Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 18.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: По изключение тук:нови [re: ПЪTниk]  
Автор zvetenze (nejno i uhaino)
Публикувано23.06.02 19:35



Vij sega...az otdavna bqh se orovinizirala...ama na..mina mi.To minava s wremeto.A znae6 li koe naj-mnogo hareswam u teb?Twoqta lubovvvvv kuym okolnite

Men pari4kite na......(nali mi kaza da ne go spomenawam) ne mi trqbwat..hareswa mi negowata gledna to4ka...i samo tolkowa....no se strahuwam ot negowiq stremej za nalagane.Ne obi4am hora...za koito ne6tata sa ili beli ili 4erni...ponqkoga sa prosto siwi!

Ta nie dwamata i bez negowite pari mojem da si spretnem kupon.Ama i ti si maj stari4uk taka kato te gledam!

"Искaм сaмо еднa съдбa-дa нaмирaм крaсотa!"


Тема Re: ЗАЕБАВАНЕ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано24.06.02 01:11



Жив си е той, не се безпокой, а се успокой.
А е жив, щото е жилав - калил се е в Норвегия, едно. Реализирал се е, две. А сега ше ни оправи и нас в БГ (вече се е заел с радиоинтервенции), три.
Аз съм много доволен, че познавам такъв човек като Оро.
А ти направо трябва да си щастлив, че си му приятел !


<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: По изключение тук:нови [re: zvetenze]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано24.06.02 09:24



Туй нещо с любовта към околните от къде го измисли. Мислиш точно за това което трябва да се мисли и за това така. Значи не за мен, а за теб става дума в думите ти. Така и аз те харесвам, защото не мога да не те харесвам и това не е мой дял, а твой.
И за Оро не си права. Той е хитър и опитен и знае, че вие жените въпреки че искате да сте свободни най- щастливи сте кагото ви обладаят. Това вие жените го чувствате , не го знаете, а бат Оро го знае и не му трябва да го чувства. Не го подценявай, ха му паднеш, ха те е обладал...че и аз като него!
Ти имаш ли достатъчно пари за купон, аз нямам, какво ще правим без Оро?
Не забравяй, че модератора е добро момче, но е забранил секса тук в клуба.



Тема Re: ЗАЕБАВАНЕ...нови [re: LeoS]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано24.06.02 09:30



Ние с теб сме най- щастливите в този клуб. Аз обичам пък теб те обичат. Ти си и доволен пък аз съм и щастлив.
Ако продължа с 4, 5, 6, 7, 8...следва.... няма да ми стигне мястото за Оро да му изброявам файловете. Моля те спести ми този труд, заради скромността на Оро.
Поздрави! Кълве ли?



Тема Модераторнови [re: ПЪTниk]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.06.02 10:57



тук няма, не мотай момичето.
Измисли си друга причина.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: По изключение тук:нови [re: ПЪTниk]  
Автор zvetenze (nejno i uhaino)
Публикувано24.06.02 17:53



Че кой говори за секс бе мойто момче?Внимавай щото съм малка за такива работи!Оро е умен-не го отричам...но даже прекалено много...това му пречи от една страна да приема чужди мнения...макар и да са грешни.
Та ти от него ли се учиш да обладаваш?Е...не бива така!Отдавна трябваше да го научиш!

И как така говоря за себе си!Аз в никого не съм била влюбена.Само си ги бичкам хората и толкоз.
И как така да не можеш да не ме харесваш?!Някои хора просто от пръв поглед си решават да ме мразят.Така и ти сигурно ще направиш някой ден....някой ден ще разочаровам.Пък и ти не ме познаваш толкова добре....самов някои теми сме се засичали!
Айде мой човек!С либоф

"Искaм сaмо еднa съдбa-дa нaмирaм крaсотa!"


Тема Re: ЗАЕБАВАНЕ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано24.06.02 19:03



Неще бре !
Само гледа кукичката и обикаля в кръг.
Не знам кво им стана на тия риби - Чернобил ли ги повреди нещо, Иван Костов ли, царя ли ги сбърка напоследък - ама са се научили да ръпат от стръвта некакси странично, мамка им и риби, а ако случайно налапат куката, докато дръпнеш и я плювнат като костилка от череша ... мдааа ...


<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.