Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: hiнови [re: vio_avroraa]  
Автор Бeни ()
Публикувано13.05.06 19:01



За левкоцитите преди химиотерапия майка ми ядеше най-вече черен дроб и коприва, сокове от червено цвекло и моркови, сурови орехи.
Виж и темата "С какво храним болните" - много е полезна





Тема тамоксифен или нолвадекс?нови [re: Бeни]  
Авторeвa12345 (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 16:44



Мили колежки по съдба, имам въпрос дали наистина Нолвадекс има предимства пред Тамоксифен, какво знаете за това от вашия опит? От онкологията изписват тамоксифен, но някои ми казват, че си струвало да си купувам нолвадекс - бил оригиналът и имал по-малко странични нежелани ефекти. А те не са малко. Аз още от втория ден получих течение, което не минава вече месец, а също ми парят и вените по краката. Дайте съвет!



Тема Re: тамоксифен или нолвадекс?нови [re: eвa12345]  
Автор Бeни ()
Публикувано14.05.06 18:15



И майка ми се колебае дали да смени тамоксифена с нолвадекс, общо взето имат еднакви странични ефекти, но специално при разширени вени нолвадекса бил по-щадящ. Ако някой е ползвал и двете лекарства ще чакам и аз да сподели от опит.



Тема Re: тамоксифен или нолвадекс?нови [re: Бeни]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано15.05.06 00:57



Аз ползвах и двете - никаква разлика. Говорих с лекари и те ми казаха същото, но аз реших да пробвам. 5 месеца пих Нолвадекс, който си купувах - никаква разлика. След това си продължих Тамоксифена. Пих го 2 г. а сега съм с разсейки в лимфите и костите. Спряха ми тамоксифена преди месец - защото не ми действа. Сега съм на химиотерапия. Подробности в темата "Посъвтвайте ме какво да избера".
Моля ви - не се плашете - лекарствата действат различно, всяка болест се развива различно при различните хора.
Ако толкова искате - опитайте 2-3 месеца с Нолвадекс, после се върнете на Тамоксифен - не е проблем. Нолвадекса е англииски - съставката и на двете е тамоксифен - само името е различно. Усспех!

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: tedy_g]  
Авторpetinka (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 22:39



здравей!аз съм Петя от Варна.на майка ми също и отрязаха гърдата и отстраниха 10 лимфни възела.ходи на химиотерапия,сега и предстои лъчетерапия.много бих искала да поговоря с някой който има същия проблем.за пред нея се правя на силна,но всъщност едва издържам,предполагам ти е познато.ще се радвам ако ми пишеш.пожелавам на теб и майка ти много много здраве,късмет и всичко хубаво!



Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: petinka]  
Автор Бeни ()
Публикувано26.05.06 00:08



Здравей! Аз съм Бени. Видях, че си адресирала постинга си към Теди, но ако искаш ми пиши на мейла, който ми е в профила, или остави ICQ.
Ние преминахме през всичко това и сега майка ми се чувства много много добре, възстановила се е почти напълно. Някак с времето загърби всичката гадория, която преживя и отново е същата жизнерадостна, неуморимо активна жена, която си беше.
Така ще е и при вас, просто сега моментът е много труден и наистина трябва да я подкрепяш. Не се притеснявай излишно /знам, че не е лесно, но помисли, че така не помагаш нито на нея, нито на себе си/. Всъщност вие вървите по правилния път- назначеното й лечение, в момента правите всичко, което трябва.
Желая ти кураж и пълно и безвъзвратно излекуване на майка ти!



Тема Re: Здравей Бенинови [re: Бeни]  
Автордoмaт (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 11:25



обади се на дж. 0888212395 НУДИ-лекува рак и други сериозни заболявания -успешно[shokiranа sym]



Тема от каде да купя натанал във варнанови [re: Meto]  
Автортpeбoл (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 21:59



от каде мога да закупя продукта в какав вид аптека да го тарся на лечител питах но го нямат и не са чували как е възможно да го има вав софия а вав варна не ?благодаря ви предваритено



Тема Re: от каде да купя натанал във варнанови [re: тpeбoл]  
Авторmileta (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 12:27



Здравейте, момичета, оперираха майка ми на 2.08 - махнаха гърдата и лимфните възли. Сега очаква да й назначат лъчетерапия. Купих й натанал.
ОБАЧЕ: тя е много отчаяна - операцията много я боли, получиха се болезнени втвърдявания, кажете вие как се справихте? Все й се вие свят, не й понася натанала, какво друго да й взема??



Тема Re: Говори й....нови [re: mileta]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано25.08.06 13:37



Аз също имах проблеми след операцията - доста ме болеше ръката, движението беше ограничено, но ако прави гимнастиката ще се оправи.
Няма от какво да й се вие свят, а отчаянието е най-лошото. Необходимо е да й говориш, да я окуражиш и т.н. Както каза навремето моя доктор "Ми това е само един орган, какво толкова..." На пръв поглед звучи гадно, но като се замислиш, по-добре жив с една гърда, отколкото с две...някъде на друго място

Нормално е да е отчаяна, ама не е настъпил края на света. Да се стяга и да действа по пътечката, че с такава психика за никъде не е...Успех и пиши тук!

Нема начин да нема начин!


Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.