Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 25.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: не знам дали темата все още е важна, нонови [re: Бyлтepиep]  
АвторRM (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 11:34



Аз пия серопрам от 20-ина дена и наистина има ефект, за страничните действия не съм съгласна в началото нямах апетит и не можех да спя, но всичко отмина.Ти от колко време го пиеш и в каква доза? При мен проблемът е, че ми го предписа невролог и нямам точна диагноза от психиатър, но мисля да се консултирам и с такъв.



Тема Re: не знам дали темата все още е важна, нонови [re: RM]  
Автортттт (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 17:05



А сероксата същия тип лекарство ли е



Тема Re: не знам дали темата все още е важна, нонови [re: RM]  
Автор Бyлтepиep ()
Публикувано18.03.05 10:58



Аз го пих миналата година и вече не помня дозата със сигурност. Пих го на два пъти, защото се оказа, че първият път дозата беше ниска и след около месец и половина се върнах в изходно състояние. След втория курс на лечение (не мога да си спомня дозировката - май по таблетка и половина сутрин и вечер като постепенно намалявахме до половин таблетка; продължителността на лечение съвсем не я помня) вече една година всичко е наред, затова и аз си спестих посещението при психиатър.
Предполагам, че ако състоянието периодично се повтаря незвисимо от медикаментозното лечение, тогава е необходима консултация и с психиатър. Само предполагам, както е очевидно не съм специалист;)



Тема Re: не знам дали темата все още е важна, нонови [re: Бyлтepиep]  
АвторRM (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 11:36



A ti kak si opredelql dozata bez da si se konsultiral s psihiatyr? Spored men antidepresantite trqbva da se izpisvat samo ot psihiatri po opredelena shema.



Тема Re: не знам дали темата все още е важна, нонови [re: RM]  
Автор Бyлтepиep ()
Публикувано18.03.05 16:45



Определи ми я лекар, просто не беше психиатър. Както при теб.
Така или иначе антидепресанти не би трябвало да се дават без рецепта.



Тема Re: Данови [re: тттт]  
Автор 3ипpekca (атипична)
Публикувано18.03.05 19:07



Сероксат и серопрам са нови антидепресанти от групата ССРИ - повишават нивото на серотонина.

По-добре шизофреник, отколкото съвсем самотен.


Тема Re: Данови [re: 3ипpekca]  
Авторjfk (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 11:18



А за феварина какво ще кажеш?



Тема Re: Данови [re: jfk]  
Автор 3ипpekca (атипична)
Публикувано19.03.05 20:41



От същата група е. Както и золофт, прозак и др.

По-добре шизофреник, отколкото съвсем самотен.


Тема Re: не знам дали темата все още е важна, нонови [re: RM]  
Автор Maлko_koтe (Най-дивата)
Публикувано21.03.05 10:47



Добре де , майка ми дори не пожела да го започне серопрама или сероксата.Прочете страничните явления и се ужаси и каза - Не ,това няма да го пия.Пи само ривотрил и то от слабия и по 1/2 таблетка,после мина на Невролакс и го спря и него.Научи се сама да овладява пристъпите,като усети ,че се задава и си повтаря ,че само така и се струва ,че нищо лошо няма да и се случи,че ей сега ще отмине и и минава.Носи си Ровотрил винаги с нея и самата мисъл ,че има какво да и помогне и действа добре,дори не стига до пиене на хапчето.



Тема Re: не знам дали темата все още е важна, нонови [re: Maлko_koтe]  
Авторpanika (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 19:34



Kum Rivotril se privikva!!! Osven tova tava recidiv!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.