Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: momi4e]  
Автор бoбъp (новак)
Публикувано17.08.07 18:07



Дорис, миличка, искам да попитам за костенурките. Да, чувала съм за тях, но незнам откъде можем да ги намерим, а и не мога да си представя тя как ще ги пие, просто е невъзможно. Веднъж й споменах, а тя направо полудя, абе, ужас.
Но, трябва всичко да се пробва до последно.



Тема Re: zov za pomo6tнови [re: бoбъp]  
Автор *jull** (())
Публикувано17.08.07 18:10



Мила, много ми е мъчно, че с майка ти нещата се развиват по този начин!
Не си ли помислила да се свържеш с д-р С. Шашков? Имам предвид в какво отчайващо състояние беше Ванчето, а след като започна да пие неговите билки, звучеше толкова обнадеждаващо? Или имаш нещо друго предвид?





Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: бoбъp]  
АвторДopиc (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 19:12



става дума за обикновена сухоземна костенурка,която сега в летния сезон може да се срещне по поля и гори.Ако имате близки по селата нека ги сьбират.Според рецептата на Ванга всеки ден се пие крьвта на 1 костенурка,може да се смесва с нещо за да е по-приятно.Мисля 4е стигат около 10-15.Мои близки ми казаха за това и 4ух оттук-оттам 4е наистина деиствало,но ние нестигнахме до тях.Опитаи и с системата за ле4ение на Хилда Кларк с орехова тинктура,смлян пелин и смлян карамфил.Татко ми сьщо беше с отекли крака.Като ходехме в болницата му правихме масажи и облек4авахме донякьде сьстоянието му,а след това в кьщи ден и нощ го масажирахме и мазах с какви ли не мазила,студени компреси,всеки ден идваше и масажист /не е наи подходящото,но след като му беше приятно на татко до последно си го глезехме/.Татко го изписаха на 11 ден от операцията.Бьдете до маика си постоянно ако имате вьзможност,не я оставаи сама.



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: Дopиc]  
Авторket1234 (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 19:54



Бобър, много ми е мъчно за теб и за майка ти.
Първо трябвя да ти кажа, че костенурките са защитен вид, но човек като е решил да спасява най-близкия си човек пред нищо нямя спирка.
Прочетете в книгата на Малахов "Рак и тумори"за очистването на черен дроб. Приготвя се така наречената "тройчатка". Това е настойка от зелени млечни орехи, горчив пелин и градински карамфил /семена/. Заместител на млечните орехи е настойката от сухи преградки от орехи. Ако няма орехи се взема от аптеката настойка на Лугол - смес от йод и глицерин. Капват се по 5-10 капки в 50 мл. вода и се изпива.
Настойката от орехи я има някъде, но ето ти рецептата:
15 бр. зелени орехи се нарязват на ситно и се заливат с 0,5 л. 50% спирт. Престояват 2 дни.
Прибавя се 1/4 ч.л. витамин С на 1 литър.
Настойката годна за употреба се разрежда 1:1 с вода. Ако се приготви с водка, а не със спирт, може да не се разрежда.
Горчивият пелин се приема във вид на прах, който се пие с обикновена вода. Еднократната доза е 200-300 мг - 1/2 ч.л. По ефикасен е пелинът на зарна.
Градинският карамфил са семената, които се употребяват в кулинарията. Наситняват се и еднократната доза е 500 мг. Това е колкото грахово зърно.
Той се употребява на принципа на нарастване на дозата.
Първият ден - 1 доза, вторият - 2 дози. От 3-тия до 10-тия ден се пие 3 пъти на ден. Приема се преди хранене.
За по-голямо удобство пелина и карамфила се правят на капсули от меката част на хляба, като вътре се слага прахът от карамфил и пелин.
Това е дословно от книгата.
Не сме го пробвали, но имаше един пациент, на когото чернодробните показатели се бяха падабрили след 6-7 приема на тройчатката.

Успех и ако има нещо пиши.
ket1234@dir.bg



Тема zov....нови [re: Daniela]  
Авторgery (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 22:23



zdraveite hora,pojelavam na vsi4ki vi uspeh v borbata s tazi kovarna bolest...Moq tatko po4ina sno6ti na rojdeniq mi den.Cherniq mu drob be mnogo uvreden i taka i ne se predprie nikakvo le4enie..........Stopi go i go sasipa za 26 dena stava duma ot purvoto mu nerazpolojenie......



Тема Re: zov....нови [re: gery]  
Автор *jull** (())
Публикувано17.08.07 22:41



Много, много съжалявам! Когато нещата се развиват с такава шеметна скорост, почти няма време да се реагира... Жалко за човека! ... И това злощастно съвпадение на датите! Но човек е безсилен пред картите на съдбата.
Приеми моите съболезнования и нека да е светло на душата на татко ти!



Тема Re: zov....нови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано17.08.07 22:50



Хора, моля ви, направихме "Изповедалнята" за да съхраним психиката и нервите на всички борещи се с тази болест.
Моля ви от сърце, тъжните новини обявявайте в Изповедалня, моля ви, моля ви! Знам, че ви боли много и искрено съжалявам за загубените битки!
Моля също да не изказвате съболезнованията тук в тази тема!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: ket1234]  
Автор бoбъp (новак)
Публикувано18.08.07 12:52



Вчера преляха на майка една банка кръв, днес пак е на системи, казаха ми , че трябва да купя от аптеките, но незнам точно откъде, белтък за албумина, тъй като е много нисък, албумина и белтъка са с много ниски стойности, може би оттам е и подуването на глезените. Много ви благодаря за съветите, направила съм настойката от зелените орехи със спирт, купила съм карамфил и пелин , но не на зърна, откъде да купя на зърна. Дано да може да ги пробва, тъй като докато е в болницата, няма как. Купих й млечен протеин за спортистите, казват, че засилвал , пие сок от моркови, бульонче от пилешко месце, днес ще й занеса сок от портокал. Но, общо взето няма апетит. Все казва после...А за костенурките, незнам. И на мен ми е мъчно да ги убиваме, но ако се налага, само незнам как ще я пие тази кръв, ужасно е. Но, няма да й казвам, че е кръв , ако изобщо намериме костенурки. Това е засега, пожелавам здраве на всички!



Тема Re: zov....нови [re: gery]  
Автор бoбъp (новак)
Публикувано18.08.07 12:56



Гери, приеми моите съболезнования за твоя татко! Нека почива в мир! А ти бъди много силна и продължавай напред!



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: бoбъp]  
Автор *jull** (())
Публикувано18.08.07 13:01



Мисля, че след като й преливат кръв, не са необходими костенурки. Надявам се показателите да се стабилизират. А ти попитай в болницата откъде трябва да купуваш това, което искат от теб. Те често си мислят, че това, което казват, се разбира от самосебе си. Посъветвай се и с някой фармацевт. Ще те упъти.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.