Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 21.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема за valsodarнови [re: valsodar]  
АвторСнежанка (Нерегистриран)
Публикувано27.11.00 20:23



Системата за обработка на писмата е MS Logistic и се актуализира на всяко излизане на Windows.Няма как да сме сбъркали, може би имаш таен фен, който пише писма заявки от твое име ;)))

DHL бе продадена на Deutche Telecom и се очаква нивото на обслужване да падне до описаното от теб.

Дядо Коледа има специално назначен Координатор на име Рудолф (Руди, както му казваме тук)- съответно последният е сезонно на курсове по ориентация (с тия промени във визовия режим и границите, съвсем елен да се обърка).

Колкото до вечерята, ще проверя календара с ангажиментите си (по Коледа е ужас от гльок партита, херинг бюфети, флеске стай с ябълки и пр..). За кога става дума ?






Тема Писмо до МУЛЕнови [re: МУЛЕ]  
АвторДжудженце (Нерегистриран)
Публикувано27.11.00 23:00



Дядо МУЛЕ, дядо МУЛЕ! Какъв подарък си ми приготвил? Избърши сълзичките ми и ме нагости една супичка. Но ще ти правя компанийка само ако ми разрешиш да ти подръпна дългата брада...
Аз съм ти приготвило един мъъъничък подарък. Толкова е мъничък, че не се вижда.



Тема Отг: Писмо до Винови [re: Джудженце]  
АвторЧеНе (Нерегистриран)
Публикувано27.11.00 23:26



Вземи малко храна за рибки, защото секретарката я чакат средновековни мъчения, ако аквариума продължи да изглежда по същия начин !



Тема Отг: Писмо До Дядо Коледанови [re: МУЛЕ]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано27.11.00 23:35



Ех, Му! Щастието и това, което нямаш. Щастието е всичко! Усети го де! :-)



Тема P.S.нови [re: МУЛЕ]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано27.11.00 23:36



Въщност, пожелавам ти го! :-))) (това, което нямаш).



Тема Отг: Писмо До Дядо Коледанови [re: ВИ]  
АвторLA_PIOVRA (Нерегистриран)
Публикувано28.11.00 00:53



Хей, Ви, хубава коледно настроение те е обзело, но тук Коледата е още далече (въпреки, че при нас ще дойде малко по-рано ;-) )
а и честно казно ... нека мине първо 8ми декември, пък тогава, а ...
но щем ще поръчваме подаръци, аз искам да са изненади и при това приятни! не ме интересува кой в затвора, кой реклама снима, кой дава попара на джуджета и лилипути - искам си подаръците пък!
(всъщност има време, да си пожелаем Весела Коледа и Честит 8ми март ;-)))) )



Тема Отг: Писмо до МУЛЕнови [re: Джудженце]  
АвторМУЛЕ (Нерегистриран)
Публикувано28.11.00 07:35



Няма проблем със "супата"-то живота е супа.... и то много вкусна ха ха ха
Ако на някой не му харесва, проблема не е в супата.
Нито в брадата на Дядото....тя е като гора... която сечат в момента хората.Вижте колко много дървен материал се намира по околовръстното.
Отиди в гората....това е брадата...и поговори с едно дърво...и то плачка....
Там има и супа....по добра от тази на Мулето....
Енергиина супа.....



Тема Ви-Невероятна синови [re: ВИ]  
АвторDuh (Нерегистриран)
Публикувано28.11.00 16:22



Направо ми напълни сърцето.......
Толкова близки сме ние лутащите се в тези клубове...все едно сме някакви братя..и сестри...
Странно



Тема Duh,нови [re: Duh]  
АвторВИ (Нерегистриран)
Публикувано28.11.00 16:58



Blagodaria, Duh :-)
Iskah da napisha neshto koeto da e blizko do vseki, neshto koeto zaedno da si pojelaem, zashtoto Koleda e vremeto v godinata kogato jelaniata se sbydvat. Vsichki sme bili deca, hubavo e poniakoga da si spomniame za detstvoto, za tova kolko e bilo chisto. Sys sigurnost vse oshte go imame, zadriamalo v niakoi ygyl na syrcata ni...
I az mislia, che sme blizki, i jelaia shtastie i liubov na vsichki.



Тема Отг: dobro dete e Nikoi...ama sha sa opravi;-)нови [re: solos]  
АвторНикой (Нерегистриран)
Публикувано28.11.00 17:02



Човече, жив ли си!
Това с подробностите беше кофти номер. Ако знаеш какъв як образ си бях изградил по тези ширини. И после се появява някой, който ти знае предишния ник и всички разбират, че всъщност закъснявам да нахраня прасето. Недей така бе човек!
Да си здрав Солосе!

Никой

P.S. Онзи ден със съпругата ходихме в дижестивното заведение. Вътре сложили разни картини с надписи на френски. И аз нали съм си франкофон се впрегнах, че не успявам да разчета едно заглавие. Викам сервитьора и го питам знае ли френски, а той ми казва:" Господине, аз съм французин!" Направо ме разби.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.