Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 12.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: не знам дали темата все още е важна, нонови [re: panika]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 16:15



Колко време го пи ривотрила и нямаше ли проблеми при спирането



Тема Re: не знам дали темата все още е важна, нонови [re: Maлko_koтe]  
Автор FrannyGlass (лоша ученичка)
Публикувано22.03.05 18:00



Това е голяма грешка!!!Ривотрилът не лекува!Успива те и те прави парцал. Не премахва причината (сиреч недостига на серотонин), ами я потулва (демек, да не се забелязва)...

"Всичко си струва труда, щом душата не е дребна"...Фернанду Песоа
[


Тема Re: не знам дали темата все още е важна, нонови [re: FrannyGlass]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 11:41



Интересното е че мен ривотрила не ме успива и понякога дори пак си ми е нервно



Тема Re: не знам дали темата все още е важна, нонови [re: мoни]  
Авторpanika (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 14:12



Rivotril ne uspiva. Prosto dejstva mnogo burzo dokato go vzemash, posle kato spresh karash na avtopilot nqkolko meseca i posle pak zapochvat pan.ataki. Govorila sum s d-r Raeva ot centar Analitika i po nejni nabljudenia vzemalite Rivotril pochti na 100 % recidivirat.

Sega se seshtam che toj se vzema samo s recepta /za sravnenie antidepresantite se kupuvat svobodno/. Sigurno ot MNZ sa imali neshto predvid!



Тема Re: не знам дали темата все още е важна, нонови [re: panika]  
Авторбoби (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 10:59



Ти как се справи , за да не се връщат паник. атаките. Вече няколко месеца пия ривотрил и това, което споделяш никак не ми харесва . Какво да правя?



Тема Re: не знам дали темата все още е важна, нонови [re: бoби]  
Авторpanika (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 17:50



Po-nagore sum pisala tel. na moq terapevt!



Тема Re: паническо разстройствонови [re: джyли]  
АвторKyky-pyky (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 16:02



Здравей, аз дълго време страдах от депресия. По време на болестта непрекъснато ме мъчеха и страхове - да оставам сама, да отида до магазина, да говоря по телефона... Просто не бях себе си! Болен и безпомощен човек. Докато започнаха да ми действат лекарствата (Золофт) минаха 2-3 месеца. През това време си наложих насила да излизам, да се срещам с някой приятел поне два пъти в седмицата. Беше ме страх, че ако приятелите ми разберат за проблема, може да започнат да ме отбягват. Тогава схванах, че за хората отстрани изглеждам сякаш си имам някакви проблеми, лош период или нещо такова. Стана ми ясно, че няма опасност някой да застане срещу мен и да ми каже: "Нещо си мръднала".
Не се притеснявай - на тези състояния се въздейства. Те отминават трайно. Бях на дъното, не исках да има следващ ден, не исках да се събуждам сутрин, защото за мен животът беше ад.
Оттогава мина повече от година. Вече го забравих, всичко остана назад. Сега живея пълноценно. Вярвам, че никога няма да се повтори, а ако се повтори - то е поправимо.
Непременно потърси психиатър и имай търпение. Най-важното е да знаеш, че това е нещо временно - то си има край. Освен това не гледай на себе си като на мръднала - просто временно имаш дефицит на някакво вещество в мозъка. и най-важното - научи се да се щадиш, позволявай си повече удоволствия, гледай на нещата филосовски.

Ще се оправиш ще видиш


Мога да ти изпратя координати на лекаря ми на бележка.



Тема Re: паническо разстройствонови [re: Kyky-pyky]  
Авторфифa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 11:42



Ще съм благодарна ако ми изпратиш координатите на твоя лекар



Тема Re: паническо разстройствонови [re: джyли]  
Автор eridan (laik)
Публикувано31.03.05 12:07



Здравейте братя откачалници :))
Не прибягвайте до самолечение. Подхода е индивидуален. Не се обръщайте към невролози - невежи са по въпроса.
Корифеят по проблема се нарича д-р Лъчезар Хранов (психиатър)- републикански специалист по паническо разстройство. Клиника "св.Наум Охридски" -IV-ти километър, София.
Вяра и търпение !



Тема Re: паническо разстройствонови [re: фифa]  
Авторkuku-ruku (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 19:50



регистрирай се, за да ти пратя бележка или дай e-mail




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.