Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 17.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Нееееееее!нови [re: ЧеНе]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 00:43



Уби ме! Винаги рева на това парче! И винаги го слушам в колата на връщане от работа, и пея заедно с него!!!!!! Ако щеш вярвай пък!!!!!! знам го наизуст!



Тема Малко уточнениенови [re: ЧеНе]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 00:49



The record shows I took the blows -And did it my way!
е всъщност
The wreckage shows I took the blows and did it my way!
Tова ме разбива наистина!



Тема Му-Невероятен си :-)))))нови [re: МУЛЕ]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 02:07



Ех, Му! И аз ти завиждам за свободния начин... благородно де! :-)))) Ако животът се е променил за всички (не само за теб), тогава ще се върна завинаги. Аз това искам всъщност. Но сега е още рано, не е ли? Аз не съжалявам, защото нямам изгубени "неща" "там". Защото те всички се "изгубиха" по други страни, така че и да се върна, тях няма да ги има. А ти каза, че хубавите неща се случват само веднъж! :-))))))))




Тема Отг: Му-Невероятен си :-)))))нови [re: ВИ]  
АвторМУЛЕ (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 08:03



Всичко се случва....
И случва се един път...Блудния син, да се върне при татко си...ПРИ БОГА...а не при този , другия смърф....ха ха ха ха
Върни се не в България...защото тя не съществува.
Тя е просто една химера...измама...образ, лъжа.
Върни се при себе си....и тогава, на всяко едно място на Земята...ще бъдеш ТИ....ИСТИНСКАТА ТИ.
И някъде около теб, ще видиж едно Муле, подканящо с клатещи се ущи, да се качиш на него... и то дате понесе из галактиката....и ...
И да се разминаваш със звездите, като с пухчета от глухарчето...през пролетта...и да опитваш вкусът им, клекнала пред малиновия храст....и да гледаш красотата на "избухването" на розовия цвят....и да вдишваш вкуса на слънцето...сутрин рано.
И ако дишаш същото слънце....което е с%



Тема Отг: Му-Невероятен си :-)))))нови [re: ВИ]  
АвторМУЛЕ (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 08:03



Всичко се случва....
И случва се един път...Блудния син, да се върне при татко си...ПРИ БОГА...а не при този , другия смърф....ха ха ха ха
Върни се не в България...защото тя не съществува.
Тя е просто една химера...измама...образ, лъжа.
Върни се при себе си....и тогава, на всяко едно място на Земята...ще бъдеш ТИ....ИСТИНСКАТА ТИ.
И някъде около теб, ще видиж едно Муле, подканящо с клатещи се ущи, да се качиш на него... и то дате понесе из галактиката....и ...
И да се разминаваш със звездите, като с пухчета от глухарчето...през пролетта...и да опитваш вкусът им, клекнала пред малиновия храст....и да гледаш красотата на "избухването" на розовия цвят....и да вдишваш вкуса на слънцето...сутрин рано.
И ако дишаш същото слънце....което е същото, рано или късно...ти ще усетиш вкуса му...и тогава....
няма благородно да завиждаш ва Мулето...
А ще кажеш.....с усмивка....
Пустото му Муле!!!Колко просто е било всичко!!!!
А мулето стои ...и помръдва подканящо с уши....
Погледни слънцето тази сутрин и му благодари, че те е огряло.....




Тема Отг: P.S. Никойнови [re: ВИ]  
АвторНикой (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 08:55



Права си. Мисля си да го сменя. Какво ще кажеш, ако си сменя ника от "Никой" на "никой" дали ще е достатъчно. Според мен двата нямат нищо общо и едва ли вече някой ще ме разпознае. Пък и на Му най-сетне ще му олекне, че я какви мазоли му излязоха по езика да обяснява, как точно пък този ник изобщо не ми ходи.

Никой - канещ се да стане никой



Тема Отг: Писмо До Дядо Коледанови [re: ВИ]  
АвторPixel (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 13:50




Дядо Коледа се оказа просто поредния червен боклук.




Тема Отг: Му-Невероятен си :-)))))нови [re: МУЛЕ]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 14:09



Pustoto mu Mule!!! :-))) Obicham poetichnite ti pisania :-) Karat me da se usmihvam na oblacite i myglata :-)



Тема Отг: P.S. Никойнови [re: Никой]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 15:22



:-))) Nai-dobre go smeni na "nikoI", s glavno i-kratko :-)
Sega sym ti krystnica :-)



Тема Отг: Писмо До Дядо Коледанови [re: ВИ]  
Авторспаси (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 17:12



.Единственият начин да ти благодаря за толкова поетичното връщане в детството е
да ти пожелая с много надежда да преминеш през цялата любов на света и да намериш
своето щастие. За мен то е в щастието на хората‚ които обичам - дано и за теб се намери човек‚ който да мисли повече за твоето щастие от самата теб !!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.