Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:19 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема разсейки в черния дорб  
Авторmomi4e (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 15:28



Искам да попитам, дали някои има някакъв опит или е чувал нещо което да е добро при разсейки в черния дорб, тъй като случят на майка ми е такъв...имаше тумор на панкреаса, който беше отстранен опративно но за съжаление има разсейки в черния дроб....след 2 дни започваме химиотерапия, но мисля че докторите не дават много надежда....а аз искам да да пробваме всичко, което може да и помогне. Искам също да попитам дали някой знае дали НАТАНАЛ би помогнал в нейния случай. пишете ми всичко, което мислите че може да ми помогне!



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: momi4e]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 21:55



Веднага при бай Димитър билкаря от с. Каменар област поморийска .Има и една рецепта с газ



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: momi4e]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано09.08.05 22:47



мило момиче, понеже нямам сили точно в момента да пиша каквото и да било, ако имаш желание виж какво питах аз тук и какво ми отговориха хората - от моят ник и от "СПЕШНО" - понеже тогава бях "спешна".....сигурна съм,че ще намериш съвет и за теб - вярвайте в собствените си сили и в Бог - лекарите не могат да кажат кой ще живее и кой не - медицината е на края на силите си - търсете билки...


Гери - 27.10.04

Тема отговорнови [re: momi4e]  
АвторAнreлoвa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 17:36



Момиче, видях че случая ти е подобен на нашия и аз ще ти споделя нашия опит с Натанал, защото мъжът ми е с рак на дебелото черво и разсейки в черния дроб, при това големи. След операцията, при която не можаха да отсранят напълно карценома той беше в много тежко състояние и отказаха химиотерапия и лъчетерапия. Изписаха му обезболяващи. На мен ми казаха, че ще изкара 1-2 месеца в зависимост от издържливостта на организма. На всичко отгоре, в резултат на операцията беше получил масирано срастване на червата и ме предупредиха, че ако се прекрати проходимостта, той няма да издържи втора операция. За нас единственото лечение е Натанал и мулти витамини. За 2-3 месеца той си върна килограмите, заякна и метастазите в черния дроб, които бяха около 3 см. спряха да нарастват, основния тумор който не можаха да изрежат съвсем също спря да нараства. Лекарите казаха, че при това положение като се оправи още малко, може да му направят химиотерапия. Обаче той получи запушване на червата вследствие на срастванията и се наложи нова, много тежка операция. Преди нея направиха изследвания и се установи, че метастазите в черния дроб са намаляли с 5 мм и понеже не е пил друго сме сигурни, че е в резултат от Натанала. Благодарение на Натанал издържа операцията, възстанови се за около 1 месец, но се оказа, че хирурзите са объркали нещо, вследствие на което получи масиран кръвоизлив, пак го отвориха и не знам какво са направили, но получи и възпаление на бъбрека и в момента е с катетър в бъбрека. При нас единия Натанал се бори не само с рака но и с всички последствия, които му причиниха хирурзите. Натанала му действа добре и за усложненията, защото има противовъзпалителен ефект и може да се пие заедно с други лекарства и антибиотици. Както виждаш, за нас вече 9-ти месец Натанал е спасението. Ако нямаше тези усложнения, сигурно щеше да е по-добре. Освен това Натанал не може да навреди, защото е извлек от чесън и билки. Ако нещо те интересува, пиши ми на angelova2@abv.bg , преди да решите можеш да видиш и http://www.nvherbal.com Нали знаеш, че на всеки човек едно и също лекарство действа индивидуално. На майка ти може да подейства по-бързо. Човек трябва да пробва, особено като няма опасност от усложнения.



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: momi4e]  
АвторVOZl (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 07:51



za cheren drob, poznavam edin chovek v kustendil, na koito mu napraviha operaziq, no ne pomogna, sled tova obluchvane,koeto sushto ne podeistva a sega znachitelno se e opravil sled kato pie XELODA vuv kombinaziq sus bilkite na zaonka daskalova , a bi li mi kazala kolko vreme maika ti beshe s tozi tumor, kak go opereiraha i koi, poneze maika ima sushtoto na glavata na pankreasa, samo che pri operaziqta i napraviha samo anastomozi a samiqt tumor sa go ostavili...



Тема ХОРА ПОМОГНА !!!!!!!нови [re: momi4e]  
Автордpyra Hинa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 15:47



ХОРА ПОМОГНА!!!! НАТАНАЛ ПОМОГНА!!!! Вчера взехме резултатите на баща ми от изследванията ЗАТЪМНЕНИЕТО В БЕЛИЯ ДРОБ Е ИЗЧЕЗНАЛО – НАМА ГО!!! МЕТАСТАЗИТЕ В ЧЕРНИЯ ДРОБ СА НАМАЛЯЛИ С 1,2 см и 1,4 см!!!!!!!!! Майка ми не дава да пиша, да не го урочаса някой, но аз ви пиша защоно ще се пръсна от радост!!! Сега баща ми изглежда така, сякаш не е бил болен – пак тръгна на работа!! Пък и искам да зваеш и ти момиче, че нещо може да помогне и на вас!!!!
Ще пиша и в другите теми – ураааааааааааа НАТАНАЛ ПОМОГНА НА БАЩА МИ !!!!




Тема Re: ХОРА ПОМОГНА !!!!!!!нови [re: дpyra Hинa]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 21:17



Бог да пази баща ти !!!! Много се радвам от сърце Пожелавам на всички по-скоро да напишете същия пост1



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: VOZl]  
Авторmomi4e (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 19:41



nie dnes se vyrnahme, prikliu4ihme s pyrvata himioterapiq (za 6tastie ne be6e tejka, za6toto i davaha ne6to za da ne i se gadi i da ne povry6ta), no mi zaqviha o6te vednyj 4e polojenieto e mnogo seriozno...taka 4e utre ve4e 6te se obajdam za da pory4am NATANAl. kolkoto do to4noto i polojenie : zna4i vode6e se to4no "neoplazma na glavata na pankreasa". Problemyt e 4e ne znaem to4no ot koga e tova ne6to..no stana qsno 4e ot nqkolko meseca tq e imala izvestni bolki v stomaha, no tq e takava, 4e nikoga ne se oplakva...i za syjalenie ne sme razbrali na vreme...sled izvestno motane i razli4ni diagnozi kato po4nem ot gastrit, hepatit i t.n. razbrahme kakvo e to4no, kogato otidohme vyv Varna pri docent Kocev. Toi q prie vyv universitetska bolnica "Sveta Marina" vyv Varna (terapiqta i vikat) i edna sedmica sled tova q operira docent Madjov. Smeq da tvyrdq 4e i dvamata, kakto i celite im ekipi bqha mnogo liubezni i vnimatelni. i docent Madjov kaza sled operaciqta, 4e e otstranil tumora, koito e bil na pankreasa, osven tova e otstranil i nqkakvi 4erva i ob6to vzeto kaza 4e e napravil absoliutno vsi4ko, koeto e mojelo da se napravi po operativen na4in, no kaza 4e ima i mnogo razseiki v 4erniq drob.
i zatova i sega minahme pyrvata himioterapiq, no kakto ve4e pisah...ne mislq 4e tova 6te i pomogne..edinstvenata mi nadejda za sega e v NATANAl, tyi kato postoqnno 4uvam i 4eta za mnogo drugi lekarstva ili bilkovi produkti, no edinstveno za NATANAL sym 4uvala konkretno mnenie i efekt ot vsi4ki dobri hora v tozi klub, i zatova mislq da se doverq na nego. pi6ete mi ako imate ne6to drugo da kajate ili ako iskate ne6to drugo da me pitate..6te poddyrjame vryzka.



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: momi4e]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано20.08.05 08:18



a mozesh li da mi kazeshkakvi kletki sa opisani v histologichniq rezultat...poneze na maika mi i napraviha izrqzvaniq na chervata,no samiqt pankreas ne sa go pipali.....posle histologut mi kaza che stava vupros za karzenom...sega ia vodq neprekusnato po skeneri, no nqma razseiki, samo tova obrazuvanie i nqkqkvi kisti okolo nego...umishleno ne ia puskam na himioterapiq poneze sum ubeden che ne samo nqma da pomogne,no shte navredi, zatova q durza na natanal i bilki,loshoto e i che ot lekarite nishto ne moga da razbera..tozi ,koito qq operira sega e minister ....otidi che go pitai ako mozesh....mezduvremenno otchitam che che kato hapne neshto i koreme i se poduva dosta...a pri maika ti taka li e!?



Тема Re: разсейки в черния дорбнови [re: vozi]  
Авторmomi4e (Нерегистриран)
Публикувано20.08.05 15:32



ами..не съм много сигурна за това, което ме питаш, но в епикризата има само на едно място, където пише - хистологичен резултат : МЕТАСТАЗА В ЧЕРЕН ДРОБ ОТ АДЕНОСКВАМОЗЕН СА.
Друго което пише в анамнезата конкретно свързано с панкреаса е - в областта на главата на панкреаса хиподенса окръглена формация с р-ри 35мм; холедох 22мм. Това е което мисля, че може да ти отговори на въпроса. А колкото до химиотерапията не знам, но..за нас просто нямаше избор, защото положението на майка ми е наистина много лошо, а и както ми каза лекуващата и лекарка в онкологичното отделение друг проблем е че тя е сравнително млада, а при по-младите хора било още по-сложно и упорито това нещо и..едва ли не няма надежда...сега съм поръчала Натанала и чакам в понеделник да ми го доставят и започвам да и го давам защото то ми е последната надежда...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.