Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема билки от Димитър Куцаров  
Автор eva_miracle (непознат )
Публикувано31.05.06 18:00



Препоръчаха ми да се обърна за билки към Димитър Куцаров от село Каменар Бургаско. Казват, че много помагал. Някой да е ходил при него?Имате ли впечатления?

Благодаря!



Тема Re: билки от Димитър Куцаровнови [re: eva_miracle]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано31.05.06 18:16



Слънце, кажи най-напред за каква диагноза става въпрос, къде и как е лекуван, какво е сегашното състояние на болния - после задавай такива теми-въпроси. Как да ти отговоря адекватно, като не знам за какво става въпрос.
Поне аз не видях да си написала нещо по-подробно

Нема начин да нема начин!


Тема Re: билки от Димитър Куцаровнови [re: vesela.bg]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 19:38



struva si da otidesh pri nego, az bqh, i mnogo, ama mngo suzalqvam che ne go poslushah, togava predi 2 godini...



Тема Re: билки от Димитър Куцаровнови [re: eva_miracle]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 14:55



Не си прави труда да ходиш, той направо е смахнат. Ние сме от Бургас и водихме майка ми при него миналата година. Нищо точно не каза и това което и даде имам съмнения че не е нещо специално. Баща ми разпита за него и научи доста неприятни неща как събирал треви, как слагал сено и т.н. Има си няколко "рекламни агенти" в селото които дебнат дошлите и любезно ги упътват, а после си пийват заедно. При нас на морето е така, всеки печели от каквото може.



Тема Re: билки от Димитър Куцаровнови [re: Ивo]  
Автор eva_miracle (непознат )
Публикувано02.06.06 19:18



Благодаря на всички, които отговориха!

Естествено и аз като един човек, който търси спасение проверявам всякакви възможности за баща си.
За съжаление той не може да пътува до Бургас и ще трябва да изпратя снимка, до един мой познат, който ще отиде.
Разказаха ми също, че билкаря бил много лош по характер и неучтив. Кой знае трябва да реша какво да направя.

Вече какво ли не опитахме. Както всички тук!



Тема Re: билки от Димитър Куцаровнови [re: eva_miracle]  
Авторddjjoni (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 19:54



здравейте!аз за първи път се опитвам да пиша и не зная дали е правилно това което правя.не зная как се кореспондира с хората от клуба на раково болните.мога да кажа за посещението на моя съпруг преди години в едно бургаско село ,но не зная дали е същото.дадоха билки за свекър ми,но ми се струва че е шаманска история.



Тема Re: билки от Димитър Куцаров за Веселанови [re: vesela.bg]  
Автор eva_miracle (непознат )
Публикувано03.06.06 17:05



Vesela, баща ми е с рак на панкреаса. Откриха го преди година и половина. Опериран е преди 1г. Правихме химиотерапия и сега пак искаме да започнем, но му е нисък хемоглобина.
Болестта се развива има асцит, метастази в черния дроб.Още се държи, но много отслабна и не можем да възстановим и един грам. Въпреки многото усилия и добри хранителни добавки.

Ще ти бъда благодарна, ако ме посъветваш!



Тема Re: Vesela,билки от Димитър Куцаровнови [re: eva_miracle]  
Автор eva_miracle (непознат )
Публикувано03.06.06 18:14



Vesela, баща ми е с рак на панкреаса. Откриха го преди година и половина. Опериран е преди 1г. Правихме химиотерапия и сега пак искаме да започнем, но му е нисък хемоглобина.
Болестта се развива има асцит, метастази в черния дроб.Още се държи, но много отслабна и не можем да възстановим и един грам. Въпреки многото усилия и добри хранителни добавки.

Ще ти бъда благодарна, ако ме посъветваш!



Тема Re: Vesela,билки от Димитър Куцаровнови [re: eva_miracle]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано04.06.06 17:51



http://www.deodan.com/

Тук доста се писа за Деодан. Прегледай форума и сайта, който ти изпращам. Доста хора го пият и са доволни. Аз засега успявам да поддържам в норма тези показатели с бирена мая, герисан, натанал, цвекло, сурови ядки, ям и месо. Ако видя че ми падат много показателите и не мога да ги овладея - ще използвам Деодан. Не ти препоръчвам да опитваш с моите средства - той е много изтощен и ще му трябва много време да се възстанови. Затова ти препоръчвам Деодан. Билки - не мисля че ще имат ефект при него. Нашият организъм е отровен от химията и много трудно би реагирал на билки - те са слаби средства и резултатите идват след месеци и години употреба.
А при вас случаят е спешен - вдигане на показателите, за да започнете терапия. Затова ти препоръчвам Деодан - защото при него ефекта е по-бърз.
Разбира се, това е лично мое мнение.
Успех мила и ни пиши! И не забравяй - позитивно мислене и много вяра!



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Vesela,билки от Димитър Куцаровнови [re: vesela.bg]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано04.06.06 20:16



Да, Деодан е много добро средство, когато д-р Иван Богданов го е открил, е бил регистриран като лекарство срещу рак. Сега, при пререгистрацията е регистриран като хранителна добавка, защото режимът за регистрация и изискванията са по-леки. ТАка ми обясни синът на д-р Иван Богданов - д-р Асен Богданов.
Наистина, мисля че си струва да се използва Деодан, само дето е много скъп : месечно трябва да си приготвите 300лв. Днваната доза - две прахчета, струва 10лв. А трябва да се пие смесеци, че дори и години, за да има трайни резултати.



Тема Re: билки от Димитър Куцаровнови [re: eva_miracle]  
Авторkpacи (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 20:31



Да ходих, пих само, че не целия набор който ми даде. Не знам дали помагат, не мога да преценя. Може би трябва да вярваш, а аз не му повярвах. Той каза неща за които медицината е на друго мнение. Все още вярвам по-силно в медицината.



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: eva_miracle]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано09.08.08 18:26



Хей, Beblinka, знаех си, че ще намериш верния път!
Сигурно си изчела всички мнения относно този билкар, но искам и аз да ти споделя нещо. Имам познат, на когото преди близо три години установиха рецидив. Той направи няколко химии, но след това се отказа , защото му казаха, че е безнадеждно и просто няма смисъл. Той загърби всички лекарски пророчества и оттогава до сега пие билките на бай Димитър и се чувства сравнително добре. При положение, че моето момченце си отиде само 6 месеца след рецидив от същата диагноза, а този мъж е жив и в относително добро разположение на духа, значи билките са му помогнали. Знаеш- всеки човек е една Вселена и при всеки е различно.
Дерзай смело напред и пиши по-често.

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове


Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: nelgina]  
Автор beblinka (новак)
Публикувано11.08.08 11:50



Здравей слънце,
Доста написах в темата за рака на дебелото черво за бай Димитър. Не знам как стигнах до него.... Господ ме заведе там....
Знаеш ли как стана.... Едни приятели ми се обаждат един ден и ми викат абе знаеш ли че в едно село Бургаско има един билкар който лекува рак... чуваме много хубави неща за него и ако искаш ще ти вземем билки пък да видим какво ще стане.... Взеха ми билки аз както винаги голяма скептичка.... Ще умирам и тва е.... Почнах да ги пия а те чудеса излизат от мен.... Направо се изумих.... но след 2 седмици направих много тежка стомашна криза и открих че е от билките... скъсах се от повръщане, стомаха ми направо конвулсираше... и какво да правя една неделя та при него... закъснях с 10 минути ( той приемал до 13:00 ч., а аз имах неблагоразумието да отида в 13:10), навика ме, но все пак ме прие.... влязах в една стайчка, бутна майка ми да седне от дясната ми страна и почна да ме гледа в очите.... мърдаха много бързо на ляво, на дясно и по едно време зениците му станаха като на котка... направо ми изкара акъла.... Усмихна се после и ми вика:" Месец и половина ти остава и риташ камбаната. Така че момиче или ме слушаш или си заминаваш, Яко си опънала канапа... Ако си пиеш билките след 3 месеца ще си здрава и да ми донесеш една бутилка вино да се откупиш..... Ти, вика, не струваш толкова но все пак ми донеси да те купя от дявола... Ей го на, до тебе е седнал и те чака...." Даде ми нови билки за стомаха, почнах да ги пия и ми мина.... в една от книгите за Баба Ванга много хубаво е описан, но там е бай Димитър от село Кошарица.... той живял преди това там, но е един и същ човек...
не знам до колко трябва да му вярвам или не вярвам но той ми е последната надежда.... Колкото и да се държа винаги идва един момент в който всеки си ляга вечер и се замисля дали ще се събуди... особенно ако си лягаш сам с 4 възглавници

ле леееее ама мога да почна като оплаквачка на час.... ха, професионалистка ли съм или не......
Единственото в което съм 100 % сигурна е че няма да се дам и ще се боря до последния ми ден... пък да видим кой кого... аз или рака....
цункам те



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: beblinka]  
Автор beblinka (новак)
Публикувано11.08.08 16:42



Момичетаааааааа,

маркера ми CA 125 от 360 е паднал на 155, а не пия нищо друго освен билките на бай Димитър. И химио не правя. Ле лееееееее не знам какво да си мисля......

. Дай Боже всеки му......
Цункам всички



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: beblinka]  
Автор *jull** (())
Публикувано11.08.08 17:53



Страхотна новина, миличка! Силно те прегръщам!
Да знаеш, че и бойният ти дух помага на билките!
Браво, браво на теб!





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: *jull**]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано11.08.08 18:17



Браво, Таня!
Давай все така - намаляй маркера още и само напред!





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: gali4]  
Автор456 (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 08:50



тои има ли телефон,да не бием пат напразно.как да го намерим



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: 456]  
Автор beblinka (новак)
Публикувано12.08.08 09:18



Ами той има телефон, но аз го нямам. А и телефон работа не върши. Виж определено не ми харесва думичката "напразно". Нищо не е напразно щом е за здраве. Приема мисля всеки ден до към 13:00-14:00ч, но най-добре е да се отиде събота или неделя до 13:00ч. Тогава те преглежда и с очи и може да каже и диагноза. А самото село се намира малко преди Поморие. Има табелка и се отбива в дясно на около 5-6 км е. Това е посока Бургас.
Успех



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: beblinka]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано12.08.08 12:00



Думи нямам да изразя колко се зарадвах, като прочетох добрата вест!


Да не се отпуснеш сега!
Ида знаеш, че чакам още супер новини около теб!!!!!!

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: 456]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.08.08 12:03



Имам телефона му. Дай ми имейл или се регистрирай, за да ти го пратя.





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: *jull**]  
Автор nelke (непознат )
Публикувано12.08.08 14:33



току-що се регистрирах специално за да ми пратите по мейла тел. на Д.Куцаров - kolarova@elstomana.com - благодаря ви



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: nelke]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.08.08 14:37



Изпратих телефонния номер на Лични ("Бележки").





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: nelke]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 14:41



Здравей Джул би ли ми изпратила и на мен телефона на Димитър Куцаров.
Мейла ми е krasisis@abv.bg
Благодаря предварително



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: пиceтo]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано12.08.08 14:50



Джул, напиши го тук този телефон



Нема начин да нема начин!


Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.08.08 00:03



Телефонът на Димитър Куцаров е : 059 68 34 60

УСПЕХ!





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: *jull**]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 10:40



Благодаря ти Джул , бъди жива и здрава!



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: пиceтo]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.08.08 11:18



И не забравяй да споделиш тук впечатленията си!
Дай Боже да са хубави! Успех, миличка!



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: nelke]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 12:42



На всяка цена ще пиша когото имам резултат. Вече се обърквам в информацията за билки, добавки и алтернативни лечения. Четох много но никаде не срещнах отзиви да хран. добавки на "Аква сорс"- става дума за "Зелена енергия" , "Алое фреш" и "Суперантиоксидант". Скъпички са но мисля да ги поръчаме. Те са клетъчни храни и информацията е добра за тях. Дано не е поредната измама. Все пак ако някой има отзиви за тях моля да сподели.
Поздрави на всички





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: *jull**]  
Автор beblinka (новак)
Публикувано13.08.08 13:55



А дааааааааа.... Джул е много права.... чакам ме обратна връзка.....
Ох дай боже да помогне на колкото се може повече хора



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: пиceтo]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.08.08 14:04



Вярно е, че за продуктите на "Аква сорс" е писано малко:



От една страна цените спират хората, от друга - прекалената реклама и нахални дистрибутори, които с агресията си те отказват още преди да си посегнал към продуктите им.

Разбира се, опитайте, щом сте решили и тъкмо ще споделяш тук резултатите. Ето например, благодарение на Беблинка, бай Димитър от Каменар е на път да получи реабилитация! Ами, дай Боже, да си заслужава и да помогне на повече хора!

Иначе моят съвет е към изпитаните рецепти на П. Димков и природните "лекарства", които човек може сам да си осигури. Ето сега е времето на черния бъз. Едно истинско чудо на природата! П. Димков описва как веднъж сред природата наблюдавал бой на живот и смърт между змия и някакво дребно животинче (лалугер или нищо такова, забравих). Та по едно време змията набрала преднина и почти омаломощила животинчето. Със сетни сили то се откопчило от хватката й, шмугнало се между бъзака и набързичко хапнало от кората на растението. После като истински юнак с удвоени сили се хвърлило срещу змията и й видяло сметката!...
Та неслучайно П. Димков издига това растение в култ. А приготвянето на сиропа от него е просто и лесно, резултатът - невероятно кръвотворен и имуностимулиращ природен феномен! Цената - само една прекрасна разходка сред природата!

Същото е и с шипките - шипковото брашно е истинска природна аптека!
Нека добавим към него и елдата от диетата на Ласкин - ами това са лекарства за стотинки!

Да не забравяме невена, копривата, хвоща, които можем сами да си събираме, но може и да си купим от билкар. Те също са незаменими!

Да не говорим за прополиса или за лененото олио и семе (от пазара 1 кг = 3 лв!), чесъна, куркумата, ядките... голяма част от тях се използват като естествени подправки и затова няма специални рецепти за тях.

Не споменавам пресните зеленчукови и плодови сокове, защото за тях е писано много.

Да, прилича на море от добавки, но всъщност това не са "добавки", това е просто начин на хранене! А добавки са онези лъскавите, добре опаковани, в които същите тези неща струват сигурно колкото 1 тон, събран от природата!

В сборниците рецепти на П. Димков (също и в книжките, които сега излизат), е отделено място за цялостна оздравителна програма - с дихателни и физически упражнения, със слънчеви, въздушни и водни процедури, самовнушение, хигиена на труд, почивка, начин на живот и т. н. Цяла система, която за мен е истинската, защото разглежда организма като едно цяло (психо-физическо) и в това отношение е на нивото на източната медицина, но с нашите средства и в нашите природни условия.

Така че нека не забравяме рецептите, които са вдигнали хиляди хора на крака, а благодарение на тях и самият П. Димков е живял в прекрасно здраве близо 100 г.!

Желая успех и ще се радвам на скорошни добри резултати!







Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: пиceтo]  
Автор beblinka (новак)
Публикувано13.08.08 14:05



Аз пия "Зелена енергия" и моя приятелка която е бременна също я пие и трябва да ти кажа че се чувстваме много добре от нея. Пила съм и антиоксиданти с нещо си ( вече не помня) и те ми помагаха много. Мои приятели пият други техни продукти и всички са много доволни...... така че дерзай няма страшно





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: beblinka]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.08.08 14:36



Я, си признай какво още пиеш! Останах с впечатлението, че са само билките на бай Димитър!





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: beblinka]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 14:42



Благодаря ви приятели за добрите думи и помоща и подкрепата! Много ми е нужна защото преди 2 дни на стинтиграфията на мама излезе костна разсейка , съвсем малка и според лекарите ще се овладее с бифосфонати но тревогата е голяма за мен. Започнахме веднага още вчера вливките със Зомета дано овладеем нещата. Желая ви късмет и здраве!



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: *jull**]  
Автор beblinka (новак)
Публикувано13.08.08 14:59



ха ха ха ах ти калпазанке.......
Jull калпазанката.....
спрях всичко като почнах билките..... така беше казал бай Димитър....
Но преди това пих около 3 месеца продуктите на АкваСорс... така че пак мога да споделя мнението си нали?!
цунки





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: beblinka]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.08.08 15:37



Мо-о-о-же! Разрешавам да споделяш!



Обаче имам дребно въпросче - нали каза, че като те видял, бай Димитър ти предрекъл... забравих колко пълни луни живот!
Ами ако вършеха работа продуктите на Аква сорс, не трябваше ли да ти отпусне поне петилетка?



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: *jull**]  
Автор beblinka (новак)
Публикувано13.08.08 15:44



Ехееееееееее сладурка.......
Ти от къде знаеш че преди това не са били по-малко пък после да са се удължили благодарение на тях..... Все пак 45 дни са достатачни да обиколиш света..... Не смятам че вършат такива чудеса но найстина преди да ги почна се чувствах все уморена, а като почнах да ги пия имах повече енергия.....
Така че мисля че не са съвсем за изхвърляне... опитайте...



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: beblinka]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.08.08 16:01



Хм, знам и други начини за енергизиране!...


А колкото до "по-малко от 45 дни", ми то да не искаш да кажеш, че щеше да минеш на "обратно броене" -
като "след-" и "преди новата ера"!





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: пиceтo]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано13.08.08 18:01



Наистина се успокой, с бифосфонатите ще се нормалиират нещата.
А иначе, поне за мен, костните ми разсейки са ми последна грижа


Все пак те не са толкова бързо развиващи се и не са повод за толкова уплах!
Е притеснение има, и винаги има едно наум, ама не е чак толкоз страшно

Нема начин да нема начин!


Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: vesela.bg]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 19:00



Весе, благодаря ти за добрите думи, всички в клуба сте прекрасни хора. Човек в такъв момент си мисли, че света се срутва върху него. Болката е голяма. Но се стягаме и борбата продължава. С поздрав:писето



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: пиceтo]  
Автор beblinka (минаващ)
Публикувано19.08.08 09:49



Момичета и момчета,
Закъсах с тия билки..... Почнах да правя някакви сериозни стомашни кризи с повръщане и още нещо

. Болките не са постоянни. Като кризи на всеки на 10-15 мин, много силни и едвам се издържат... При първата криза си помислих че е от храна, но на втората и третата си пролича че е от билките.... Стомаха ми е като балон и твърд като камък и не спада.... вече не знам какво да правя но няма да издържа дълго. Като ходих при него той ми даде едни билки и за стомаха но и те не помагат вече... Моля Ви кажете ми някой друг получавал ли е такива кризи по време на приема или аз пак съм къръка на вселената
Цунки



Тема Re: Vesela,билки от Димитър Куцаровнови [re: ivaceda]  
АвторOK (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 11:20



Къде може да се купи ДЕОДАН?



Тема Re: Vesela,билки от Димитър Куцаровнови [re: OK]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано20.08.08 01:53



Беблинка, спирай веднага билките и бегом до Пирогов-твоите симптоми много ми приличат на обструкция, запушване на червата-твърд, надут корем....

Отивай , бързо до някоя болница, да те видят....



Тема Re: Vesela,билки от Димитър Куцаровнови [re: yraaa]  
Автор beblinka (минаващ)
Публикувано20.08.08 09:26



Миличка спрях ги за няколко дни за да помине раздразнението и вече съм много по-добре.... Не мисля че съм стигнала до запушване на червата, защото ми е подут само стомаха горе а и все още си ходя нормално до тоалетна, но за всеки случай съм си запазила час за преглед в петък. Според мен билките са много силни и стомаха ми не издържа при по дълъг прием, а пък знае ли се може да чистиме метастазите.... по някакъв странен начин

.
Цунки



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: beblinka]  
Автор dove1 (непознат )
Публикувано12.10.08 21:09



здравейте !
днес бяхме при бай димитър от каменар, дадени билки т.е. леля ми е по -назор оперираха я от рак на дебелото черво и има метастази по черния дроб.
та искам да питам дали може да ги пие по време на химиотерапията която я почна преди 5 дни ?



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: dove1]  
Автор beblinka (минаващ)
Публикувано14.10.08 09:24



На мен Бай Димитър ми каза, че не трябва да се пият по време на химия, защото нямало ефект... Но пък знам хора които ги пият и по време на химия и казват че се чувстват много добре... така че май си е по лична преценка....





Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: beblinka]  
Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано29.11.08 09:13



Бихте ли казали как се свързахте с Димитър Куцаров.От 2 седмици звъня на телефона,който намерих в този форум ,но никой не вдига.Моля Ви за акуален телефон



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: тaня]  
Автор elb (непознат)
Публикувано29.11.08 10:06



Нямам лични впечатления от Димитър Куцаров ,но мой познати са ходоли преди няколко месеца при него и са се разочеровали.След като разбират диагнозата мойте те отиват при него той им дава билки и им казва че всичко щяло да изчезне.По време на операцията са открити множество разсейки по черен дроб.След операцията те пак отиват при билкарая и той им казва ...вие защо идвате на него нищо му няма ,напълно е излекуван...
Дори му е казал на човека да не прави ХТ.
Моят познат все пак продължава да пие билките, но ходи и на ХТ.
Но както и докторите не могат да помогнат на всеки еднакво може би така е и с Димитър Куцаров така че опитайте...



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: тaня]  
АвторTAHЯ (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 11:39



Вчера ходихме до Каменар и открихме Д.Куцаров.Човекът е възрастен и както тои сам се изрази "имам инсулт и не ме слуша главата".Говори малко несвързано,но пък е веселяк и дава надежда на хората.Баща ми е опериран от рак на дебелото черво и има резсейки в черния дроб и полипи по коремната стена.Бай Димитър му даде билки и каза че ще го излекува.След две седмици започва и ХТ и се надяваме нещата да се променят в положителна насока.



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: *jull**]  
Автор asya79 (непознат )
Публикувано06.04.10 12:00



Джул, много те моля да ми изпратиш актуален адрес и телефон на Димитър Куцаров. е-майл: assiavideva@abv.bg



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: asya79]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.04.10 15:32



Писах ти на Лични, защото електронната поща прави някакви номера!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: asya79]  
Автор miraraikova (непознат )
Публикувано18.06.10 10:44



Здравейте! Пиша за първи път тук. На 13 май тази година откриха карцином на езика на бащата ми. Както може би повечето от Вас са запознати нещата при нас протичат с много болки. Отидохме при Димитър Куцаров даде ни билките и започнахме да ги пием. След около 14 дена ни извика отново тогава каза , че татко бил по- добре и всичко щяло да се оправи, че не било карцином, а обикновена киста, която се пръснала по езика. Незнам дали можем да му се доверим напълно, но тъй като е наложи да изчакаме доста до лъчетерапията решихме все пак да пробваме. Татко много силно вярва в билките на Бай Димитър, но проблема , че от тях мог силно започва да го боли езика тъй като наскоро му направиха и биопсия, и доста материал си изрязаха лекарите сега е трудно да заздравее. Ако някой има такива наблюдения за болки от приема на тези блки моля споделете с нас ще Ви бъдем много благодарни. Предварително Ви благадаря!



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: miraraikova]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.06.10 10:59



Миличка, трудно е да се даде отговор дали някой е имал "болки от приема на такива билки"... Първо, случаите са различни, туморите и билките - също. Хубаво е, че татко ти вярва на бай Димитър, защото вярата е много силно средство в тази борба. Колкото до това, дали трябва да му се доверяваме изцяло - лично аз не бих го направила. Вярно, че е имало случаи, в които е помогнал, но в доста повече (особено в последните години) не е успявал.

По-важно е какво показват резултатите от биопсията и дали е уточнена диагнозата (със стадия и т. н.). Едва тогава може да се каже дали е тумор или киста.

В нашата тема "Алтернативи в борбата с рака" (на първата страница горе) има доста споделен опит и рецепти. Погледни и в Справочника на темите, също там. Ориентирай се, а ако имаш въпроси, питай.

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: miraraikova]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.06.10 11:24



Ако го боли от отварите, давайте със сламка да ги пие. Няма начин да не го боли, щом са взимали материал за биопсия. Нещо за гаргара не ви ли изписаха? Поне лайка. А според мен болките не са от билките, а от това че е наранен езика.
Имаше хора, които даваха билките му на близки, дано се квлючат с мнение за болките.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: *jull**]  
Авторmiraraikova (Нерегистриран)
Публикувано19.06.10 11:45



Здравейте пак съм аз. Обръщам се отново с въпрос към Вас. От вчера решихме да започнем да пием осмвен билките на Димитър Куцаров и саменто, за което чухме, че също помагало много, както и един доктор ни препоръча от гъбите агарик и мейтаке, въпросът ми обаче е следния, ако някой е пробвал дали могат да се смесват билките на Бай Димитър с тези допълнителни неща? Освен това за саменто и гъбите чух, че се справяли и с високото кръвното, но той пък иначе си пие и хапчета за кръвно дали пък от това не би могло да се получи друг сериозен проблем? благодаря Ви предварително!



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: miraraikova]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.06.10 12:19



По принцип е пс-добре билките да се редуват, ако специално не са препоръчани в комбинация. Съветът ми е да погледнете лечебните режими на Петър Димков, които са с доказан ефект (3-томникът с рецепти ги има във всяка библиотека, преди около 3 г. излязоха като приложение във в. "24 часа", намират се, мисля, и в Интернет.
Ако сте решили да взимате Саменто и гъбите, по въпроса за кръвното прочетете листовката в аптеката и направете консултация с лекаря, който ги е препоръчал.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: miraraikova]  
Автор Eлeнa Cтoянoвa (непознат )
Публикувано29.07.10 22:16



Niakoi moje li da mi kaje dali Dimitar Kucarov moje da dava bilki i po snimka, bez da e vidial choveka lichno, bashta mi e s obrazovania v chernia dorb, no e tvarde slab i ne moje da patuva do Kamenar, mislia da otida az sam snimka pri bilkaria, dali shte stane ima li niakoi opit? Blagodaria ot sarce, molia pisheto mi na elie.stoyanova@gmail.com ili mi zvanete 0888311802



Тема Re: билки от Димитър Куцаровнови [re: Eлeнa Cтoянoвa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.07.10 23:15



Здравейте, не знам дали бай Димитър ще изпише билки за баща ви по снимка, но някакво лечение не ви ли предложиха в онкологичния диспансер? Образуванията в черния дроб разсейки ли са или не?


п.п. Не е нужно да отваряте нови теми, четем всичко, но просто хората са на почивка и влизат по-рядко. Дано някой, който е пил или взимал билки от него да се включи скоро.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 29.07.10 23:38.



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: Eлeнa Cтoянoвa]  
Авторнaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.10 13:16



Елена ,защо не се обадиш да го попиташ лично?



Тема Re: билки от Димитър Куцаровнови [re: Buba67]  
Автор Eлeнa Cтoянoвa (непознат )
Публикувано30.07.10 15:31



Ima metastazi da, tumoren marker CEA e 88, koeto oshte neznam kakvo znachi, drugite tumorni markeri koito mu praviha sa OK. Zvaniah na Dimitar Kicarov, pochinal e predi 15 dena, az veche pisah za tova, sega snaha mu i sina mu izpisvali bilki, ta shte hodia drugata sedmica da gi posetia. Moje li da mi kejete dalio ste chuvali za drugi bilkari koito pomagat? chetoh za edin Atanas Nikolov ot Cherni osam, maerih mu telefon no ne otgovaria. Imalo edin v Jeleznica, niakoi chuval li e neshto za nego?



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: Eлeнa Cтoянoвa]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано10.08.10 20:19



Здравейте, за съжаление бай Митко почина на 15 юли...Лека му пръст, помагал ми е повече от 25 години! Синът му Красимир и внукът Митко продължават да дават билки, но само при ясна диагноза.



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: нaдeждa]  
Авторdimitar krasimirov dimitrov (Нерегистриран)
Публикувано24.08.10 22:22



zdraveite na vsi4ki az sam vnuka na dimitar kucarov naskoro razbrah 4e pi6at za dqdo mi i vav tezi saitove za tova re6ih da ostavq tuka telefoni nomera za pove4e informaciq za onkobolnite koito do sega sa se lekuvali pri dqdo mi:
dom.tel.-05968 34-60
krasimir dimitrov stoqnov-0894886555
ili na e-mail:dimitar_krasimirov_dimitrov@abv.bg



Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: dimitar krasimirov d]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.08.10 01:14



Благодаря ти за информацията! Ако наистина знаеш толкова много за билките, ще се радвам да влизаш отвреме-навреме при нас за съвети. Тук си имаме лекар-онколог, но си нямаме фитотерапевт. Така че ще бъде много хубаво, ако имаш време и желание да ни помагаш. А и така хората, които ще ти се доверят, ще се умножат.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: билки от Димитър Куцаров - за beblinkaнови [re: Шkoдa]  
Авторmiraraikova (Нерегистриран)
Публикувано15.11.10 10:46



Зравейте писала съм и по други теми тук например въпросите ми свързани с билките на Димитър Куцаров. Но сега искам да попитам нещо друго свързано с методът на Шевченко. Някой побвал ли е да се рекува с този метод с нерафинирано слънчогледово масло и чист спирт. Казват, че имал много добри резултати дали наистина е така Моя ако нкой е пробвал да сподели мнението си с нас, защото ние вече се осланяме само на алтернативни методи на лечение, традиционната медицина не би могла както изглежда да ни помогне от тук нататък. Благодаря Ви предварително.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.