Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: rocт]  
Автор tetty71 (стрелец)
Публикувано31.08.07 12:53



Ей, ти си много странен тип, бе! Престани да пускаш ала-бала постинги по всяка тема и ако имаш да казваш нещо, се регистрирай и го направи като хората... Щото с тия постинги, дето ги чета, съм с усещане за дежавю...



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: tetty71]  
Автор бoбъp (новак)
Публикувано03.09.07 12:42



Мили хора, с много мъка в душата трябва да ви съобщя, че моята майка почина на 30 август, не можа да издържи, през нощта беше с непоносими болки, викнахме Бърза помощ, тъй като не можеше да диша, казваше, че няма въздух, беше много мъчително, не мога да го опиша с думи, двамата с брат ми бяхме цялата нощ до нея, мъчихме се да й помогнем, но , уви, не успяхме. И на другия ден, към 3 следобяд тя си отиде от нас, преди това й дадох да пие едни хапченца, да не я боли, поне това малко ме успокоява, че последните й часове не бяха толкова мъчителни, не мога да ви опиша какво чувствам в момента, една празнота, как ще живея без нея, незнам. Но, вие не се предавайте, от една нейна братовчедка разбрах за излекувана жена със сода каустик, започва се от една капка, и така всеки ден се увеличава с една капка, и козе мляко. Тази жена, по нейните думи, и до днес е жива и здрава, ако не ви е страх, опитайте, Стига се до 15 капки и после започват да се намаляват. Това е, което разбрах тези дни, не го знаех и аз, ако някой има смелостта да го опита...Може би и аз щях да й го приложа, но не го знаех, научих го, когато вече беше късно. Важното е да се борите и да не се предавате, да не губите надежда и кураж на всички!



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: бoбъp]  
Автор *jull** (())
Публикувано03.09.07 12:58



Мило, мило Бобърче! Толкова съжалявам за майка ти и толкова ми е мъчно за теб! Ще ти трябва много време, за да се съвземеш! Но нищо друго човекът не е измислил... за съжаление. Единственото - да продължи да помага на останалите в беда. И ти вече го правиш. Благодаря ти, мила!
А духът на майка ти...той вече е спокоен... Да й е светъл пътят към небесните селения, откъдето тя ще продължава да се грижи за вас!
Прегръщам те, мила!



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: бoбъp]  
Автор siami (непознат)
Публикувано03.09.07 15:21



Оле,Бобър, до последно таях надежда, че не пишеш, защото си много ангажирана след изписването в къщи.Приеми наистина искрените ми съжаления,не искам да го повярвам.Ако можеш и имаш сили за това, напиши как се развиха подробно нещата, знам че е гадно да се говори така, но искам да зная-какво усещаше майчицата ти,говореше ли с теб,пиехте ли нещо в къщи,хранеше ли се?От кога имаше болки?Ние сме много зле,само лежим и насила пием и се храним.Поне няма болки засега.Мама много спи и аз отскачам до нас да чуя нещо обнадеждаващо във форума,но уви.........



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: *jull**]  
Автор бoбъp (новак)
Публикувано03.09.07 15:22



Благодаря за чудесните думи, Джул, винаги с каквото мога ще помагам, ще продължавам да влизам в този форум, той стана част от моето семейство, всички ви чувствам много близки. Дано има по-малко болни от тази най-коварна и тежка болест! Целувам ви всички!



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: siami]  
Автор бoбъp (новак)
Публикувано03.09.07 15:34



Сиамче, тя до последно беше в съзнание, само дето не й стигаше въздух, имаше учестен пулс. През нощта викнахме Бърза помощ, двама доктори дойдоха и й измериха кръвното - 50/30, температурата й беше под 35 градуса, не я ловеше термометъра, беше доста студена, а тя казваше, че й е много топло. На сутринта малко се поуспокои, започна да диша по-умерено, но болките ги имаше, тогава се сетих за нейните хапченца - трамалгин, те са едни капсулки и понеже тя не можеше дори да си отвори устата, се наложи да й ги отворя и само прахта с малко вода да й дам със спринцовка, хранех я като бебе. Тя успя да поеме поне това и след това болките поотминаха, само от време на време се свиваше, иначе тя до последно казваше, че е добре, и се грижеше за нас - дори ми каза да купя пастетче от магазина за внучето й, беше много грижовна майка, вечно усмихната, едно слънчице, което, за съжаление, спря да грее. Не е лошо да храниш майка ти със спринцовка, без иглата, разбира се, така ще поеме повече течности, направо впръскваш в устата, не трябва да допускаш да се обезводни, давай й витамин С и глюкоза, много вода да пие, течности най-различни, с твърда храна не я насилвай. Моята майка за два дена се обезводни , рязко се влоши състоянието й, болките бяха най-силни последната нощ, а от 4 дена не можеше хубаво да си поеме въздух, иначе беше контактна , в съзнание. Казах й, че много я обичам, че много ще ми липсва, тя ми отговори, да знам, не се притеснявай, и така ,аз и брат ми отидохме до магазина и като се върнахме, тя вече беше издъхнала. Точно една минута преди да се върнем, ходихме да й купиме торбичките от аптеката, и това е. За съжаление, не можах да й помогна, но направих всичко за нея. Много, много ще ми липсва, дано вие имате повече късмет! Ако те интересува нещо конкретно, пиши, ще се опитам да помогна.



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: бoбъp]  
АвторДopиc (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 23:46



сьжалявам за маика ти,мир на душата и...няма с какво да те успокоя,з-то и аз сьм в сьщото положение,много ми е тежко след загубата на татко,мисля 4е сьм в някакьв друг свят,рея се някьде,мислите ми са все в последните му мигове с нас,понякога се обвинявам 4е не направих вси4ко за да го спася,незнам дали и самата операция трябваше да се сьстои или без нея би живял по дьлго.....Краят на маика ти е иденти4ен с този на татко...и при него дишането беше много затруднено,последния ден крьвното му беше 45 горна,а долна не се хвана...и тои си беше в сьзнание по4ти докрая с тази разлика 4е в последните дни много бьлнуваше разговаряики с по4иналите си роднини,даже си определи и датата,4аса...повярвах 4е има отвьден живот,вярвам 4е са там и ни напьтстват...ще ни липсват,неможе да бьде забравен родител,всеотдаен,любящ,отдаден на семеиството...винаги ще са в нас и около нас....





Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: Дopиc]  
Автор бoбъp (новак)
Публикувано05.09.07 18:17



Дорис, много ни е тежко, но трябва да продължим да живеем. Успокоява ме това, което казваш, че има живот и след смъртта. Дано е така, и в момента да ни гледат отнякъде и да ни се радват. Всеки ден ходиме и палиме свещичка на гроба й. Незнам какво да ти кажа,повече сила и кураж! Целувам те!!!



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: momi4e]  
Автор dis_52 (непознат )
Публикувано01.05.08 19:30



Dopitvane do vsichki : prochetoch za "prechistena GAZ" ot frensko proizvodstvo.
V koi apteki moje da se zakupi tazi GAZ i aptekite bilkovi li sa ili obiknovenni?
Njakoi znae li imeto na frenskata Firmata proizvoditel ili na balgarskata Firma vnositel na tazi "prechistena" GAZ?



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: dis_52]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано01.05.08 20:37



Моля те да пишеш на кирилица



Нема начин да нема начин!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.