 5/при 4 вливания вече/.За мое учудване преди 3 дни пък се оказаха 8.Аз сега се притеснявам,че се качват...Но мога да ти кажа какво и давам.Когато не и се гади пие
1.отвара от кръвен здравец/ иначе герисан 3 пъти на ден/.
2.Олисалвин -акула,
3.АВемар/цял месец, по препоръка на една болна от рак на гърдата,която сподели,че много по-лесно понася химиотерапята с него/
4.НАТАНАЛ -3 пъти по 3 супени лъжици
5. сок от цвекло и моркови и грепфрути
6. стафиди по следната рецепта/някъде я четох/
-накисва се половин водна чаша стафиди вечерта/допълва се догоре с вода/
-на сутринта водата се изпива ,а стафидите се изяждат по малко през целия ден/
7.Байкалски шлемник/останал от една моя прятелка/
мисля си ,че той или стафидите може би са причината за качването на левкоцитите на 8,защото тях прибавихме последно,а с другите неща ги поддържахме на 5.
Дано съм ти полезна с тази информация
"Нема начин да нема начин"





Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: vess8]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано06.08.06 10:56



Весс8, каква химия прави майка ти...Ако има поддържаща терапия с дексаметазон, от него се вдигат левкоцитите....Да не се притесняваш..Пък и 8 е в референтни граници..това е организъм..знаеш ли от какво може да е...но не е повод за притеснение,така че споко!



Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: zdr1]  
Автор vess8 (непознат )
Публикувано06.08.06 11:06



майка ми е с рак на белия дроб-вливат и гемзар и цисплатин + авастин/евентуално/...още ен знаем със сигурност за него.
Благодаря за успокоителните думи:)



Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: vess8]  
Автор BилиMили (надявам се)
Публикувано07.08.06 11:41



Не се бях смяла с глас и то сама месеци.това с бременноста направо ме разби.Прочетох го на децата и те се смяха.Може да е глупаво за вас,но това много ме развесели,а сега почти не ми се случва.Относно отверката.Това си е водка без значение каква и се разрежда с натурален сок 50/50.Често нямам такъв сок и го пия с фрути или друга газирана напитка.Много е пивка и понякога неможеш да се осетиш колко си обърнал.Тинейджърите му викат отверка и аз като либерален директор в гимназия ги имитирам.Пие се с шайба лимон и лед .Една приятелка опита дето непиеше водка и все повтаряше"Пия го не защото обичам водката,а заради лимончетата".Най-хубавото е че когато се напиеш можеш да преброиш лимончетата и да разбереш колко си изпил.Имам и една хубава новина и ще я споделя в кутията. Весе внимавай с клизмите може да свикнеш,а съм чувала че това е мечтата на всеки мъж.Шегувам се разбира се.Стискам палци всичко да мине добре и скоро да си налиния.




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.